10 корисних звичок, які приведуть вас до успіху

5

Звичка — друга натура. Саме звички формують нашу поведінку, образ думок і те, як ми відчуваємо себе в певних ситуаціях. Вони можуть привести нас до успіху і щастя внаслідок досягнення самих сміливих цілей, а можуть залишити в страху і розчарування через нездійснених надій.

При цьому не обов’язково народитися зі шрамом на лобі або володіти кільцем всевладдя, щоб звички допомагали, а не заважали. Достатньо знати найефективніші з них.

Джуліан Хейес (Julian Hayes II), консультант по здоров’ю та фітнесу, розповідає у своїй статті, які корисні звички допоможуть довести вашу продуктивність до максимуму.

Дізнайтеся своє «чому»

Кожна пригода супергероя, космічна сага, бізнес гігант і шедевр світового мистецтва починаються з «чому». Важливо зрозуміти, навіщо ви робите те, що робите.

Люк Скайвокер не рятував галактику і не завойовував імперію «тому що». Бетмен не захищав Готем «тому що». Стів Джобс не брав участь у створенні iPhone «тому що». Марк Цукерберг не придумав фейсбук «тому що»… Продовжувати?

Як тільки ви визначите свої мотиви, це дасть вам енергію і сміливість, щоб йти вперед навіть у найскладніші часи.

Розклад — понад усе

Поки ви говорите про щось, це просто мрія. Але як тільки ви занесете це в свій розклад, мрія стане відчутною метою.

Багато кричать про те, що хочуть стати здоровішими, почати власний бізнес або кинути роботу, але їх щоденник раніше нічого про це не знає. Слова — це добре, але справи — ще краще.

Якщо у вас дійсно є мета, шлях до її досягнення лежить через розклад.

Ставте велику мету, але йдіть до неї маленькими кроками

Будь-яка глобальна мета спочатку виглядає нездійсненним. Якщо відчуваєте, що мотивація слабшає, значить, ви намагаєтеся отримати все і відразу.

Не здавайтеся, просто зменшіть темп. Розбийте мета на підцілі так, щоб кожен етап був досить простий для виконання.

Щоденна рутина — ключ до успіху

Дії, які ви виконуєте регулярно, значать більше, ніж те, що ви робите час від часу. Щоденна рутина важлива, оскільки вона привчає до порядку та дисципліни.

Почніть з ревізії своїх ранкових ритуалів. Наприклад, щільний сніданок, пробіжка або медитація зарядять вас енергією на весь день.

Пам’ятайте про відпочинок

У світі, де медаль за відвагу дають тим, хто працює по 24 години на добу, важливо не випускати з уваги відпочинок і відновлення.

Якщо хочете, щоб ваша внутрішня батарея працювала на повну потужність, потрібно як мінімум спати достатню кількість годин, щоб давати їй можливість підзарядитися. А без цього не сподівайтеся, що ресурсів вашого організму вистачить надовго.

Дія (навіть неідеальне) краще, ніж бездіяльність

Удача благоволить тільки тим, хто діє. Ви можете здійснювати помилки і наступати на граблі, але без цього ви нічому не навчитеся.

Вважайте, що нескінченне планування — це завуальована форма прокрастинації.

ЗАВАНТАЖИТИ КНИГУ >>

Налаштуйтеся на довгий процес

Багатьом з нас хочеться результатів «на вчора». Але ось вже наступило сьогодні, нічого не змінилося, тому простіше кинути і почати нарікати на долю. На жаль, успіх неможливо приготувати в МІКРОХВИЛЬОВІЙ печі.

Якщо хочете домогтися відчутних змін у своєму самопочутті і продуктивності, запасіться терпінням і не бійтеся експериментувати. Все прийде, але не відразу і не без труднощів. Зрозумійте, що гонитва за негайними результатами веде до розчарування і тривалої агонії.

Подумайте про своє оточення

Стара приказка «Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти» все ще працює. Якщо ви спілкуєтеся з людьми, які їдять тільки фастфуд і не піклуються про особистісному розвитку, вас чекає та ж доля.

Оточення — це дуже важливий фактор, оскільки воно впливає на сприйняття світу і взаємодія з соціумом.

Подумайте про людей, з якими ви найчастіше проводите вільний час. Надихають вона вас на нові подвиги або, навпаки, змушують засумніватися в своїх силах?

Слідкуйте за тим, що ви споживаєте

Це стосується не тільки того, що ви їсте або п’єте. З не меншою увагою ставитеся до того, що ви слухаєте і читаєте.

Зміни у вашому бізнесі, життя і тілі починаються з кардинальних змін у щоденних споживчих звичках.

Припиніть порівнювати себе з іншими

Найшвидший спосіб виснажити свою творчу енергію — почати порівнювати себе з іншими. У сучасному світі, де все на виду, дуже просто потрапити у цю пастку, тому що на кожному кроці ввижається хто більш успішний, здоровий, красивий і щасливий, ніж ви. Але не піддавайтеся цим ілюзіям.

Ваш шлях — це тільки ваш шлях, і ніхто не може пройти його краще за вас. Зрозумійте, що єдина людина, з яким ви себе повинні порівнювати — це ви самі.Ксенія Єрьоміна
Копірайтер. Підбираю цікавий і корисний контент для читачів Клубу Директорів.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
Як Михайло з Владивостока продав ікру друзів за допомогою Facebook?


5 головних питань, щоб отримати ступінь MBA, якщо ви не з Москви


5 питань, щоб правильно вибрати ВНЗ для отримання MBA


Яндекс.Дзен як якір для бізнесу. Може врятувати, а може створити проблеми


Як взяти інтерв’ю у самого Сергія Бадюка?


Міф про правило 72 годин Бодо Шефера: чиї інтереси він захищає?Авторизуватися для коментування: