10 корисних каналів в Telegram для підприємців

7

Ми в Клубі Директорів любимо експериментувати і тестуємо всі майданчики, які опиняються у полі зору. Не обійшли увагою і такий популярний нині інструмент, як канали в месенджері Telegram — творіння «батька» ВКонтакте Павла Дурова.

Запрошуємо підписатися на наш @канал в телеграме, щоб оперативно дізнаватися про вихід нових матеріалів, а також ділимося підбіркою авторських каналів, які здалися нам гідними уваги.

Темна сторона (@temno)

Канал «бізнес-ангела» Аркадія Морейниса, засновника сервісу Price.ru і фабрики стартапів «Главстарт». Жодних рожевих соплів — тільки правда про те, що чекає початківців бізнесменів.

Приклади постів:

Пентхаус (@penthaus)

Керуючий партнер компанії Russian Ventures Євген Гордєєв пише про стартапи і всім, що з ними пов’язано, публікує кейси і дає рекомендації тим, хто робить перші кроки в бізнесі.

Приклади постів:

Стартап дня (@startupoftheday)

Олександр Гірський з Mail.Ru щодня публікує детальний огляд одного маловідомого перспективного стартапу і час від часу ділиться своїми думками про індустрії в цілому.

Приклади постів:

Ідеальний співробітник (@russiaHH)

Все про те, як знайти і утримати кращих з кращих. Тут ви прочитаєте рекомендації експертів, кейси, новини російського трудового ринку.

Приклади постів:

Про бізнес (@business_ru)

Щодня виходить дайджест, що включає цитати відомих бізнесменів, новини російського та закордонного ринку, збірки корисних статей для підприємців і тих, хто планує розпочати свій бізнес.

Приклади постів:

ЗАВАНТАЖИТИ КНИГУ >>

Zdislav Group (@zdislav_group)

Корисний канал для тих, хто не встигає читати книги, але цікавиться новими тенденціями. Автор вивчає бізнес-літературу (в тому числі, видання, які поки що не представлені на вітчизняному ринку) і ділиться основними ідеями. Також час від часу тут публікуються відео-інтерв’ю з успішними підприємцями (російською мовою).

Приклади постів:

Нейромаркетинг від Овечкіна (@aovechkin)

Корисні лонгриды для тих, хто давно мріяв зрозуміти, як працює мозок потенційного клієнта. Детально і зі знанням справи пише Артем Овечкін — євангеліст нейромаркетинга, російський підприємець, власник агентства інтернет-маркетингу Matik та кількох інших компаній.

Приклади постів:

Тру. Маркетинг (@kineticaagency)

Канал агентства Kinetica, де публікуються корисні матеріали по маркетингу, SEO-просування і контекстній рекламі, надихаючі збірки та галузеві новини.

Приклади постів:

Сучасний бізнес (@truebusiness)

На каналі публікуються переклади актуальних англомовних статей про бізнесі та маркетингу.

Приклади постів:

Бізнес-книги (@marketologmanager)

Добірка книг різних тематик, які так чи інакше можуть бути корисні підприємцям: від біографій відомих людей до довідників з різних аспектів бізнесу. Є архів, звідки можна безкоштовно завантажити сподобалося твір.

Приклади постів:Катерина Бакланова
Копірайтер. Підбираю цікавий і корисний контент для читачів Клубу Директорів.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
Як дізнатися, що потрібно змінити у вашому бізнесі в 2019 році?


Тренди визначають розвиток бізнесу в 2019 році


Як зберегти і зміцнити позиції власника компанії?


Як перестати працювати на своїх підлеглих?


Як стати «вільним босом» при надійному директора?


Які помилки керівника можуть виявитися фатальними в кризу?Авторизуватися для коментування: