10 лекцій TED, які зроблять вас шалено продуктивними

6

Подивіться ці відео, не відкладаючи, і заощадьте масу часу в майбутньому!

Щоб отримати гроші, треба вкласти гроші. Те ж можна сказати про час. На перегляд кожного з цих лекцій піде від п’яти до двадцяти хвилин, протягом яких ви дізнаєтеся, як встигати більше і стати ще ефективніше. Ми впевнені — ці знання варті того, щоб зробити невелику перерву прямо зараз!

1. Паоло Кардіні: «Забудьте про мультизадачності, зосередьтеся на чомусь одному».

Щодня нашої уваги потребують десятки робочих і особистих завдань. Більшість людей вважає такий ритм життя нормою, але дизайнер Паоло Кардіні стверджує – щоб використовувати свій потенціал по максимуму, потрібно навчитися фокусуватися на одному завданні в момент часу.

2. Джейсон Фрайд: «Чому ми не працюємо на роботі».

Фрайд впевнений, що офіс — не обов’язковий атрибут ефективного бізнесу. У своєму виступі він називає основні причини низької продуктивності співробітників компаній, говорить про те, як налаштувати себе на потрібний лад і вибрати підходяще місце для роботи.

3. Девід Грейді: «Як врятувати світ (або хоча б себе) від безглуздих нарад».

Як зробити наради способом обміну інформацією і оперативного обговорення питань, а не «чорною дірою», в яку витікає робочий час? З властивим йому гумором, Девід Грейді ділиться своїми думками на цей рахунок.

4. Маргарет Хеффернан: «Наважтеся не погодитися».

Багато з нас намагаються уникати конфліктів, але уміння відстояти свою точку зору дуже важливо для розвитку будь-якої ідеї. З цієї лекції ви дізнаєтеся, навіщо надавати членам команди право голосу і чому не варто постійно підтакувати.

5. Аріанна Хаффінгтон: «Щоб бути успішним, потрібно висипатися».

Чи замислювалися ви про роль міцного сну в нашому житті? Якщо ви пишаєтеся тим, що мало спите, обов’язково подивіться цю лекцію. Вона відкриє очі на те, як навчитися приймати зважені рішення, стати щасливішими і ефективніше, попрацювавши над своїм графіком.

6. Келлі Макгонігел: «Як зробити стрес своїм другом».

Психолог з Стенфорда Келлі Макгонігел розповість вам про те, як уникнути негативних наслідків стресу. Це — важлива інформація, яка може значно збільшити тривалість вашого життя, не нехтуйте нею!

7. Нилофер Мерчант: «Призначили зустріч? Вирушайте на прогулянку!»

Наступного разу, коли потрібно буде зустрітися з діловим партнером або потенційним клієнтом, запросіть його на прогулянку! Нилофер Мерчант впевнена, що крім задоволення від помірних фізичних навантажень вам гарантований приплив свіжих ідей.

8. Ів Морикс: «Як впорядкувати потік робочих завдань, використовуючи методику GTD»

Ми щодня стикаємося з величезними обсягами інформації. Щоб залишатися ефективним і успішно справлятися зі своєю роботою, їх необхідно структурувати. Консультант Ів Морикс рекомендує використовувати для цього методику GTD.

9. Деніел Пінк: «Загадки мотивації»

Продуктивність залежить не тільки від слідування правилам та інструкціям. Важливо, «запалює» нас те, чим ми займаємося. Спеціаліст по кар’єрному зростанню і мотивації Деніел Пінк стверджує, що традиційні методи заохочення персоналу не так ефективні, як прийнято вважати.

10. Штефан Загмайстер: «Сила відпустки»

Дизайнер Штефан Загмайстер розповість про те, яку важливу роль відіграє своєчасний відпуск в життя творчої людини, і продемонструє проекти, які запустив після відпочинку на Балі. Він знає, про що говорить, — раз на сім років його студія закривається на рік, щоб співробітники могли повністю перезавантажитися і повернутися до роботи з новими ідеями.

Які з лекцій виявилися для вас корисними? Поділіться враженнями і інсайтами в коментарях!Катерина Бакланова
Копірайтер. Підбираю цікавий і корисний контент для читачів Клубу Директорів.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
Як Михайло з Владивостока продав ікру друзів за допомогою Facebook?


5 головних питань, щоб отримати ступінь MBA, якщо ви не з Москви


5 питань, щоб правильно вибрати ВНЗ для отримання MBA


Яндекс.Дзен як якір для бізнесу. Може врятувати, а може створити проблеми


Як взяти інтерв’ю у самого Сергія Бадюка?


Міф про правило 72 годин Бодо Шефера: чиї інтереси він захищає?Авторизуватися для коментування: