5 помилок, які вбивають продажу в інтернет-магазині

6

Якщо рівень прибутку перестав радувати вас, причина може бути зовсім не в сезоні або кризу в країні. Можливо, корінь зла лежить на поверхні, просто ви вперто не хочете помічати.

Консультант з digital-маркетингу Шейн Баркер (Shane Barker) зібрав у своїй статті найтиповіші помилки, які не дають вичавити максимум з інтернет-магазину.

Відсутність соціального доказу

Дослідження підтверджують, що покупці набагато більше довіряють думку інших людей, ніж запевненнями самої компанії.

Тому додайте на сайт відгуки і фотографії продукту, зроблені клієнтами, щоб підвищити довіру до бренду і стимулювати продажу. Ви навіть можете включити їх в контент в соцмережах або використовувати для реклами.

Погана підтримка клієнтів

Багато потенційні клієнти без жалю залишають сайт, якщо не можуть отримати відповідь на своє питання. Можливо, вони хотіли більше дізнатися про конкретний товар або зрозуміти, який саме продукт вирішить їхню проблему, але на коментарі так ніхто і не відреагував.

Щоб уникнути подібних ситуацій, додайте на сайт онлайн-чату, і тоді клієнти залишаться задоволені вашим сервісом.

Обов’язкова реєстрація

Дослідження Baymard Institute показало, що, в середньому, 69.23% користувачів кидають корзину на сайті. І однією з головних причин цієї сумної статистики є необхідність створити акаунт, щоб закінчити покупку.

Якщо на вашому сайті не можна нічого купити без попередньої реєстрації, не чекайте високої конверсії. Щоб це виправити, поекспериментуйте з функціями «покупка без реєстрації» і «реєстрація через акаунт у соцмережі».

ЗАВАНТАЖИТИ КНИГУ >>

Платна доставка

Згідно з останніми дослідженнями, безкоштовна доставка — це вирішальний чинник ухвалення рішення про покупку для 9 з 10 користувачів.

Звичайно, далеко не кожна компанія може дозволити собі поширити цю функцію на всі покупки. Однак ви можете розрахувати суму мінімального замовлення, який доставите клієнту безкоштовно без фінансових втрат для свого бізнесу.

Незграбний дизайн

Спробуйте подивитися на дизайн свого сайту очима користувача. Чи багато там елементів, які відволікають від цільового дії? Якщо так, то саме час це виправити.

На сторінці продукту повинні бути: фото або відео, опис, вартість, інформація про доставку та кнопка заклику до дії. Все, що виходить за рамки цього переліку можна сміливо прибрати.

Але якщо якісь додаткові елементи особливо дорогі вашому серцю, проведіть тест і визначити, як вони впливають на конверсію.Ксенія Єрьоміна
Копірайтер. Підбираю цікавий і корисний контент для читачів Клубу Директорів.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
5 інструментів, щоб навести порядок у своїх продажах


Як мені консалтинг по збільшенню продажів продавали


28 ідей, як вбити заперечення «Я подумаю»


Я міг торгувати силіконовими пиписьками! Історія про пошук роботи


5 проблем вашого бізнесу, які необхідно терміново вирішувати. З лайкою від Олександра Гельмана


Які 3 найбільш важливих питання задати РОПу на співбесіді?Авторизуватися для коментування: