15 крутих офісів, які ви тільки бачили

7

Hubspot зібрав в одній публікації 15 наикрутейших офісів. Дивимося і заздримо мовчки!

Ви проводите в одному і тому ж місці 40 годин на тиждень. Чи повинно воно бути як мінімум комфортним?

Офіс часто стає для нас другим домом, і приємна обстановка може допомогти співробітникам залишатися протягом дня активними, продуктивними і щасливими. Дослідження Енергетичної комісії Каліфорнії 2003 року виявило, що люди починають працювати з набагато більшим завзяттям, якщо просто-напросто отримують місце поруч з вікном.

Якщо близькість до вікна вже має позитивний ефект, можете уявити, яких результатів досягнуть працівники в приміщеннях з унікальним професійним дизайном.

Ми зібрали список з 15-ти дивовижних офісів, щоб показати, де працюють співробітники провідних світових маркетингових і рекламних агентств. Від мінімалізму і простоти до сміливості і буйства фарб — робочі простору цих компаній точно надихнуть вас на удосконалення власного офісу (нехай навіть вашого запалу вистачить тільки на те, щоб купити кімнатна рослина).

15 прикладів крутих офісів агентств

1) Leo Burnett, Москва

На початку 2016 року керівництво міжнародного рекламного агентства Leo Burnett вирішили розмістити новий московський офіс в досить несподіваному місці, а саме — у колишньої більшовицької кондитерській фабриці. Історичний завод — а свою роботу він розпочав у 1885 році перетворився в блискучий сучасний офіс для російської команди агентства.

«Наш офіс нам бачиться подобою сучасної галереї мистецтв, — поділилися радістю співробітники Leo Burnett в блозі компанії. — Ми хотіли максимальної простоти. Кожен елемент дизайну природним чином вписаний у простір».

Головною прикрасою офісу стала величезна скульптура фірмових годин Leo Burnett — данина пам’яті однойменним засновнику компанії, Лео Бернетту.

2) Mono, Міннеаполіс

Коли старий офіс став для рекламного і маркетингового агентства Mono занадто малий, вся команда переїхала в нове сучасне і оригінальне приміщення площею майже 2000 м2.

Новий офіс Mono поєднує індустріальні елементи з затишними куточками — такими, як бібліотека та кухня.

3) 22squared, Тампа

22squared захотіли, щоб їх новий офіс став уособленням Тампи, так що оформляли простір вони силами місцевих майстрів, використовуючи максимально можлива кількість місцевих матеріалів.

«Нам було важливо створити характерне для цього міста приміщення, — розповідає головний адміністратор компанії Майк Гринделл. — Всі дизайнери представляють місцеві компанії, ми не стали гнатися за міжнародними зірками».

Кінцевий результат — гарний офіс з природним освітленням і затишними деталями на зразок гамаків і м’яких крісел-груш.

4) 360i, Лондон

Співробітництво — ключ до творчості, тому лондонський офіс агентства 360i був створений таким чином, щоб дозволяти різним відділам взаємодіяти і обмінюватися ідеями.

Агентство розмістилося на території площею 1000 м2, у його співробітників немає фіксованих робочих місць. Члени команди вільні пересуватися між різними робочими просторами, серед яких — «кокони» зі звукоізоляцією та кухня для відкритого спілкування.

«Очевидно, це зробило наш колектив більш мобільним, — говорить директор агентства Джеймс Таунсен. — Якщо ти прикутий до робочого столу, то і думкам ніде розвернутися».

5) TBWA, Лос-Анджелес

Це приміщення найменше схоже на традиційний офіс. «Дім» компаній TBWA\Chiat\day’s прикрашений неймовірними деталями — наприклад, масивної статуєю горгулі, акваріумом на 4000 літрів і барною стійкою, цілком зробленого з дощок для серфінгу.

На еклектичне простір не просто приємно дивитися — в ньому приємно і працювати. Співробітники можуть творити і в красиво оформлених вантажних контейнерах та у відкритому атріумі, прозваному «Центральний парк».

З допомогою компанії Clive Wilkinson Architects агентство перетворило колишній фармацевтичний завод в неймовірний сон наяву.

6) Bubble, Прага

Bubble — досить скромне контент-агентство, але їх празький офіс заявляє про себе голосно. До того, як в 2016 році перетворитися в будинок для агентства, відкритий простір площею 330 м2 служив приміщенням для друкарських верстатів.

Безліч оригінальних деталей, що натякають про первинне призначення офісу, в ньому зберегли, наприклад, відкриті балки, дерев’яні деталі і двостулкові вікна, що дозволяють сонячному світлу вільно проникати в кімнати. Співробітники заряджаються позитивом, читаючи на дошках, що звисають зі стелі, надихаючі мантри.

7) M&C Saatchi Mobile, Нью-Йорк

Порівняно з іншими представленими в нашому списку офісами, нью-йоркський офіс M&C Saatchi може виглядати скромно, але він був спроектований з ідеєю «брутальної простоти».

«Ми не загромождаем простір деталями, ми залишаємо його простим, це позначається і на нашій культурі», — говорить Ерік Муньє, віце-президент північноамериканського філії M&C Saatchi Mobile.

На 750 м2 відкритого офісного простору ви знайдете мінімум меблів, нейтральні кольори і голі цегляні стіни.

8) TM Advertising, Даллас

Агентству в Далласі хотілося свіжості і гнучкості, і архітектори компаній Gensler і HKS Architects виразно задовольнили цей запит.

Яскравий, просторий офіс площею понад 4000 м2 з природним освітленням і відкритими, оригінальними просторами ідеально підходить для активних і мобільних працівників. Несподівано яскраві кольорові спалахи на сходах і меблів додають атмосфері невимушеного, креативного професіоналізму».

9) BICOM Communications, Монреаль

Коли канадському піар-агентству знадобився новий офіс, вони звернулися до місцевого дизайнера Жана де Лессару.

Унікальний простір з відкритими кабінетами у формі будиночків дозволяє співробітникам вибирати робоче місце собі по душі. Будиночки, як сказано на сайті Лессара, «оформлені кожен в своєму стилі, вони розташовані у випадковому порядку, щоб не допустити монотонності і сприяти спонтанним взаємодій».

10) Zion & Zion, Арізона

В офісі Zion & Zion креативно поєднуються індустріальні елементи — наприклад, бетонні підлоги, і грайливі деталі: стіни з дощок для малювання крейдою, флуоресцентні рожеві панелі і яскравий, мінімалістичний декор.

«Це була унікальна можливість попрацювати з креативною командою і створити інноваційне, енергійне простір», — говорить Рейчел Ашер, головний дизайнер проекту.

11) RPA, Каліфорнія

Офіс RPA в Санта-Моніці, Каліфорнія, відрізняється від інших химерними деталями, покликаними надихати креативних співробітників. Так, тут ви знайдете звисає зі стелі скульптуру хмари, яка спалахує кожний раз, коли клієнт агентства стає популярнішим в соціальних мережах.

«Ми — креативне агентство, тому ми хотіли, щоб наш простір надихало нас — навіть у таких несподіваних на перший погляд місцях, як коридори і переговорні, — каже головний операційний директор компанії Піт Имвейл. — Найбільше мені подобаються незначні деталі, які спочатку можна і не помітити».

12) CP+B, Лондон

Цей дивовижний офіс в серці Лондона був створений спеціально для креативної команди CP+B, у ньому багато місць для колективної роботи, а також кафе на внутрішньому балконі і тихі кімнати з затишними меблями, у яких можна розслабитися і подумати.

Спочатку грубе приміщення поряд з вокзалом Кінгс-Крос у 2014 році було повністю перероблено талановитими дизайнерами з Trifle Creative. Вони замінили підлогу, перепланували систему розсадки та підібрали меблі, яка найкращим чином відповідає потребам агентства.

13) FoxP2, Йоганнесбург

В той час, як звичним для багатьох агентств стає яскравий і мінімалістичний дизайн, офіс FoxP2 в Йоганнесбурзі отримує максимум з обмеженого і химерного простору.

Вузькі кімнатки обставлені вінтажними столами і бюро, в яких співробітники можуть зберігати свої речі. Труби на стелях маскувати не стали, а лише доповнили незвичайними люстрами і світильниками.

Натхнення дизайнери черпали в роботах і кресленнях Томаса Едісона.

14) Merkle / Periscopix, Лондон

Merkle / Periscopix захотіли створити екологічне середовище, яке б вражала відвідувачів, клієнтів і потенційних працівників.

Новий хол декорований необробленими дошками і рослинами в горщиках, вдало оттеняющими бетонну підлогу. Мотив необробленої деревини цитується і в інших деталях офісу.

15) Dentsu Aegis Network, Шанхай

Якщо ви потрапите в шанхайський офіс глобальної групи агентств Dentsu Aegis Network, вам здасться, що ви опинилися в калейдоскопі. Кожен сантиметр простору пофарбований у яскраві кольори — від підлоги з оптичними ілюзіями до оригінальних світильників.

Щоб яскравість не стала кричущою, дизайнери додали в простір безліч нейтральних елементів — наприклад, дерев’яні підлоги та стіни, покриті буйною рослинністю.

Які елементи дизайну в офісі ви вважаєте найбільш важливими? Діліться думкою в коментарях.


Саша Іванова
Пишу і перекладаю тексти про бізнес.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
Як приймати рішення у бізнесі на основі цифр в 2019


Чому Black Star російські партизани музики?


Де ж я так нагрішила: вчимося правильно наймати співробітників


5 інструментів, щоб навести порядок у своїх продажах


Обійняти і пробачити: як знайти справжнього менеджера з продажу?


Як директор навів порядок у себе на складі?Авторизуватися для коментування: