50 способів відсвяткувати успіх

5

Шампанське — всього лише один з багатьох способів відзначити успіх. Хочете спробувати інші? У нас є.

Незалежно від того, що ви святкуєте, ймовірно, ви віддали всього себе цьому успіху. Навіть якщо все, що ви зробили, — це визначилися з доменним ім’ям, напевно це рішення народжувалося в творчих муках.

Ось 50 способів відсвяткувати успіх.

1. Шампанське.

Хороше шампанське. Особливе шампанське. «Хороше» і «особливе» не є ціновими категоріями — це суб’єктивні відчуття. Купіть шампанське, яке вам подобається.

2. Надішліть собі квіти (для дівчаток).

Живі квіти. Ті, які доставляє флорист. Раніше я кілька років купувала в невеликому магазинчику букетики для себе, а потім мені прислали в подарунок квіти за закінчення проекту «Великі гроші». Різниця непередаваема. За ціною потворного светри, який ви ніколи не будете носити, ви можете отримати квіти, які змусять вас відчути себе королевою.

3. Зіграйте в гру.

Пограйте з дітьми, зіграйте з вашою парою. Зіграйте в теніс або скраббл. Просто пограйте зі всім серцем деякий час. Вкладіть в гру всього себе, заспокойте внутрішнього дорослого і просто віддайтеся грі.

4. Запишіться на спа-процедури, які ви б собі не купили.

І не манікюр за 20 хвилин у торговому центрі, а справжню нагороду за запуск проекту, який ледь не убив вас. Скраби, обгортання, спеціальні види масажу — все, що ви зазвичай не робите.

5. Повечеряйте в особливому місці

Якщо ви ніколи не ходіть поїсти в ресторан, сходіть у будь-зробіть собі свято. Якщо ви ходите весь час, вам треба буде вибрати, якщо ви дійсно хочете вечерю в якості нагороди або урочистості. Спробуйте сходити в місце категорії «виключно», а не «добре».

6. Зробіть прибирання.

Не знаю щодо вас, але коли я працюю, стандарти чистоти, як правило, страждають. В моєму закрученому світі кілька годин справжньої чистоти кажуть моєї душі: «Ось! Відчуй розкіш! У тебе є час, щоб навести порядок!» Сподіваюся, у вас довше триває чистота.

7. Їдьте з міста.

Їдьте в «особливе» місце, навіть якщо ви збираєтеся займатися звичайними справами (спати, наприклад). Можете поїхати на кілька днів, або просто сісти в машину і відправитися в невелике містечко пообідати, а потім повернутися додому.

8. Покладіть гроші на депозит.

Якщо те, що ви зробили, заслуговує великої «вау», але є час або гроші тільки на маленьке «вау», відкладіть гроші на депозит на майбутнє. Може бути, ви не зможете відвідати Куршавель на наступному тижні, але можете запланувати поїздку.

9. Зробіть що-небудь не за віком.

Згадайте свій підлітковий вік. Що вам подобалося робити? Якщо ви схожі на більшість людей, швидше за все, ви не пам’ятаєте, тому що це швидко минуло. Можете, наприклад, подивитися фільм жахів. Згадайте, що ви робили, але припинили з-за віку.

10. Подаруйте подарунок — енергію, час або гроші.

Якщо у ваших досягненнях брали участь інші люди, саме час дати їм щось, щоб показати, як ви їх цінуєте. Ваша пара, діти і навіть домашні тварини позбавлені багато, щоб ви могли робити бізнес. Дайте їм щось, що має значення. (Крім того, я помітила, що партнери і діти, яким раптово дарують подарунки і кажуть: «Це тому, що ми відзначаємо!» — як правило, набагато більш лояльні в майбутньому.)

11. Зробіть пожертву — час або гроші.

Це один з моїх улюблених способів святкувати, тому що це символічно. Якщо ви відзначаєте і даєте пожертвування тому, хто потребує, у вашому підсвідомості зміцнюється думка, що у вас усього доволі. Це добре для майбутнього.

12. Будуйте плани.

Стратегія і довгострокове планування — часто перші речі, які приносять в жертву (ну, крім прибирання), коли працюєте над чимось значним. Коли ви святкуєте важливий рубіж, дайте собі час і будуйте великі плани. Сплануйте відпустку, Різдво, ремонт кухні. Сплануйте хоч поїздку в торговий центр. Той факт, що ви, нарешті, знайшли час для планування, варто свята сам по собі.

13. Купіть собі що-те, що купують тільки багаті».

Неважливо, буде це пальто за 1800 $, коктейль за 18 $ або делікатесний помідор 1,80 $ — купіть щось, що купують тільки багаті люди.

14. Споживайте, а не робите.

Ми працюємо в сфері, яка постійно висмоктує креативну енергію. Зробіть собі подарунок, споживаючи щось, створене іншим. Може бути, фільм або гра, або навіть чийсь тренінг. (Я винна в останньому! Якщо б ви бачили сміття, який я купила за останній місяць. Це таке полегшення, що я не та, хто створив цей продукт. Я в шоці від кошмарних інфопродуктов.) Тим не менш зробіть це, нехай це вас розважить.

15. Залиште дітей няню.

Так, ви можете зробити що-то дуже кльове, але якщо ви новачок в Виділити-Чортове-Час-Щоб Нарешті Зайнятися Собою, швидше за все ви займетеся чимсь зовсім звичайним. Це нормально. Хитрому вмінню займатися собою можна навчитися. Почніть вивчати його прямо зараз.

16. Підвищіть собі зарплату.

Якщо ваші фінанси організовані досить добре і ви офіційно платите собі фіксовану зарплату, підніміть її. Ваш начальник підвищив би, вірно? Ви тепер начальник, дійте.

17. Похваліться.

Розкажіть кому-небудь про те, що ви святкуєте успіх. Якщо ви розповідаєте людині, постарайтеся знайти кого-то, хто думає, що ви офігенний. Це, ймовірно, залишає вашу маму поза кола. Якщо ви хочете сказати кільком людям, поділіться в Facebook. Гарні новини — завжди хороші новини, і ви можете отримати купу коментарів та лайків, які змусять вас почувати себе, як на вечірці. (Мої улюблені вечірки, коли не треба виходити з дому і не треба переодягати піжамні штани.)

18. Виразіть вдячність.

Пишіть, говоріть, зробіть колаж, — якимось чином позначте всіх людей і обставини, які допомогли вам на вашому шляху. Дженна допомогла мені ідеями. Джеймс допоміг мені провести мозковий штурм. Майк підтримував мій настрій. Моя мама дивилася за дітьми. З кожним свідомим вкладенням посилюється значущість вашого досягнення. Скільки людей хотіли, щоб ви досягли успіху. П’янке відчуття. Спосіб відсвяткувати — сказати спасибі.

19. Їжте морозиво.

Пам’ятаєте, коли ви дитиною зробили щось особливе і за це хтось пригощав вас морозивом

Ви зробили щось особливе і хтось повинен почастувати вас морозивом. Ви самі можете себе пригостити. (У мене в дитинстві була алергія на молоко, тому я в якості нагороди отримувала заморожений банан в ріжку. Мої батьки були винахідливими.)

20. Та/або купіть собі торт.

Так, саме торт. Такий торт, на якому можна попросити кондитера зробити напис. Якщо людину, що йде з роботи на пенсію, проводжають тортом, ви теж заслужили свій шматочок солодощі з написом «Боже, вона нарешті дописала книжку».

Ви доросла людина. Ви можете собі дозволити чортів торт.

21. Не соромтеся.

Не соромтеся піарити й вихваляти самого себе. Дописали книгу? Хваліться! Закінчили ремонт? Хваліться! Почистили зуби? Співайте собі дифірамби! (Примітка: деяких людей ви подібною поведінкою можете дратувати. Ну їх до біса).

22. Тримайте обіцянки.

Можете складати списки способів заохотити себе. В залежності від ваших можливостей способи можуть бути масштабними і зовсім незначними. Але намагайтеся не зациклюватися тільки на повсякденних дрібницях. Можливо, кращий спосіб відсвяткувати успіх для вас — відправитися на Гаваї і поплавати з дельфінами. Пам’ятайте, що ви теж заслуговуєте дива.

23. Розбийте щось.

Якщо ви святкуєте закінчення чогось, можете знищити те, що залишаєте у минулому. Я знаю історію про бізнесмена, разбивавшем стіни старого офісу, коли його компанія переїжджала в новий. Я чула про щасливих жінок, сжигавших після розлучення весільну сукню. Я без жалю пропускаю чернетки через шредер, коли фінальний варіант тексту готовий. Може, і ви знайдете предмет, який можна символічно знищити?

24. Поставте щось у рамку.

Якщо ви написали книгу, повісьте на стіну обкладинку, як постер. Якщо ви закінчили курси, можете поставити в рамку свій сертифікат. Існують рамки і для більш об’ємних предметів. Немає такої речі, яку не можна поставити в рамку.

25. Почитайте щось абсолютно не відноситься до справи.

Щось, що ви не дозволяли собі читати. Наприклад, суботню газету або глянцевий журнал.

26. «Заякорите» свято.

Придумайте святковий ритуал, який ви будете робити, закінчивши невелика, але важлива справа. Можете співати чи танцювати. Повторивши ритуал кілька разів, ви створите якір (термін з НЛП), пов’язаний, наприклад, з певною піснею. (Для мене це Timber and Land Down Under і One Night In Bangkok. Серйозно. Послухайте їх. Не вірю, що ви не стали щасливішими.)

27. Зробіть собі медаль.

Пам’ятаєте, коли ваш батько ставав працівником місяця, начальник урочисто вручав йому безглузду медальку? Якщо ви — сам собі начальник, крім вас вручити медаль нікому. Тому організуйте собі медаль. Ви головний, пам’ятаєте?

28. Створіть свій власний сувенір.

Потрапивши на фестиваль, або свято, чи купуєте ви футболку з символікою, щоб залишити собі нагадування про прекрасне моменті? Ваш успіх набагато важливіше фестивалю. І він заслуговує футболки-сувеніра.

29. Зробіть копію.

Якщо ви запустили цифровий продукт, зробіть також його фізичну копію. Запишіть на диск або роздрукуйте. Цифрові технології — це добре, мені подобається жити в Матриці, але іноді вам потрібно в буквальному сенсі взяти успіх в руки.

30. Змініть що-то.

Якщо ваш успіх означає вихід на новий рівень або етап у житті, ви стаєте іншою людиною. Може бути, ви уклали першу угоду, може бути, ваші діти поступили в університет, може бути, ви розлучилися. Саме час для нової зачіски. Або нової машини.

31. Влаштуйте вечірку.

Влаштуйте справжню вечірку і запросити на неї справжніх людей. Відразу ж уточніть привід, за яким влаштовуєте свято. На запрошеннях напишіть, що збираєтеся святкувати. Повісьте плакати «Вітаю!» Скажіть мова. Ось вам і привід купити торт.

(Якщо ви належите до типу особистості «Адвокат» (INFJ по типології Майерс-Бріггс), то можете не запрошувати на свято людей і обмежитися тваринами, зберігши, однак, всі інші атрибути вечірки. Так, і мова теж).

32. Купіть щось більш якісне.

Виберіть інструмент, пов’язаний з вашим успіхом, і купіть собі більш досконалу версію. Статусну ручку, блискучий новизною телефон та чохол не забудьте), навіть професійні гантелі. Пам’ятайте: неймовірні люди заслуговують неймовірних речей.

33. Напийтеся.

Це один з найулюбленіших і найпопулярніших способів щось відсвяткувати. Зрозуміло, але підходить не всім, але так само не всім підходить і ванна з піною. Напийтеся так, як напилися на випускному. Замовляйте коктейлі зі словом «бомба» у назві. Пийте щось міцне. Дайте собі волю.

34. Нічого не робіть.

Зовсім. Нічого. Просто нічого не робіть. Ви не просто берете вихідний, ви берете вихідний від життя. Ніякої пошти. Ніякого душа. Ніякого приготування їжі. Оголосіть собі день лінощів.

35. Одягніться.

Ви написали книгу? Вітаємо, сьогодні день письменника, форма одягу — урочиста. (Також цей день передбачає купу нових селфи.)

36. Зробіть татуювання.

Учасники музичної групи Dixie Chicks роблять собі татуювання з зображенням курчати кожен раз, коли їх пісні сягають перших рядків хіт-парадів.

Кіт Урбан вважає, що це відмінний спосіб відзначати віхи великого шляху. В ході історії представники різних культур використовували татуювання як відміток важливих подій в житті. Може бути, настав час і вам обзавестися одного.

37. Ювелірні прикраси.

Навіть для чоловіків. Не можу сказати, що в цьому питанні ви можете перегнути палицю. Зробіть собі символічна прикраса. (Або ж гравіювання на прикрасі, яка у вас вже є. Мені здається, гравірування «Письменник» не зіпсувала ще жоден шматочок золота.)

38. Перегляньте свій бюджет.

Кожен раз, коли ви відзначаєте отримання шестизначного чека купівлею нового килимка для мишки, в світі плаче одне цуценя. Коли ваші доходи виходять на новий рівень, ви можете дозволити собі витрачати гроші інакше. Саме час почати купувати продукти в елітних магазинах або записатися в спортзал преміум-класу. Хіба не заради цього ви так прагнули добитися успіху?

39. Влаштуйте генеральне прибирання.

На хвилі успіху вам здається, що ви здатні на все. Це ідеальний час для прибирання. Очистіть місце для ще більшого успіху. Викиньте старі речі. Чим вони більші (старий велотренажер, я тебе маю на увазі), тим приємніше відчуття полегшення.

40. Почніть вести щоденник.

Коли ви домоглися чогось, значного або не дуже, саме час знову взятися за ведення щоденника. Нехай ваш намір рухатися в світле майбутнє ознаменується позитивної записом в момент торжества.

41. Змініть шпалери в телефоні і на робочому столі…

…щоб візуально продемонструвати свої досягнення. Визнайте, квіти лотоса на заставці вам вже порядком набридли. Виберіть щось уособлює ваші піднесені почуття, щось, що буде вам про них нагадувати. Це може бути мотивуюча картинка, фотографія пляжу на Балі чи табличка «Популярний письменник».

42. Купіть (або почніть вже користуватися) дорослої річчю.

Чи є у вас щось, що ви пообіцяли собі почати робити, тільки коли виростете і досягнете успіху? Може бути, влаштовувати справжні японські чайні церемонії, слухати серйозну класичну музику чи є з красивого посуду. Ви вже виросли, ви вже досягли успіху! (Домоглися ж!) Зробіть щось, що давно собі обіцяли.

43. Відновити фізично.

Приділіть увагу своєму тілу. У такому разі всі радять прийняти ванну з піною. А що, якщо ви ненавидите ванни з піною? Може, варто відправитися на пробіжку? Або ж погуляти дві-три години? Записатися на йогу? (Спробуйте які-небудь екзотичні варіанти, вони вас приємно здивують.) Побалуйте тіло способом, до якого лежить душа саме у вас.

44. Всюди носите з собою свій успіх.

Подумайте про трьох якості або здібності, які прийшли до вас разом з успіхом. Сміливість? Мудрість? Стратегія? Віра? Запишіть їх і зберігайте на видному місці — наклейте на монітор або вкладіть у гаманець. Завжди повертайтеся до цього запису, щоб пам’ятати про своїх нових якостях.

45. Оновіть (або складіть вже) плейлист з музикою для роботи.

Підберіть кілька десятків пісень, які будуть надихати вас на звершення. Зробіть це зараз, поки ви в гарному настрої. Коли настане складний період, пісні вас дуже виручать.

46. Змініть зовнішність — зачіска, одяг, макіяж, що завгодно.

Не шкодуйте грошей, щоб виглядати краще, ніж коли-небудь. Це відноситься як до чоловіків, так і жінок. Нехай професіонал підкаже вам, як найкраще підкреслити достоїнства. (Запитайте про свої достоїнства, почуєте масу компліментів!)

47. Прямо зараз займіться чимось цікавим.

Навіть якщо не можете відправитися в подорож, можливо знайти собі розваги і у рідному місті. Займіться тим, на що зазвичай у вас не вистачає часу. Ресторани! Театри! Бари! Комедійні шоу! (Я нещодавно дізналася, що в моєму місті є оркестр, він існує вже 43 роки. Я не знала про це, тому що сиділа, як жаба, вважаючи своє місто справжнім болотом. Як багато я пропускала.)

48. Зробіть нові фотографії.

Це не тільки спосіб відсвяткувати досягнення, але і важливе стратегічне рішення. Можете об’єднати цей крок з перетворенням. Використовуйте нові фотографії для свого резюме та портфоліо. Зробіть знімки, які вам захочеться з гордістю показувати. (Порада: довіртеся професіоналу, воно того варте.)

49. Влаштуйте собі пригоду.

Відсвяткуйте свій дивовижний досвід… новим дивовижним досвідом. Пройдіться по канату. Стрибніть з парашутом. Чорт візьми, орендуйте кабріолет і прокотитеся з вітерцем. Позитив завжди притягує позитив.

50. Підіть на пенсію.

Якщо ваше досягнення дійсно настільки значимо, технічно ви дійсно можете завчасно відійти від справ. У випадку невеликих успіхів можете взяти відпустку. Подумайте, чим займетеся, залишивши роботу, — навчіться грати в гольф або малювати, а, бути може, відправитеся в подорож. Придумали? Відмінно. Займіться цим прямо зараз. Майбутнє вже тут.

Тепер і ви знаєте 50 способів відсвяткувати успіх.

Джерело


Саша Іванова
Пишу і перекладаю тексти про бізнес.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
Як Михайло з Владивостока продав ікру друзів за допомогою Facebook?


5 головних питань, щоб отримати ступінь MBA, якщо ви не з Москви


5 питань, щоб правильно вибрати ВНЗ для отримання MBA


Яндекс.Дзен як якір для бізнесу. Може врятувати, а може створити проблеми


Як взяти інтерв’ю у самого Сергія Бадюка?


Міф про правило 72 годин Бодо Шефера: чиї інтереси він захищає?Авторизуватися для коментування: