7 кроків, які допомогли мені збільшити дохід у 20 разів за 2 роки

7

Абдуллахі Мохамед (Abdullahi Мухамед), письменник і засновник маркетингової компанії Oxygenmat, розповів журналу Entrepreneur про секрети свого успіху в бізнесі. Ніяких таємних технік — все логічно, зрозуміло і застосовується в наших реаліях!

У 2012 році я почав вести блог, навіть не замислюючись про те, що колись він стане прибутковим.

Мої тексти були непогані і навіть зайняли призові місця у кількох конкурсах. Друзі часто просили поділитися прийомами, які допомогли б поліпшити їх письменницькі навички. Замість того, щоб витрачати час на телефонні розмови та листування, я створив блог “Naija Writers’ Coach”. Це змінило моє життя назавжди.

За 18 місяців у блогу з’явилося близько 30000 передплатників. Я запустив партнерську програму, надавав консалтингові послуги, писав статті на замовлення, продавав книгу «Vertical Writing». Те, що я колись вважав лише захопленням, почало приносити прибуток.

Блог продовжував зростати, але в 2014 році процес застопорився. Доход залишався на колишньому рівні і, що б я не робив, пробити «стелю» в 1500 доларів на місяць не вдавалося. Зараз, через два роки я веду другий блог, збільшив свій дохід приблизно в 20 разів і живу тим життям, про яку раніше лише мріяв.

Раз я зміг, то й ви зможете. Сьогодні я готовий розповісти про те, як це зробити.

1. Визнайте існування проблеми

Коли розвиток мого бізнесу зупинилося, я зрозумів, що доведеться щось міняти. Звичайно, якщо я хочу збільшити свій дохід. Довелося погодитися з тим, що в мене є недоліки, в іншому випадку справа не зрушилася б з мертвої точки.

Якщо ви зараз не там, де хочете бути, для початку визнайте всі проблеми, з якими стикається ваш бізнес. Також не завадить рішучість, адже з ними доведеться щось робити.

2. Знайдіть причину її виникнення

Проблема — це симптом. Щоб щось змінити, потрібно ідентифікувати хворобу. Я доклав чимало зусиль, намагаючись зрозуміти, чому мій дохід не росте. Причина виявилася проста: ринок.

Я почав свій бізнес в Нігерії, де мало цікавилися творчістю і креативом. Ще менше виявилося тих, хто був в змозі оплатити.

3.Вивчіть всі можливості перш, ніж змінити курс

Перед тим, як вийти на міжнародний ринок, я витратив чимало часу на його вивчення, читання книг і блогів про маркетинг. Я хотів бути впевнений у тому, що, впровадивши ці зміни, приверну нових клієнтів і збільшу дохід.

Кардинально міняти свій бізнес, не маючи плану дій — це вірний спосіб витратити тисячі доларів і свій дорогоцінний час даремно.

4. Позбавтеся від внутрішніх обмежень

Я був спікером і автором статей, який намагався продати свої послуги людям, набагато краще володіють англійською мовою (для мене він не рідний).

Щоб домогтися успіху, довелося подолати психологічні бар’єри і рішуче зробити перший крок. Тому я створив другий блог, орієнтований на глобальну аудиторію.

Ви можете вважати, що занадто старі, молоді або недосвідчені, але всі ці обмеження існують виключно в голові.

Якщо у вас є товар або певні навички, які люди хочуть купити, ви можете стати успішним. Але доведеться вийти за надумані рамки.

5. Майте запасний план

У мене був відмінний план і оптимістичний настрій. Але в той же час я розумів, що другий блог може виявитися провальним.

Замість того, щоб мчати вперед на всіх парах без плану Б, я паралельно продовжив працювати над першим блогом. Щоб було куди повернутися, якщо новий проект закінчиться невдачею.

Резервний план дав мені спокій, необхідний, щоб зосередитися на розвитку бізнесу. І фінансову «подушку», достатню для оплати поточних рахунків.

6. Станьте товстошкірим

Протягом першого місяця після запуску стартапу, я відправив електронні листи в 70 компаній. Досліджував специфіку кожної з них перш, ніж звернутися з пропозицією. Сподівався, що це збільшить шанси на успіх.

Більшість підприємців відповіли, що ніколи б не повірили тому, про кого вперше чують. Але 3 з 70 компаній все ж підписали зі мною контракти. Одна з них витратила на наші послуги понад 20000 доларів, інша вклала в мій стартап близько 35000 доларів.

Я б ніколи не заробив на своєму новому бізнесі, якщо б не був готовий до численних відмов.

7. Почніть виконувати роботу безкоштовно

У більшості випадків, надавати послуги безкоштовно — погана ідея. Але якщо ви зрозумієте, як використовувати цей прийом у стратегічних цілях, то зможете збільшити свій дохід у десятки разів.

Після запуску стартапу, я став безкоштовно готувати контент для популярних блогів. Вони отримують корисні матеріали для своєї аудиторії, а я — лідів, підвищення впізнаваності бренду і доказ своєї експертності. Всі у виграші!

Як бачите, не знадобилися поради багатих і знаменитих або магія, щоб збільшити дохід у 20 разів. Я просто поставив перед собою мету і склав стратегічний план. І ви зможете!Катерина Бакланова
Копірайтер. Підбираю цікавий і корисний контент для читачів Клубу Директорів.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
Як дізнатися, що потрібно змінити у вашому бізнесі в 2019 році?


Тренди визначають розвиток бізнесу в 2019 році


Як зберегти і зміцнити позиції власника компанії?


Як перестати працювати на своїх підлеглих?


Як стати «вільним босом» при надійному директора?


Які помилки керівника можуть виявитися фатальними в кризу?Авторизуватися для коментування: