Голлівудська усмішка маркетолога: промениста історія нашої читачки

8

Я регулярно читаю статті в Клубі Директорів і теж вирішила спробувати свої сили, поділившись історією, яка мене вразила. Але розповім все по порядку.

У минулі вихідні ми зустрілися в кафе з подругою, і я була вражена змінами в її зовнішності. Спортивна, струнка, з довгим темним волоссям і синіми очима, вона завжди була в центрі уваги. А сьогодні виглядала просто приголомшливо!

Я не відразу зрозуміла, що саме змінилося, але вже через хвилину побачила: у Ніки тепер та сама голлівудська посмішка, про яку так багато говорять навколо і пишуть у глянцевих журналах.

— Як ти це зробила?- запитала я пошепки, — вініри?

— Ні, всього лише відбілювання, — підморгнула мені Ніка і сліпуче посміхнулася. — Давно мріяла, і ось, нарешті, зробила.

— Дуже гарно, — видихнула я і задумалася…

Ми з Нікою дружимо ще зі школи. Разом пішли на факультет маркетингу, разом залишилися на фрілансі. Скільки себе пам’ятаю, я завжди була №2 після Ніки, навіть коли йшлося про стосунки.

Ніка не може виконати цей проект? Відмінно, значить за нього візьметься Олена. Ніка не може піти в ресторан на побачення? У Олени начебто вільний вечір.

І ось знову. Я знову на мить відчула себе ображеною.

Ледь приїхавши додому, включила комп’ютер і стала шерстити інтернет. Мої зуби завжди відрізнялися підвищеною чутливістю, і я вирішила з’ясувати, чи є шанс знайти таку ж білосніжну посмішку. Виявилося, що існує безліч методик відбілювання: домашнє і офісне, денний і нічний…

І тут мою увагу привернула стаття про Zoom4.

У цій технології використовуються нова лампа Філліпс (вона тепер має холодний світ і не нагріває зуби) і пом’якшений складу гелю для відбілювання. До того ж, потужність світла можна регулювати для кожного індивідуально.

Тому в Zoom4 усунені всі побічні ефекти: відсутні хворобливі відчуття під час відбілювання, підвищена чутливість зубів у перші дні після відбілювання, немає ризику опіків.

Я зрозуміла, що це саме те, що мені потрібно! Методично виписала телефони клінік, в яких є Zoom4, і ледь прокинувшись, уже тримала в одній руці чашку з ранковою кавою, в іншій — телефон.

З подивом виявила, що розкид цін дуже великий — від 18000 до 50000 рублів! І як вибирати? Занадто низька ціна мене лякала, тому я почала дивитися «золоту середину».

Звучить смішно, але я згадала один з перших лекцій в інституті, і класичну схему 4Р маркетингу. Там було про Price і Place, тому я виділила для себе оптимальну ціну і оптимальну локацію. На перетині виявилася стоматологія ВитАрт на Таганці, в самому центрі міста.

Зустріли мене привітно і радо. Доктор докладно розповів про майбутню процедуру і відповів на всі питання.

Спочатку він порадив мені провести професійну гігієну порожнини рота, так як зубний наліт і камінь заважають відбілювання.

Потім рекомендував рентген для діагностики прихованого карієсу, так як відбілюючий гель може проникнути через карієс до нерва і викликати біль.

— Карієс може «ховатися»? — розсміялася я.

— Багато порожнини, які розташовуються між зубами, неможливо побачити на ранній стадії, — терпляче пояснював доктор, — Тому потрібні рентгенівські знімки в спеціальній проекції (вони називаються интерпроксимальные), щоб їх виявити.

Після бесіди лікар зробив фотографії на великому екрані показав мені карієс, камінь і наліт. Виглядало все це, прямо скажемо, не дуже.

Професійна чистка зубів, лікування карієсу пройшли швидко і абсолютно безболісно. Лікар використав збільшувальну оптику і спеціальні індикатори зубного нальоту для його якісного видалення. Результат лікування мені теж показали на екрані, пломба була непомітна і зуб виглядав цілком здоровим!

Дивно, але коли я сіла в машину і глянула в дзеркало, то зазначила, що зуби вже стали світліше! Тому процедуру відбілювання чекала з нетерпінням.

У день відбілювання я встала рано, і першим ділом подумала про те, що сьогодні буду володаркою посмішки мрії!

Відбілювання теж пройшло легко. Спочатку лікар завдав спеціальний засіб для захисту ясен, потім покрив зуби відбілюючим гелем, після чого в справу вступила лампа. Через 15 хвилин доктор повторив процедуру.

Мені було достатньо двох циклів відбілювання, щоб отримати потрібний результат. Потім попрацював препарат для зниження чутливості зубів та відновлення емалі.

І ось — довгоочікувана дзеркало і моя прекрасна білосніжна посмішка!

Поки я з захопленням розглядала своє відображення, лікар розповідав, що можна і що не можна робити в перші дні після процедури, якщо я хочу зберегти результат. І тут я почула щось про «3-5 років». Я перепитала, і виявилося, що дотримання рекомендацій дозволяє зберегти цей прекрасний колір на такий тривалий термін. А якщо іноді проводити підтримуюче домашнє відбілювання, то набагато довше.

В голові у мене з’явилася схема: витрачені гроші, термін, результат, і я зрозуміла, що заплатила дуже мало.

Я відчувала себе так, як шопоголік, який отримав сумку-оригінал від Armani за копійки. Але хіба є для жінки аксесуар важливіше, ніж сліпуча посмішка?

Тепер я набагато частіше дивлюся в дзеркало, ловлю своє відображення у вітринах і з задоволенням собі посміхаюся!

Дізнавшись, що я хочу написати цей відгук, головний лікар клініки ВитАрт зробив для читачів Клубу Директорів спеціальне комплексне пропозицію: відбілювання зубів Zoom4 за 16000 рублів + гігієна порожнини рота за 6000 рублів + 2 интерпроксимальных знімка в подарунок.

Весна іде — зустрічайте її красиво! Зателефонуйте та запишіться на прийом, обов’язково назвавши пароль «я з Клубу Директорів». Акція діє до 31 травня 2017 року.

Сяючих вам усмішок і успіхів у бізнесі!

Контакти клініки ВитАрт:
Тел: +7 (495) 698-00-98
Emal: [email protected]


Бутенко Інна

Контент-менеджер
В
Клуб директорів

Підбираю цікавий і корисний контент для читачів Клубу Директорів.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
ПДВ 5%. Чим ще для бізнесу Емірати краще Європи. Історія жінки-підприємця в ОАЕ


Як я відкрив своє кадрове агентство в одних трусах


Я міг торгувати силіконовими пиписьками! Історія про пошук роботи


Емоційне вигорання: 7 кроків для перезапуску власного життя


MBA в Росії — марна трата грошей чи реально потрібна річ?


Як купити прибуткову ферму на Балі за 1000$. Історія фермера Олега ЛадогиАвторизуватися для коментування: