Хочете бути здоровими? Перестаньте скаржитися!

6

У всьому шукаєте негативні сторони і постійно розповідаєте оточуючим про свої складнощі? Будьте обережні — вчені довели, що така поведінка веде до погіршення фізичного і психічного здоров’я.

У цій статті наводяться факти, що пояснюють зв’язок між нашим мисленням, способом життя і виникненням серйозних захворювань. Можливо, настав час переглянути свої погляди?

Не змушуйте близьких страждати

Чому люди скаржаться? Ймовірно, не для того, щоб помучити оточуючих — просто хочуть виговоритися. Випустивши емоції, ми начебто відчуваємо полегшення. Зате це не кращим чином впливає на настрій слухачів. Захистіть колег, друзів і членів сім’ї від нескінченного потоку негативу!

Як скарги позначаються на нашому здоров’ї

Автор кількох статей про людської природі «Psych Pedia», програміст і філософ Стівен Партон пояснює механізм впливу мислення на якість нашого життя.

1. Ви самі програмуєте свій мозок

Мозок людини — це складна мережа нейронних зв’язків (так званих синапсів), розділених порожнім простором (синаптичною щілиною). Всякий раз, коли у вас виникає думка, один синапс відправляє сигнал іншого, створюючи своєрідний міст, по якому передається інформація. З кожної повторюваної думкою синапси з пари ростуть ближче один до одного, зменшуючи відстань, яку долає заряд.

Мозок змінює свою схему, адаптуючись і полегшуючи зародження певних думок. Задумайтеся над цим. Негатив породжує негатив!

2. Оточення змінює мислення

При вигляді людини, відчуває гнів або бурхливий захват, ваш мозок намагається налаштуватися на ту ж хвилю, щоб зрозуміти, що відчуває співрозмовник. Підключаючи синапси, він відтворює побачені емоції. Саме так працює «ефект натовпу» на фестивалях і концертах, де всі присутні ніби зливаються в єдиному пориві.

Хочете перестати страждати від несправедливості життя і налаштуватися на позитив? Оточіть себе щасливими людьми! Це — самий приємний спосіб перепрограмувати мозок.

3. Стрес руйнує і ваше тіло

Страждає не тільки психіка, але і фізична оболонка. Ослабляється імунна система, підвищується кров’яний тиск, збільшується ризик розвитку серцево-судинних захворювань, діабету і ожиріння.

Винуватець добре відомий — це гормон стресу кортизол. Коли ви злитеся або засмучуєтеся, його концентрація в організмі різко зростає, що призводить до погіршення пам’яті, неуважність і проблем зі здоров’ям.

Почніть змінюватися, не відкладаючи, щоб уберегти себе від хвороб. І не забудьте показати цю статтю близьким, які люблять страждати і скаржитися!Катерина Бакланова
Копірайтер. Підбираю цікавий і корисний контент для читачів Клубу Директорів.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
Як Михайло з Владивостока продав ікру друзів за допомогою Facebook?


5 головних питань, щоб отримати ступінь MBA, якщо ви не з Москви


5 питань, щоб правильно вибрати ВНЗ для отримання MBA


Яндекс.Дзен як якір для бізнесу. Може врятувати, а може створити проблеми


Як взяти інтерв’ю у самого Сергія Бадюка?


Міф про правило 72 годин Бодо Шефера: чиї інтереси він захищає?Авторизуватися для коментування: