Чим живуть ваші співробітники за межами офісу

5

Підприємець Арджун дів Арора і засновник соціального клубу «Good People» Раман Фрей у своїй статті для журналу «Harvard Business Review» розповідають про те, як увага керівника до потреб підлеглих здатне збільшити ефективність їх роботи. Впевнені, що ця інформація стане в нагоді і вам!

Не ігноруйте проблеми підлеглих!

У одного із співробітників компанії діагностували рак. Він попросив надати йому додатковий лікарняний для лікування та проходження профілактичних оглядів.

Інший молодий чоловік, який прибув до США з В’єтнаму зі своїми батьками, хотів би раз в місяць працювати віддалено. Цей день він планував проводити за прилавком винного магазину, яким володіла сім’я, щоб дати мамі і татові можливість трохи відпочити від звичних 16 робочих годин на добу.

Ці запити виглядають цілком виправданими, щоб їх задовольнити, чи не так? В обох випадках ми так і вчинили. І все ж нерідкі ситуації, коли співробітники мовчать про свої потреби і проблеми, не наважуючись попросити керівника про допомогу.

Чекаєте від своєї команди високих результатів? Тоді ви зобов’язані знати, чим живуть її члени за межами офісу, та допомагати їм у міру можливостей. У дитини вашого співробітника завтра важливе змагання? Дозвольте йому взяти вихідний, щоб підтримати малюка!

Хороше ставлення до співробітників впливає на продуктивність їх роботи

Мічиганський університет провів дослідження, довела, що найкращих результатів досягають лише люди, що працюють в поважною та доброзичливій атмосфері. Це означає, що керівник цінує їх внесок у загальну справу і з розумінням ставиться до особистого життя. Такий підхід здатний творити чудеса і підвищити продуктивність праці.

Ігноруючи потреби своїх підлеглих, менеджер може досягти виконання поставлених завдань тут і зараз, але провокує системний збій у майбутньому, що довели Емма Сеппала зі Стенфорда і Крістін Порач з Джорджтаунской бізнес-школи.

Ми впевнені, що команда, в якій панує довіра і уважність до потреб один одного, досягне більшого, ніж колектив, де прийнято йти до поставленої мети шляхом залякування, переробок ігнорування потреб. Дослідження підтверджують — робота понад 50 годин на тиждень призводить до зниження продуктивності!

Як стати кращим керівником для своїх співробітників

Хочете відмовитися від системи управління, заснованої на залякування і тиску авторитетом? Дійте:

  • Відповідайте собі на питання «навіщо?». Які емоції ваш товар або послуга дарують клієнту? Для чого ви працюєте?
  • Дізнайтеся, що насправді важливо для кожного члена команди: від новачка-стажиста до тих, хто з вами давно. Постарайтеся зрозуміти, про що вони переживають. Багато менеджери ігнорують цей пункт, що негативно позначається на ефективності роботи.
  • Знайдіть можливість подбати про тих, хто вкладає в проект душу, і побоюйтеся співробітників, які вимагають поблажок, не віддаючи нічого натомість.
  • Оточуйте себе людьми, які поділяють ваші цінності, і зустрічайтеся з ними якомога частіше. Допомагайте один одному завжди, коли це потрібно і можливо. Ви не відразу побачите результат такого підходу, але з часом енергія команди дозволить кожному розкрити свій потенціал.

Колеги, а ви цікавитеся, чим живуть ваші підлеглі за межами офісу? Вважаєте це необхідним?Катерина Бакланова
Копірайтер. Підбираю цікавий і корисний контент для читачів Клубу Директорів.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
Як приймати рішення у бізнесі на основі цифр в 2019


Чому Black Star російські партизани музики?


Де ж я так нагрішила: вчимося правильно наймати співробітників


5 інструментів, щоб навести порядок у своїх продажах


Обійняти і пробачити: як знайти справжнього менеджера з продажу?


Як директор навів порядок у себе на складі?Авторизуватися для коментування: