«Легальний» спосіб втрати грошей в банківській комірці? – Звольте

6

Припустимо, що частина накопичень у вас переведена у валюту. Тоді не вдома ж її зберігати? Несемо в банк, в клітинку. Підписуємо договір оренди банківської комірки в надійному банку і спимо спокійно. Принаймні до тих пір, поки одного разу вранці у вас не перестане працювати стільниковий телефон.

Що ви зробите вранці робочого дня, коли мобільник перестане ловити мережу? Напевно, посумуйте, вип’єте чаю і поїдете міняти «полетевшую» сімку в офіс оператора мобільного зв’язку. Яке ж буде ваше здивування, коли спеціаліст повідомить, що ваш номер оформлений не на вас. А якщо він не ваш, так і видати нову sim-карту вони вам не зможуть. Ви починаєте розбиратися в офісі. Пишете заяву керівництву про проясненні ситуації. Це заява за регламентом розглядається мобільним оператором протягом місяця. А між тим гроші з вашої клітинки, швидше за все, вже зникли.

Що сталося в цей день? Ситуація починає прояснюватися з відповіді мобільного оператора: номер вашого телефону в день звернення в офіс компанії був переоформлений на таке-то особа за виданої вами нотаріальної довіреності.

Як це можливо? – Прийшов хтось в офіс оператора стільникового зв’язку з підробленим паспортом та підробленої нотаріальною довіреністю від вас на переоформлення номери. Переоформив номер і пішов. З однією метою: підтвердити позвонившему співробітникові банку факт видачі «вами» другий нотаріальної довіреності на право користування вашої осередком. Працівник банку робить такий дзвінок, дотримуючись процедуру відкриття доступу до осередку сторонній особі. Це стороннє обличчя з підробленим паспортом і нотаріальною довіреністю від «вас» стоїть в гарному костюмі і привітно дивиться на дзвонить «вам» співробітника банку.

Занадто багато підроблених документів? – Всього два паспорти і дві нотаріальних довіреності. Подивіться, що можливо зробити в мережі.

Невже співробітникові банку так просто вручити підроблені документи? – Так, відповідно до посадової інструкції працівник банку здійснює візуальний контроль документів. Він не є експертом для перевірки їх справжності. Дзвінок зробити орендарю клітинки – це, будь ласка.

Поки ви розбиралися з телефоном, співробітник банку вже супроводжував в депозитарій прийшло особа. Перед входом зробив запис у журналі відвідувань, особа розписався. Разом увійшли в сховище. Співробітник дістав майстер-ключ, відкрив їм зі свого боку клітинку і вийшов на 10-15 хвилин, за інструкцією, за двері депозитарію – таємниця вкладення все-таки.

Далі особа відкрила клітинку вашим клієнтським ключем, якщо ви залишали його на зберігання в банку. Якщо ключ ви в банку не залишали, він за 1-2 хвилини відкриває замок осередку нульового або першого класу взломостойкості. Більш зламостійкими замками клітинки не комплектуються. Для спеціаліста подібний замок – не проблема. Якщо тип замку йому повідомив сумлінно орендував раніше будь-яку клітинку депозитарію приятель, то цей замок він навчився відкривати з закритими очима.

Відеоспостереження? — При сертифікації сховища воно не потрібне, банк не зобов’язаний його встановлювати. Звичайно, відеоспостереження могло вестися, але добою в монітор ніхто не дивиться. Камера може працювати без контролю з боку оператора. Камеру може закрити спина відвідувача або вона не буде «бити» модуль саме з вашої осередком. Нарешті, сама запис, якщо вона велася, часто зберігається в банку не більше одного місяця.

Як-то все неправдоподібно зійшлося? – На жаль, це реальність. Подивіться нашу міні-енциклопедію. Тільки факти крадіжок і пограбувань банківських комірок.

Ну і, звичайно, у нас є рішення проблеми розкрадань цінностей з комірок.

Ми виробляємо бокс, який вставляється в банківську комірку і при її злочинному розтині з комірки не виривається і не розкривається.

Якщо стаття була корисною, ми за продовження. Яка тема вам була б цікавіша: «Чому банк не повертає гроші після їх розкрадання з банківської комірки» або «Як при угоді купівлі-продажу нерухомості через банківську комірку не залишитися без грошей»? Пишіть в коментарях.


Бутенко Інна

Контент-менеджер
В
Клуб директорів

Підбираю цікавий і корисний контент для читачів Клубу Директорів.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
ПДВ 5%. Чим ще для бізнесу Емірати краще Європи. Історія жінки-підприємця в ОАЕ


Як я відкрив своє кадрове агентство в одних трусах


Я міг торгувати силіконовими пиписьками! Історія про пошук роботи


Емоційне вигорання: 7 кроків для перезапуску власного життя


MBA в Росії — марна трата грошей чи реально потрібна річ?


Як купити прибуткову ферму на Балі за 1000$. Історія фермера Олега ЛадогиАвторизуватися для коментування: