6 лайфхаков як вийти з рабства у месенджерів

5

Раби месенджерів. 90% людей.

Весь день вони відповідають на повідомлення. Сидять в кіно — відповідають, сидять на нараді — відповідають, сидять на переговорах — відповідають, сидять вдома на дивані дивляться серіал — відповідають, сидять в ресторані і замість того, щоб є — відповідають, в нічному клубі — відповідають, сидять в туалеті — відповідають, сидять в офісі і намагаються працювати, але замість роботи строчать повідомлення, і думають, що працюють. Все, що потрібно, терміново, зараз. Яка ефективність може бути у такого отвечателя?

Як не стати рабом матриці

Ось, що треба зробити:

1. Видалити всі зайві месенджери. Якісь зайві? Ті, де менше ваших контактів, і де дублюються контакти. Якщо в ватсапе контактів більше, а в телеграме вони дублюються — під знесення. Все одно, що комусь зручніше якийсь месенджер і він відчуває себе прогресивніша від того, що ним користується. Якщо ви йому потрібні — напише в загальноприйнятому. Коротше, залишаємо месенджери з найбільшим покриттям. Чим їх менше — тим краще. У мене 2, і цього теж дуже багато.

2. Вимкнути всі повідомлення. Наглухо. Глушимо всі групові чати. Нічого страшного не станеться. Повірте, якщо щось термінове, вам зателефонують, або смску напишуть. Знайдуть вас, повірте мені. А, якщо не термінове, ніхто не помре, якщо ви відповісте через пару годин. Тепер ви не будете здригатися від кожного пуш повідомлення.

3. Перевіряти месенджер, коли є вільний час для цього. Якомога рідше. 5-4 рази в день достатньо. Як пошту. Тим кому треба і кому хочемо — відповідаємо. Кому не треба чи не хочемо — не відповідаємо. Не всім треба відповідати відразу, як тільки ви прочитали. Цю звичку треба викорінити. Це все від тривожності і почуття провини. Ви нікому нічого не повинні.

4. Вимкнути звіти про прочитання і функцію «був останній раз». Це ваша приватність. Нікому не належить знати, коли ви і де були. І що ви там прочитали чи ні.

5. Зібрати всі месенджери в папку і сховати її на останній екран — так ви не будете постійно відволікатися на червоні кружечки. Месенджер буде постійно на вас лаятися — «як це ви відключили всі повідомлення, а ну-ка вмикайте»! Але на це не треба звертати уваги. Це все зла матриця.

6. Вранці, перш ніж схопити свій телефон, умийтеся, прийміть душ, поснідайте і випийте чашечку кави. Присвятіть півгодини собі коханому і налаштуйтеся на успішний успіх. Тільки після цього треба робити перший чек месиджів.

Не будь рабом матриці!

А як відмовитися від телефону, хоча б на вихідних можна прочитати в нашій статті.Михайло Облецов

Керуючий партнер
В
Marketing Partners

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
Як Михайло з Владивостока продав ікру друзів за допомогою Facebook?


5 головних питань, щоб отримати ступінь MBA, якщо ви не з Москви


5 питань, щоб правильно вибрати ВНЗ для отримання MBA


Яндекс.Дзен як якір для бізнесу. Може врятувати, а може створити проблеми


Як взяти інтерв’ю у самого Сергія Бадюка?


Міф про правило 72 годин Бодо Шефера: чиї інтереси він захищає?Авторизуватися для коментування: