3 найбільш мотивуючих слова в моєму житті

5

Бізнес-блогер Гаррі Вайнерчук (читайте у статті Як зрозуміти, чого хоче клієнт його поради) опублікував парадоксальний і одночасно просвітлюючий пост про мотивації.

…Найбільш мотивуючими в моєму житті виявилися три слова:

«Коли-небудь ти помреш».

Я не намагаюся вас лякати, це сувора правда. У вас є лише одне життя і один шанс стати щасливим.

Замість того щоб сидіти і скаржитися, що не отримати бажаного, зробіть щось для досягнення своєї мети. Занадто багато люди більше думають про щастя інших, хоча повинні піклуватися лише про свій власний.

Чому ж мені так подобається робити інших людей щасливими і мотивувати їх на звершення? Тому що я вже щасливий.

Може, це звучить егоїстично, але перший, кого ви повинні зробити в цьому житті щасливим, — це ви самі. (А потім можете думати і про щастя інших людей).

Я закликаю вас бути чесним із самим собою і запитати себе, чи дійсно приведе вас до щастя те, що ви робите. Ми зараз говоримо не тільки про бізнес і роботу, але і про життя в цілому. Коли ви щасливі в житті, то розумієте, що те, як ви заробляєте гроші, важливіше, ніж те, скільки грошей ви заробляєте.

Коли мені було 20 років, я дуже багато часу проводив з людьми, які розміняли дев’ятий десяток. Я зустрічав їх, подорожуючи і працюючи в виноробної індустрії. І кожного я просив розповісти про його життя. Всі вони починали розповідь зі слів: «А от якби…» Деякі жаліли, що мало працювали, деякі — що мало часу проводили з улюбленими людьми, деякі — що не слухалися батьків і робили все їм наперекір. Люди шкодували про втрачені можливості.

Якщо я чогось навчився у цих літніх людей, то тільки тому, що діяти треба прямо зараз.

Якщо вам 20 років, настав час діяти. Вам не потрібно бути практичним і збирати гроші, краще купіть відразу після закінчення університету машину. Важливо зрозуміти, що у вас є 5 років, щоб отримати життя своєї мрії. Подорожуйте з друзями, дивіться світ, сколотите свою групу або відкрийте спільний бізнес. Поки у вас і у ваших друзів немає в житті серйозних зобов’язань, ви можете жити так, як хочете.

Навіть якщо вам 40, 50, 60 або більше років, ви можете зробити себе щасливим. Якщо ви справді цього хочете, то зробите все можливе. Замість того щоб вийти на пенсію і байдикувати, займіться тим, про що давно мріяли. Ми живемо в світі, повному можливостей. Нові технології та інтернет дають нам доступ до самих цікавих речей.

Повторюся: всі ми коли-небудь помремо. Неважливо, скільки вам років, у вас є час, щоб зробити себе щасливим. Зараз у нас як ніколи багато можливостей створити життя своєї мрії.

На написання цієї статті мене надихнула те, що я бачу навколо себе останню пару років. З’явилася тенденція можливості відкладати на потім, люди думають, що зможуть повернутися до них пізніше. Люди живуть так, ніби будуть жити вічно. Ми всі знаємо, що це неправда.

Якщо я зможу переконати хоч одну людину змінити стиль життя, зважитися на важливу розмову або скористатися шансом, то я написав цю статтю не дарма.

Тому що життя у кожного одне. Думка «Коли-небудь ти помреш» повинна щоранку мотивувати вас на нові звершення.

У вас одне життя і одна спроба її прожити. Не дозвольте собі стати дідом, який шкодує про прожитих роках. Перестаньте виправдовуватися і почніть робити себе щасливим.


Саша Іванова
Пишу і перекладаю тексти про бізнес.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
Як Михайло з Владивостока продав ікру друзів за допомогою Facebook?


5 головних питань, щоб отримати ступінь MBA, якщо ви не з Москви


5 питань, щоб правильно вибрати ВНЗ для отримання MBA


Яндекс.Дзен як якір для бізнесу. Може врятувати, а може створити проблеми


Як взяти інтерв’ю у самого Сергія Бадюка?


Міф про правило 72 годин Бодо Шефера: чиї інтереси він захищає?Авторизуватися для коментування: