25 надихаючих підприємців віком до 40 років, які змінюють світ

6

Колеги, погляньте на багатообіцяючу молодь! Дивовижні проекти. Якщо раніше бізнесмени були скоріше «горизонтальними» традиційними, то будуть нові вертикаллю. У чомусь вони незмірно гірше традиційних, а в чомусь- незмірно краще. Ми ніколи не припинимо винаходити нове, тому що проблеми, які треба вирішувати, і рішення, які можна виправити, ніколи не закінчаться 🙂

Якщо ви хочете стати успішним, дізнайтеся, як прийшли до успіху інші. Можливо, ви і не створите наступний Snapchat, але зможете зробити щось абсолютно нове. І в цьому весь сенс.

Entrepreneur розповідає про 25 підприємців віком до 40 років, історіями яких можна надихнутися. Вони працюють в абсолютно різних сферах, але всі мають одну загальну особливість — ці люди бачили, як інші щось роблять, і вирішили зробити те ж саме по-іншому. Якщо ви хочете бути підприємцем, ви повинні виділятися. Порушувати правила. Дивитися на світ, на якусь проблему з думкою, що існує кращий спосіб її вирішення.

Шлях від зародження ідеї до позиції в нашому списку не так довгий. Деякі герої матеріалу заснували компанію менше року тому. Всі ці люди досить молоді і досить нетерплячі, щоб довго вичікувати успіх. Так чого ж ви чекаєте? Дерзайте, творіть нове і, сподіваємося, в наступному році ми напишемо і про вас.

В алфавітному порядку

1. Айдін Акар, керуючий директор Influenster

Акар заповнив прогалину між демонстрацією продукту і індустрією маркетингових досліджень. Він пропонує соціально активним людям користуватися повними версіями продуктів, в той же час забезпечуючи компанії важливою і актуальною інформацією та маркетинговими даними.

«Мій співзасновник, Елізабет Шерль, працювала з клієнтами зі списку Fortune 500 над кампаніями демонстрації продукції, а я працював у фірмі, яка займається маркетинговими дослідженнями. Ми обидва розуміли, що компаніям потрібно більш ефективно отримувати відгуки від цільової аудиторії, — говорить Акар, — так що в індустрії був помітний пробіл. Influenster був створений з ідеологією активації споживачів в соціальних мережах і одночасному постачанні маркетологів цінною і актуальною інформацією».

У Influenster вже є спільнота з більш ніж двох мільйонів впливових і соціально активних споживачів.

2. Герард Адамс, співзасновник Elite Daily

Став мільйонером у 24 роки Герард Адамс в минулому році продав компанію, співзасновником якої є, Elite Daily, за 50 мільйонів доларів. Зараз Адамс починає кар’єру наставника для миллениалов, слідуючи по стопах таких надихаючих особистостей, як Тоні Роббінс і Гарі Вайнерчук. Скоро Адам стане знаменитістю воістину світового масштабу.

Він також створив некомерційний інкубатор Fownders в Ньюарку. Організація надихає і підтримує підприємців і керівників.

3. Джонні Бранн-молодший, власник Kitchen 67

Раніше в цьому році у виданні The Huffington Post ресторан Бранна став переможцем у категорії «Сендвіч, який обов’язково потрібно спробувати перед смертю». Але ресторатор в третьому поколінні і філантроп прославився не цим, а впровадженням високих технологій в індустрії громадського харчування.

Ресторани по всьому світу, а також компанії рівня Apple і Verizon консультуються з Бранному, який колись першим представив систему замовлення через планшет, зафіксований на столику, і зараз працює над впровадженням системи пристроїв бездротової оплати замовлень. Просто встановіть телефон, комп’ютер або планшет на столику — і гроші за їжу спишуться з вашого рахунку.

«На якихось етапах ми йдемо попереду планети, — зізнається Бранн, — але завжди готові вчитися у інших закладів. В ресторан ви приходьте за новими враженнями. Дрібниці на зразок можливості зарядити за столиком мобільний телефон можуть зробити величезне враження».

4. Ян Кросбі, керуючий директор Bench

Бухгалтерія не сексуальна. Відповідно, бухгалтерія — ком у горлі будь-якого підприємця. Тому Ян Кросбі вирішив автоматизувати ведення бухобліку, значно спростивши його для широкої публіки.

Bench — це технологічна компанія, дозволяє автоматизувати бухгалтерський облік. По суті своїй це сервіс ведення бухгалтерії онлайн. Клієнти Bench отримують в своє розпорядження не тільки програмне забезпечення, але й цілу команду професійних бухгалтерів.

«Ця ніша не була ніким зайнята. Тому її зайняли ми, — каже Кросбі, — ми побудували компанію, яка перетворює бухоблік з ненависної обов’язки корисний і цікавий процес».

На даний момент прибуток Bench становить 33 мільйони доларів. Фірма входить до групи компаній Bain Capital. Вона обслуговує тисячі компаній по всій Америці, а її штат налічує більше 250 чоловік.

5. Майк Фесту, директор з досліджень і розвитку Wayfair

Майк Фесту, директор з досліджень та розвитку компанії Wayfair Next, був ініціатором проекту по створенню технологій доповненої і віртуальної реальності, які можуть зробити процес онлайн-шопінгу набагато цікавіше.

Вперше Фесту запропонував Wayfair ідею розробляти програми доповненої і віртуальної реальності три роки тому, ще до того, як став співробітником компанії. На одній з конференцій він поділився задумами із засновниками компанії, а минулої зими вже збирав команду розробників.

Зараз команда з більш ніж десяти чоловік вже запустила додаток доповненої реальності WayfairView, яке допомагає людям повністю візуалізувати продукт прямо вдома або в офісі.

6. Адам Гетті, керуючий директор Ionic Security

У 29 років Гетті вже активно перевертає індустрію безпеки з ніг на голову. Ionic Security зараз співпрацює з трьома галузями міністерства безпеки США, великими корпораціями та фінансовими компаніями з Fortune 100, захищаючи їх дані.

У минулому фірма працювала з Google Ventures, Goldman Sachs і Kleiner Perkins, зараз же Ionic запускає новий проект з Amazon Web Services (AWS), який дозволить управляти даними і захищати інформацію на ринку AWS. Нещодавно Amazon, Goldman Sachs і інші оголосили, що збираються вкласти в компанію близько 45 мільйонів доларів.

У 2010 Гетті створив особистий інструмент, який називає Соціальним Замком, розширення для браузера, яке виступає як свого роду фільтр для Facebook. Крім стандартних налаштувань безпеки, розширення дозволяє повністю контролювати свої особисті дані. Саме цей інструмент і послужив основою для Ionic Security.

«Чесно кажучи, це не просто налаштування безпеки. Це налаштування спокою, тому що ви вже довірили їм свою інформацію, — каже Гетті. — Вони можуть розпоряджатися їй, як завгодно. Ми збираємося створити нову незалежну компанію по забезпеченню безпеки. З часів Symantec і McAfee такої ще не було».

7. Крістін Хансикер, керуючий директор Gwynnie Bee

Хансикер вирішила проблему плюс-сайз. У 2011 році вона дала населенню розміром більше середнього шанс виглядати стильно і модно, запустивши Gwynnie Bee — онлайн-сервіс передплати на оренду жіночого одягу розміру 10-32.

Хансикер зробила революцію в індустрії з оборотом до 108 мільярдів доларів. Її нова модель зміщує фокус з роздрібних продажів на постійне членство в клубі оренди одягу. Після п’яти років, 100 мільйонів доларів інвестицій і більше трьох мільйонів коробочок, доставлених подписчицам, Gwynnie Bee, яка починалася з чотирьох однодумців в квартирі в Іст-Віллідж, виросла в компанію з штатом в 350 співробітників, що займають чотири офісу в США та Індії.

«Якщо ви подивитеся на ситуацію з точки зору фінансів або бізнесу, 75% дорослого жіночого населення мають розмір від 10 і вище. 67% — розмір 14 і вище. Традиційний ринок ігнорував і систематично дискредитував таких жінок, — каже Хансикер. — Одяг — базова потреба, і досягнення технологій принципово на неї не впливають. Ми хочемо, щоб світ звик ставитися до одягу, як до того, що можна легко отримати і з чим можна легко розстатися».

8. Санья Джаміль, керуючий директор Bumble Brain Box

Як і Хансикер, Джаміль зробила революцію в сфері сервісу підписок. Створений менше року тому Bumble Brain Box щомісяця надсилає дітям ігри, розроблені спеціально з метою розвитку мозку та інтелекту.

«Вік до п’яти років — найважливіший час для розвитку дитини, — ділиться Джаміль, — але батькам складно приділити нащадкам достатню кількість часу, а деякі й зовсім не знають, з чого почати. Ми подумали і вирішили дати батькам можливість займатися чимось разом з дітьми. На це піде всього кілька хвилин в день, а результати будуть просто вражаючими».

Крім розвитку мозку дитини, батьки завжди прагнуть до того, щоб діти були захоплені і щасливі. Джаміль відкрила ринок, про який ніхто до неї і не підозрював, і кожен місяць всі коробочки з іграми розкуповуються дочиста.

9. Джош Кент, керуючий директор SunFrog

Програміст-самоучка Кент всього за три роки побудував саму глобальну в США компанію з продажу футболок, повністю змінивши уявлення про бізнес-моделі. Зараз в його компанії працюють близько 400 людей.

Компанія Etsy надихнула на відкриття невеликих фірм тисячі бізнесменів з усього світу. Згідно зі статистичними даними, SunFrog входить в список 500 найбільш відвідуваних сайтів. Ресурс більш популярний, ніж Mashable, Reuters і Nordstrom.

«Торгівля змінюється. Якщо у тебе багато передплатників в соціальних мережах і хороша ідея, ти можеш заробляти мільйони, — вважає Кент. — Ми успішні, тільки якщо наші користувачі успішні. Тому ми створюємо інструменти і футболки, щоб все склалося найкращим чином».

10. Кайл Камруз, головний операційний директор Cloudvirga

Кайл Камруз зробив прорив в іпотечній галузі, автоматизувавши процеси, які через житлового кризи 2007-2008 років стали абсолютно неефективними. Його компанія Cloudvirga вже отримала прибуток у розмірі 7,5 мільйонів доларів, а її Платформа Розумною Іпотеки (iMP) з серпня 2015 року допомогла користувачам отримати позики загальним обсягом 5 мільярдів доларів.

«Я працюю в цій галузі з 19 років, так що я відчув на собі наслідки іпотечної кризи. Щоб укласти угоду і отримати іпотеку, зазвичай потрібні місяці. Процес уповільнюють помилки, масові скорочення, купа паперової роботи, відсутність прозорості та можливостей комунікації. Все це підвищує витрати як покупців, так і позичальників», — говорить Камруз.

Саме це робить Cloudvirga унікальним проектом. В її основі — багаж знань і практичного досвіду творця.

«Розробники, які могли б створювати неймовірні платформи в інших галузях, не можуть просто так увірватися у сферу іпотеки, тому що вони не розуміють, як відбувається процес отримання позики на купівлю житла», — пояснює Камруз.

11. Аннали Кребс, засновник Social Nature

У 24 роки Аннали Кребс запустила екологічний купонний сервіс ethicalDeal. У перший рік роботи компанії було скоєно продажів на більш ніж мільйон доларів. У 2015 році Кребс продала ethicalDeal.

У 2014 Кребс запустила Social Nature — маркетингову компанію, яка підтримує все натуральне і екологічно чисте. В онлайн-спільноті Social Nature більше 100 000 користувачів, а інвестором компанії виступає засновник Shopify Скотт Лейк.

Користувачі заходять на сайт, щоб перевірити, які нові товари вони зможуть протестувати. Social Nature зводить продукти з певними клієнтами, яких підбирають за демографічним або географічним принципом, і обрані щасливчики безкоштовно тестують продукцію, про яку згодом повинні написати відгук.

«Я побачила чудову можливість використовувати сарафанне радіо в епоху, коли блокування реклами вважається нормою. Більшість споживачів просто не дивляться чи не довіряють традиційній рекламі. Моє завдання — дати суспільству якісні та натуральні продукти», — говорить вона.

ЗАВАНТАЖИТИ КНИГУ >>

12. Соломон Ліу, керуючий директор KidPass

Соломон Ліу, ветеран індустрії високих технологій і молодий батько, вирішив запустити власну компанію в минулому році. Перед ним стояло завдання вирішити проблему, з якою зіткнувся він і стикаються ще 22 мільйони батьків-миллениалов по всьому світу: як виховати різнобічно розвинених дітей в умовах обмеженого часу та бюджету.

«Як миллениал я вважаю виховання дітей однією з найбільших складнощів нашого покоління. На ринку дуже мало компаній, які як-небудь допомагали б вирішити цю проблему. Майже все, що ми зараз робимо, будь то бронювання столика, виклик таксі або запис до лікаря, можна зробити за один клік. Однак якщо ви захочете організувати дозвілля для ваших дітей, то вам потрібно багато часу і сил, а також телефонний довідник, адже в мережі дуже мало інформації про такі послуги», — говорить Ліу. Він захотів модернізувати саму ідею відносин батьків і дітей і спростити її завдяки ресурсу KidPass, який допомагає батькам дізнаватися про події, таборах, гуртках, музеях і в чому іншому.

«На нашій платформі ми об’єднали сотні місцевих компаній, всього за шість місяців наша клієнтська база виросла в 10 разів, причому природним шляхом. Проведення часу з дітьми не повинно бути тортурами, і, як мені здається, KidPass значно спрощує батькам життя».

KidPass тільки що отримав інвестиції у розмірі одного мільйона доларів від ряду впливових компаній, в число яких входять заступники ClassPass. Соломон серйозно налаштований на зростання і розширення бізнесу.

13. Елісон Магьяр, президент Hubb

Отримавши п’ятнадцятирічний досвід у сфері івент-менеджменту, Елісон Магьяр створила платформу з організації заходів Hubb, покликану спрощувати життя організаторам всіляких конференцій і зборів. Hubb був створений, щоб вирішити проблеми, з якими не раз стикалася сама Елісон, — гори непрочитаних листів, незакінчених таблиць і розкладів. За її словами, це загальний бич всіх менеджерів, що працюють в даній індустрії.

З моменту запуску в 2012 році Hubb обзавівся більш ніж 20-ма впливовими клієнтами, серед яких Microsoft, Atlassian, Tableau і Intel. Hubb замислювався як додаток, яке на даний момент успішно використовують партнери Елісон, в тому числі Freeman AV, Meetings Online і Gather Digital. Під початком Магьяр Hubb почав користуватися попитом серед організаторів глобальних заходів. До слова сказати, обіг на цьому ринку становить близько чотирьох мільярдів доларів.

«Провівши кілька безсонних ночей за внесенням правок у роздрукованих програмах заходів, я вирішила, що повинен бути кращий спосіб керувати організаційними питаннями, — каже Магьяр. — Я не знайшла систему, яка б працювала, тому створила її сама».

14. Джеймс Меттьюс, керуючий директор Steadyfare

У 2016 році здається, що практично кожна компанія хоче урвати шматок від ринку таксі. Той факт, що Über оцінили в більш ніж 60 мільярдів доларів означає, що, діставши навіть 2% ринку, стартап має шанси стати компанією з мільярдними оборотами. І саме це збирається зробити Меттьюс.

«Ринок послуг таксі відносно новий, але в ньому вже позначився ряд проблем — наприклад, монополісти. Я створив альтернативу Uber, яка дозволяє водіям заробляти більше, — каже Меттьюс, — це індустрія послуг. Uber і Lyft не є власниками автомобілів. Водії — не їх співробітники. Так що водій в будь-який момент може перейти на Steadyfare, що означає негайний прибуток».

Хороша ідея вже робить хлопця сильним конкурентом на ринку. Йому не потрібно будувати інфраструктуру, достатньо буде лише переконати людей, що існує альтернатива. Вже в перший місяць після запуску прибуток Steadyfare склала близько мільйона доларів, і на цьому результаті засновник зупинятися не має наміру.

15. Росс МакКрэй, керуючий директор VideoAmp

Росс МакКрэй навчався з дому, там же він освоїв основи кодування даних і вирішив, що назавжди змінить підхід до перегляду і сприйняття інформації з різних пристроїв.

МакКрэй вивчав математику і астрофізику, однак пішов з Каліфорнійського університету і в 2011 році запустив девелоперський агентство у форматі мобільного додатку. Він був одним з перших, хто прийняв участь в експериментальному проекті YouTube — Channel Factory, компанії, яка була заснована в лос-анджелеській квартирі.

Сьогодні Росс управляє власною високотехнологічною компанією VideoAmp, яка дає рекламодавцям можливість планувати, купувати і контролювати демонстрацію відео на різних пристроях і екранів — телевізорах, моніторах, телефонах і планшетах.

16. Джозеф Нейман, засновник ShareRails

Джозеф Нейман — підприємець у сфері високих технологій. Серед його успішних проектів — компанія Brandcasting Unlimited, відповідальна за технологічні та цифрові медіастратегії тріумфального туру Брітні Спірс.

Його нова компанія, ShareRails — багатоканальне рішення, що заповнює прогалину між фізичними і цифровими продавцями, вона об’єднує онлайн-шопінг з системою відгуків в реальному часі.

Раніше Нейман працював в Google, де займав керівні посади у відділах, спрямованих на розвиток торгівлі, мобільних пристроїв і індустрії розваг.

17. Поліна Райгородская, керуючий директор Wanderu

Поліна Райгородская далекоглядно зробила ставку на розвиток сфери метапоіска, створивши платформу пошуку квитків на автобуси та поїзди по всій Північній Америці.

До запуску Wanderu ключові фігури в цій індустрії заявляли, що створення сайту з продажу квитків на автобуси неможливо, тому що не існує універсальної технології, яка б об’єднала величезна кількість різних перевізників. Однак Поліна за допомогою команди розробників успішно створила таку технологію, в результаті чого сфера міжміських пасажирських перевезень ступила в цифровий світ.

«Наша мета — розвивати індустрію автобусного і залізничного транспорту, ми хочемо, щоб людям легше було вибрати для себе ідеальний маршрут, — говорить Райгородская. — Створена нами технологія унікальна тому, що не просто шукає вже доступні ресурси, але також дозволяє людям надрукувати будь-яку адресу, місто або напрямок, знайти найближчу станцію, отримати вказівки, як до неї дістатися, і потім потрапити додому. Ми об’єднали послуги безлічі перевізників, щоб дати людям саме те, що вони шукають».

18. Роберт Реффкин, керуючий директор Compass

Сфера ріелторських послуг, здається, останньою в світі стане працювати на основі цифрових технологій. Однак три роки тому Роберт Реффкин і Орі Аллон запустили Compass — платформу, об’єднуючу кращих ріелторів США з небаченими досі технологічними ресурсами, щоб зробити процес покупки і продажу нерухомості максимально простим і прозорим.

Під його початком Compass запустив перший мобільний додаток для ріелторів, яке дозволяло в одному місці оцінювати нерухомість, здійснювати маркетинговий контент і зв’язуватися з клієнтами. Те, що раніше займало годинник, тепер робиться за кілька хвилин, тому агенти можуть більше фокусуватися на потребах клієнтів.

Формула Роберта працює. З моменту запуску пройшло три роки, у Compass тепер відкрито 22 офісу по всій Америці, більше 1000 агентів укладають угоди з купівлі-продажу нерухомості преміум-класу по всьому світу. Остання угода вартістю 110 мільйонів доларів вважається п’ятою за величиною в США.

До Compass Роберт пройшов у Goldman Sachs шлях від менеджера відділу персоналу президента та операційного директора, а потім п’ять років пропрацював керівником приватним акціонерним капіталом компанії. У 2005 році він був призначений спеціальним асистентом секретаря казначейства США. Крім кар’єрних досягнень, він взяв участь у 50 благодійні марафони, по одному в кожному штаті.

19. Сесіль Шмолгрюбер, керуючий директор Stereolabs

Майже всі найбільш значущі технічні інновації пов’язані з машинами, наприклад, автомобілями без водіїв, роботами і доповненої реальністю. Проблема в тому, що їх сенсори або використовують інфрачервоне випромінювання, яке працює тільки на короткій відстані в закритому приміщенні, або на дорогому, громіздкому і складному устаткуванні LiDAR.

Stereolabs, співзасновником і директором якої є Сесіль, практикує інший підхід — імітацію людського зору. На основі двох камер зразок тих, що є у вашому телефоні, розробники створили програму, яка обчислює глибини точно так само, як це робить наш з вами мозок, порівнюючи різницю між зображеннями.

У результаті машини бачать так само, як ми, в приміщенні і під відкритим небом, до 20 метрів, з частотою 30 кадрів в секунду і роздільною здатністю 1080 пікселів. Навіть сенсори Intel RealSense не можуть зрівнятися з цією технологією в дозволі, кут огляду і частоті, а ще вони можуть працювати тільки в приміщенні. Сенсор ZED зараз використовується в тисячах проектів, починаючи від роботів, дронов і автомобілів і закінчуючи віртуальної і доповненої реальністю.

«Щоб виконувати задумані розробниками дії, машини повинні бачити світ. Але вони не бачать його, особливо якщо порівняти сенсори з людським оком, — каже Сесіль. — Наша програма працює на коді, який дозволяє машинам бачити так само добре, її компоненти недорогі і доступні повсюдно. Мати-природа була першою, хто винайшов зір. Ми стали другими».

Сесіль завоювала чоловічий світ високих технологій, а нещодавно разом з Кейт Бланшетт Джорджіо Армані визнав її самим багатообіцяючим підприємцем.

20. Грег Севитц і Габі Льюїс, співзасновники Exo

Два студента Університету Брауна замовили 2000 цвіркунів, погуглили, як робити з них борошно, і понеслося.

Компанія Exo стала першопрохідцем у споживанні комах — зокрема, з цвіркунів роблять протеїнові батончики.

Компанія вже встигла отримати 6 мільйонів доларів від серйозних інвесторів — таких, як Тім Феррісс, Collaborative Fund і Nas. Вони також зробили шефа ресторану з трьома зірками Мішлен відповідальним за розробку рецептури. Так компанія стала першою серйозною організацією, що виробляє продукти харчування з комах. І це в умовах перенасиченого ринку.

Як сказано на сайті, «протеїн, отриманий з комах, буде грати неймовірну роль у майбутньому харчової промисловості; нам залишилося тільки переконати в цьому оточуючих».

21. Аарон Шерман, керуючий директор SevenFifty

У 2012 році співзасновники SevenFifty Аарон Шерман і Джанфранко Верга працювали сомельє, барменами і консультантами, так що вони як ніхто розуміли, наскільки довгим, складним і застарілим є процес здійснення покупок. Двоє хлопців подружилися під час навчання у Флоренції і працювали в барі Louis 649, де і зустріли третього партнера, Ніла Перуки, аналітика з Уолл-стріт, який частенько заходив в їх бар. Молоде тріо придумав концепт SevenFifty і початок його застосовувати в рамках співпраці з баром The Tippler.

Настав 2016 рік, SevenFifty стала цифровий підтримкою для винної та алкогольної індустрії з оборотом в 8,5 мільйонів. Хлопці побудували онлайн-платформу, яка дозволяє користувачам шукати і фільтрувати продукти і спілкуватися напряму з постачальниками. Не дивно, що понад 700 дистриб’юторів з 30 штатів (а це 60% ринку) вже співпрацюють з SevenFifty, у сукупності роблячи продажів на 20 мільярдів доларів в рік. Понад 30 тисяч покупців, у тому числі Del Posto і Union Square Hospitality Group, набувають алкоголь тільки у SevenFifty.

22. Джеймі Симинофф, засновник і головний винахідник Ring

Минуло всього чотири роки з моменту заснування Ring, а Джеймі вже отримав від інвесторів на зразок Річарда Бренсона 100 мільйонів доларів і від компанії з трьома співробітниками, що працюють в гаражі, пройшов шлях до корпорації зі штатом в 400 співробітників, які розташовані в розкішних офісах в Санта-Моніці і Скоттсдейлі.

Симинофф створив перший у світі відео дверний дзвінок — продукт, який не оновлювали ось вже 100 років. І донині його дверний дзвінок Ring залишається унікальним товаром на ринку. Незважаючи на те, що з’являються все нові і нові складові «розумних будинків», Симинофф прекрасно розуміє цінність свого винаходу — можливість захищати будинок зсередини. Це важливо для клієнтів, це виділяє компанію серед інших.

«Я створив Ring, щоб знизити рівень злочинності, це основна місія компанії і сьогодні. Ми змінили уявлення про дверному дзвінку, ми змогли розробити першу в світі систему запобігання злочинів. Довгострокове дослідження показало, що використання нашого дверного дзвінка у всіх будинках району на 55% скорочує кількість злочинів. У Ring ми не просто створюємо продукт, ми робимо світ безпечнішим, саме заради цього ми невтомно працюємо кожен день», — говорить Симинофф.

23. Родні Вільямс, керуючий директор LISNR

Компанія Родні два роки поспіль входила в список 50 найбільш значущих бізнес-проривів за версією CNBC, а він сам в 2016 році був названий технологічним підприємцем року. Безумовно, хлопець перебуває на хвилі успіху і не збирається знижувати оберти.

LISNR — це новий протокол для об’єднання пристроїв, який використовує нечутні для людського вуха сигнали передачі даних. За допомогою цієї технології живі виступи музикантів, спортивні змагання, контент продавців і телекомпаній може транслюватися по всьому світу.

Серед клієнтів LISNR Indianapolis Colts — премія Grammy Awards і американський фестиваль Budweiser. За співпрацю з Budweiser LISNR на Каннському фестивалі креативності в 2015 році була удостоєна Золотого лева за інновації.

В цьому році LISNR дебютувала з двостороннім протоколом для пристроїв, завдяки якому користувачі зможуть передавати інформацію, увійдіть і здійснювати безконтактні платежі.

«Світ стає місцем, у якому люди повинні мати зв’язок з навколишнім світом і навпаки. Наша довгострокова мета — взяти ідею передачі повідомлень за допомогою звуку і вивести її на цифровий рівень, — говорить Уильями. — LISNR створює інтернет звуку, який допомагає передавати інформацію і буде працювати в кожному куточку планети».

24. Віктор Вонг, керуючий директор Thunder

Ще будучи студентом Єльського університету, Віктор заснував компанію Thunder. Видання New York Times назвало її «рекламним движком, який викине безумців з гри».

Раніше креативний процес вимагав багатьох днів роботи. З допомогою програмування Віктор порушив статус-кво Adobe, який не допускав багатозадачності. Технологія, розроблена для Thunder, не просто краще, вона робить процес більш ефективним і доступним.

25. Ендрю Якуб, керуючий директор Rayton Solar

Ендрю Якуб — дворазовий володар премії CleanTech і колишній лабораторний інженер NASA і Каліфорнійського університету. Завдяки запатентованому процесу, його компанія Rayton Solar розробила технологію виробництва сонячних панелей, які на 60% дешевше і на 25% ефективніші, ніж традиційні аналоги.

Минулого місяця Rayton Solar була представлена на краудфандингової платформі і за перший тиждень зібрала більше одного мільйона доларів.

«Ми знаємо, що сонце — найнадійніший джерело енергії для майбутнього людства. Однак ми повинні перетворювати сонячну енергію, щоб вона могла стати такою ж ефективною, як нафта і газ. Технології Rayton Solar дозволяють це зробити. Завдяки кампанії Reg A+ тепер кожен може приєднатися до нас у втіленні цієї мрії», — каже Якуб.

Білл Най у своєму відео показує, як саме працює ця технологія.


Саша Іванова
Пишу і перекладаю тексти про бізнес.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
ПДВ 5%. Чим ще для бізнесу Емірати краще Європи. Історія жінки-підприємця в ОАЕ


Як я відкрив своє кадрове агентство в одних трусах


Я міг торгувати силіконовими пиписьками! Історія про пошук роботи


Емоційне вигорання: 7 кроків для перезапуску власного життя


MBA в Росії — марна трата грошей чи реально потрібна річ?


Як купити прибуткову ферму на Балі за 1000$. Історія фермера Олега ЛадогиАвторизуватися для коментування: