11 причин того, що ви все ще не мільйонер

5

Бізнесмен та інвестор Джон Рэмптон (John Rampton) тричі ставав мільйонером. Він упевнений, що найважче зробити це в перший раз, і багато людей на шляху до мети допускають одну з 11 помилок. Прочитайте статтю і дізнатися, над чим варто попрацювати!

1. Неправильне мислення

Наполеон Хілл (Marble Hill) у своїй книзі «Думай і багатій» («Think and Grow Rich») написав, що мислення заможних людей відрізняється від більшості. Опитавши 1 200 найбагатших персон світу, мільйонер Стів Сіболд (Steve Siebold) підтвердив висновки Хілла.

Ось кілька характерних особливостей тих, хто не зазнає фінансових проблем:

 • впевнені, що бідність — корінь всіх зол;
 • визнають, що егоїзм може бути чеснотою;
 • вважають за краще діяти, а не говорити;
 • набувають конкретні знання;
 • мріють про майбутнє;
 • займаються тим, що пристрасно люблять;
 • розцінюють виклик, як нову можливість;
 • використовують гроші інших людей;
 • фокусуються не на заощадження, а на те, як заробити більше;
 • знають, коли варто ризикнути.

Хочете стати мільйонером? Першим ділом проаналізуйте свої уявлення про гроші і успіх.

2. Перфекціонізм

Один з найважливіших уроків, які слід засвоїти, — не можна досягти досконалості. Тільки визнавши це, ви зможете рухатися вперед, а інакше будете тупцювати на місці.

Поки одні доводять свій продукт або послугу до ідеалу, інші захоплюють ринок і отримують клієнтів. Не бійтеся експериментувати! Заявіть про себе, почніть отримувати прибуток, а згладити нерівності можна буде у процесі.

3. Звичка витрачати все, що зароблено

Побачивши на своєму рахунку шестизначну суму, можна піти і придбати розкішний автомобіль. Але фінансово успішні люди (наприклад, Уоррен Баффетт) зазвичай живуть у невеликих будинках і їздять на практичних машинах.

Пускати пил в очі на останні гроші — прерогатива невдах.

4. Нереалістичні очікування

Успішні бізнесмени вміють мріяти, але ставлять перед собою адекватні цілі. Вони прекрасно розуміють, що заробити мільйон за одну ніч — малоймовірно. Потрібно докласти зусиль і запастися терпінням, щоб домогтися бажаного.

Будь-марафонець скаже вам, що шанси подолати дистанцію без відповідної підготовки прагнуть до нуля.

Тверезо оціните своє поточне положення і відстань звідти до кінцевої точки.

5. Сліпе наслідування

Безумовно, корисно шукати наставників серед успішних людей, читати їх біографії і надихатися цитатами. Але важливо пам’ятати, що спрацювало у кого-то, може виявитися марним для вас. Історія запуску «Apple» або «Microsoft» навряд чи допоможе запустити бізнес по прибиранню офісів.

Аналізуйте, порівнюйте і застосовуйте тільки те, що підходить вам.

6. Бездумне використання кредитних карт

Карти хороші до тих пір, поки ви користуєтеся ними обережно. Дуже легко роздобути борги, які потім доведеться віддавати. Тоді вам буде вже не до інвестицій у свій бізнес, доведеться думати про те, як повернути кредит з відсотками банку.

7. Відсутність довгострокових планів

Успішні люди завжди думають про майбутнє. Вони знають, куди рухаються, і що зроблять для досягнення цілей. Це дозволяє передбачити можливі перешкоди і знати, як діяти, щоб їх усунути.

Якщо ви починаєте свою справу, складіть план, в якому буде описана стратегія залучення і утримання клієнтів. Також варто включити в нього перелік ваших конкурентних переваг.

8. «Токсична» оточення

Заможні люди не витрачають час даремно. Вони зводять «нанівець» спілкування зі скептиками і злопыхателями, які стверджують, що нічого не вийде, і розлучаються з тими, хто намагається паразитувати на їх успіх.

Оточіть себе однодумцями, тими, хто з вами на одній хвилі. Це забезпечить заряд енергії для нових досягнень.

9. Невміння делегувати

Народна мудрість говорить: «Добре все вміти, але не дай Бог все самому робити». Власник стартапу, який намагається виконувати всі функції одночасно, тільки шкодить бізнесу. Найміть талановитих людей, здатних «закрити» сфери, в яких ви не сильні, і справа піде набагато швидше.

Передайте виконавцям всі завдання, з якими не справляєтеся або не хочете розбиратися. Делегування — один із елементів успішного бізнесу, про який рідко говорять. Важливо освоїти його, якщо ви хочете збільшити прибуток.

10. Острах діяти

Опинитися в потрібному місці в потрібний час — так звучить секрет успіху багатьох заможних людей.

Наприклад, Райан Грейвс (Ryan Graves) просто написав твіт «найми мене» Тревісу Каланику (Travis Kalanick) в 2010 році, і став першим співробітником «Uber». А згодом — головою компанії, що відповідає за глобальні операції. Сьогодні його капітал оцінюють в 1.5 мільярда доларів.

Використовуйте всі можливості!

11. Відсутність віри в себе

Саме це не дозволяє стати успішними сотень талановитих людей. Замість того, щоб гадати, вийде чи ні, просто довіртеся своїй інтуїції і почніть.

Дейл Карнеги (Dale Carnegie) одного разу сказав:

«Бездіяльність породжує сумніви і страх. Дія — впевненість і сміливість. Якщо хочете перемогти страх, не треба сидіти і думати про нього. Вийдіть з будинку і займіться справою!».Катерина Бакланова
Копірайтер. Підбираю цікавий і корисний контент для читачів Клубу Директорів.

  This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
Як Михайло з Владивостока продав ікру друзів за допомогою Facebook?


5 головних питань, щоб отримати ступінь MBA, якщо ви не з Москви


5 питань, щоб правильно вибрати ВНЗ для отримання MBA


Яндекс.Дзен як якір для бізнесу. Може врятувати, а може створити проблеми


Як взяти інтерв’ю у самого Сергія Бадюка?


Міф про правило 72 годин Бодо Шефера: чиї інтереси він захищає?Авторизуватися для коментування: