9 з найпопулярніших TED Talks, змінюють погляд на бізнес

5

Свіжа ідея і новий погляд на звичні завдання можуть змінити багато чого. Цілком можливо, що після знайомства з цими надихає TED Talks ви візьметеся розробляти більш ефективну систему мотивації і навчання в компанії, вдосконалювати свої плани, навички і гардероб. Всі виступи входять у число 25 найбільш популярних на даний момент відео TED і доступні українською мовою.

TED Talks про успіх і вплив

«Як видатні лідери надихають діяти»

Саймон Синьки (Simon Sinek)

quote-left

Якщо ви наймете людини просто тому, що він може виконати роботу, він буде працювати за ваші гроші. Але якщо ви наймаєте людину, яка вірить в те ж, що і ви — він буде працювати на вас потом, сльозами і кров’ю.

Ніж формальний лідер відрізняється від лідера, за яким хочеться йти з натхненням? Хто більше надихає, і у кого в підсумку більше купують?

Виявляється, всі видатні лідери та організації дотримуються певної моделі. Вони думають і діють зовсім не так, як інші.

Саймон Знімку розповідає про моделі «Золоте кільце» і законі поширення інновацій.

«Загадки мотивації»

Ден Пінк (Dan Pink)

quote-left

Менеджмент — це прекрасно. Його традиційні ідеї бездоганні, якщо потрібно старанність. Але коли потрібна залученість, набагато кращий результат дає саморегуляція.

У 21 столітті необхідні нові методи управління бізнесом. Пора відкласти батіг і пряник, приділити належну увагу науковому відкриттю, яке багатьма вперто ігнорується.

Ми звикли до думки: щоб люди працювали краще, їх потрібно винагороджувати. Але експерименти доводять, що в ряді випадків висока нагорода тільки погіршує продуктивність.

З виступу ви дізнаєтеся, чим небезпечний метод мотивації «по результату», і в чому полягає новий підхід, заснований на внутрішній мотивації.

«Як говорити так, щоб іншим хотілось слухати»

Джуліан Треже (Julian Treasure)

quote-left

Пам’ятайте: жоден двигун не працює добре без попереднього прогріву. Розігрійте свій голос.

Хочете, щоб вас уважно слухали і правильно розуміли? Ставите мету впливати і викликати довіру?

Всього за 9 з половиною хвилин ви дізнаєтеся про 7 смертних гріхах спілкування, 4 основах сильної мови і значному наборі інструментів управління голосом. І навіть встигнете разом з учасниками конференції TED виконати 6 вокальних розминок.

TED Talks про продуктивність

«Як щастя може допомогти нам працювати краще?»

Шон Ачор (Shawn Achor)

quote-left

Наше світосприймання формує не навколишній світ, а ті установки, через які ми його сприймаємо. І якщо ми змінимо установки, то станемо не тільки щасливішою, але і успішнішими в навчанні і бізнесі.

Вплив щастя на ділові здібності і успіх у кар’єрі можна чітко відстежити і навіть виміряти. Як показали дослідження, щасливі люди працюють на 31% ефективніше і продають на 37% більше. Шон Ачор не тільки пояснює формулу успіху, але і розповідає про вправи, які допомагають закріпити звичку бути щасливим.

«Що відбувається в голові у закоренілого прокрастинатора»

Тім Урбан (Tim Urban)

quote-left

Проблема багатьох людей — не аврал. Проблема — довга прокрастинація, що змушує їх спостерігати, як життя проходить повз.

У легкій і веселій формі Тім Урбан розповідає про механізм прокрастинації, проблеми, яка може істотно зіпсувати життя і кар’єру. Навіть якщо ви ідеально виконуєте плани і не звикли відкладати справи на завтра, перевірте, не зустрічається у вашому житті другої, найбільш небезпечний вид прокрастинації.

«Ваш невловимий геній»

Елізабет Гілберт (Elizabeth Gilbert)

quote-left

Мені приходили ідеї з невідомого джерела, який я важко чітко пояснити. Що це за джерело? І як нам всім працювати з цим джерелом і при цьому не втратити розуму, а ще краще — зберегти його як можна довше?

Процес вирішення творчих завдань загадковий, їм складно керувати. А якщо спробувати домовитися зі своїм творчим генієм? Чи можна одержувати ідеї за розкладом?

Елізабет Гілберт розповідає про небезпеки творчості, досвід їх подолання в історії людства, а також про роль щоденної наполегливої праці і натхнення для успіху.

«Як розпізнати брехуна»

Памела Мейер (Pamela Meyer)

quote-left

Брехня — дія спільне. Задумайтеся про це, сама по собі брехня ніякої влади не має, це не більше ніж порожні слова. Влада вона набуває лише тоді, коли хтось погоджується повірити в цю брехню.

Чим вище ставки в переговорах, бізнесі і взагалі в житті, тим важливіше вчасно розпізнати брехню і не попастися на вудку шахрая. На щастя, знавці брехні успішно визначають істину в 90 % випадків.

З відео ви дізнаєтеся, як працює механізм обману, і потренуєтесь знаходити «гарячі точки», які дозволяють побачити розбіжності між словами і діями.

«Зовнішність не головне. Повірте мені, я модель»

Кемерон Рассел (Cameron Russell)

quote-left

Якщо ви цікавитеся, чи будете ви щасливі, якщо стегна у вас будуть вже, а волосся — більш блискучими, поговоріть з моделями. У них худі стегна, блискучі волосся, відмінна одяг, і вони, мабуть, самі невпевнені в собі жінки на планеті.

Кемерон починає виступ з наочної демонстрації того, як зміна зовнішнього вигляду змінює ставлення до нас інших людей. Вона розповідає про справжню роль зовнішності в успіхах і поразках, зачіпаючи поширені стереотипи.

«Небезпека єдиної точки зору»

Чимаманда Нгозі Адічі (Chimamanda Ngozi Adichie)

quote-left

Єдина точка зору створює стереотипи. І проблема зі стереотипами не в тому, що вони помилкові, а в тому, що вони неповні. Вони перетворюють одну з історій в одну-єдину.

Наскільки ваша картина світу і уявлення про людей відповідають дійсності? Не перебуваєте ви під впливом упередженою і однобокою історії про чим-небудь, заслоняющей від вас реальність? Всі ми чуємо безліч таких «спрощених» історій і звикаємо до них вірити. Вибір за нами — підтримувати роз’єднують людей стереотипи або змінити ситуацію.Станіслава Лісова
Копірайтер. Підбираю цікавий і корисний контент для читачів Клубу Директорів.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
Як дізнатися, що потрібно змінити у вашому бізнесі в 2019 році?


Тренди визначають розвиток бізнесу в 2019 році


Як зберегти і зміцнити позиції власника компанії?


Як перестати працювати на своїх підлеглих?


Як стати «вільним босом» при надійному директора?


Які помилки керівника можуть виявитися фатальними в кризу?Авторизуватися для коментування: