Андрій Зінкевич: 20 головних висновків 2016 року

6

1. Якщо ти тримаєш працівника лише з жалю, це вірна ознака, що його пора звільняти

2. До 30 років твій коло близьких людей звужується до кількості пальців на двох руках. 10 років тому я думав, що це жарт 🙂 Цінуйте і бережіть цих людей!

3. Ніколи не роби те, що тобі не подобається/не хочеться або інтуїція каже, що не варто. Досвід показує, що цього дійсно не потрібно робити

4. Твій партнер в першу чергу повинен бути хорошою і порядною людиною, незалежно від його переконань. По-друге, він повинен доповнювати те, що не вмієш робити ти сам.

5. Системи мотивації, заохочення, винагороди і т. д. абсолютно марні для працівників, у яких немає своїх особистих амбітних цілей.

6. Якщо співробітник (особливо керівник) не визнає свої помилки і намагається перекласти їх на інших, він — перший кандидат на звільнення. Час показав, що з такими людьми проблем буде ще більше.

7. Не варто очікувати подяки від людей 🙂 Але ті, хто дякує тебе і цінує те, що ти зробив — самі надійні люди.

8. Чим би ти не займався і що б ти не робив, завжди важливий результат! Особливо, якщо ви працюєте консультантом 🙂

9. Якщо вам набрид бізнес/робота/країна, кидайте і починайте нову справу, переходите в іншу компанію, переїжджайте в іншу країну. Тільки не тікайте від проблем — вони будуть вас переслідувати скрізь.

Краще складіть критерії: чого ви очікуєте від нового бізнесу, нової роботи, нової країни? Як ви хочете себе почувати? За якими критеріями ви зрозумієте, що стали щасливим?
Життя не так вже й довга, щоб відчувати себе нещасним, правда? 😉 Я це цілком усвідомив, проживши рік повністю в своєму улюбленому місті.

10. Як тільки ви або ваш співробітник вважаєте, що вже все знаєте і все вмієте, ви тут же почнете деградувати. Ніколи не зупиняйте професійний розвиток і прощайтеся з тими людьми, хто загальмував.

11. Подорожуйте і регулярно міняйте обстановку!
Простий виїзд за місто або в ліс допоможе змінити обстановку і знайти відповіді на складні питання. Якщо відчуваєте ступор, поїдьте в інше місто або іншу країну — повернетеся повними ідей. Ще краще, якщо є можливість подорожувати постійно і не допускати ступору 🙂

12. Всі співробітники будуть ставитися до роботи точно також як і ви. Потрібно бути гарним прикладом, а не шукати нових людей.

13. Будь-якого співробітника потрібно навчати, якщо хочете, щоб він працював результативно і виконував роботу без вашої участі.
Навчання времязатратно, але найпростіший лайфхак — створювати відео інструкції по кожному одержуваному питання, відеозапису кожного проведеного скайпу і зберігати їх у внутрішню базу знань.
Кожному новому співробітнику ви можете дати посилання на базу і сильно заощадити собі час.

14. Завжди знайдуться ті, хто буде тобі заздрити 🙂

15. Завжди знайдуться люди, які чимось незадоволені. Обов’язково збирайте зворотний зв’язок, але фільтруйте її. У світі все більше з’являється розумників і експертів 🙂

16. Ніколи не працюйте з клієнтом, якщо відчуваєш дискомфорт. Це рано чи пізно виллється в серйозний конфлікт

17. Якщо ви — керівник, кращий спосіб попрактикуватися свої менеджерські навички — пожити тиждень самостійно з маленькими дітьми 🙂

18. Розширюйте постійно мережу професійних контактів. Через час, ви будете дуже здивовані потоком клієнтів, які приходять за рекомендаціями. При цьому, не забувайте вчитися у нових знайомих 😉

19. Не обманюйте себе! 🙂 Ви завжди робите саме те, що важливо для вас зараз. Щосекунди ми робимо вибір.
Тому, якщо вас дивує чому у вас досі зайву вагу, просто подивіться, що ви робили для того, щоб його не було 🙂

20. Останній висновок виключно спортивний 🙂 Завжди хворійте і підтримуйте улюблену команду, незалежно від її результатів.
Ви б кинули кохану людину в біді або коли йому погано? Тоді чому ви не приходите на стадіон, коли ваша команда програє ? 😉

Доброго року!

Андрій Зінкевич,
співзасновник Клубу директорів,
консультант з маркетингу,
засновник консалтингової компанії Ad.Wize

Бутенко Інна

Контент-менеджер
В
Клуб директорів

Підбираю цікавий і корисний контент для читачів Клубу Директорів.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
Як приймати рішення у бізнесі на основі цифр в 2019


Чому Black Star російські партизани музики?


Де ж я так нагрішила: вчимося правильно наймати співробітників


5 інструментів, щоб навести порядок у своїх продажах


Обійняти і пробачити: як знайти справжнього менеджера з продажу?


Як директор навів порядок у себе на складі?Авторизуватися для коментування: