Лікування в Ізраїлі. Як отримати результат і уникнути обману?

5

Оксана таки просиділа до кінця двогодинну хімію, і її відправили в палату, яка обходилася 1200 доларів у добу — в 3 рази дорожче, ніж номер у найдорожчому готелі Ізраїлю —Ritz Carlton. І це без медикаментів і аналізів, просто кімната.

На наступний день ми вирішили піти на 4-ий поверх, відділ медтурізма, і запитати чи дійсно номер коштує саме стільки.

Так ми дізналися, що день госпіталізації по прайсу клініки коштує 2500-3000 шекелів (700-800 доларів), а загальний аналіз крові — 140 шекелів (37 доларів) і платити можна безпосередньо, а не через посередника.

Таким чином, у добу на Оксані заробляли як мінімум 500 доларів. А на аналізи накрутка і зовсім становила 100%. Для нас це був шок.

Більшість наших співвітчизників асоціює Ізраїль з Єрусалимом, відпочинком на Мертвому морі і Стіною плачу. А ось бізнесмени з СНД не тільки проводять тут відпустку, але і приїжджають на лікування в ізраїльські клініки — одні з кращих у світі.

Прочитавши уривок з реальної історії, наведену на початку статті, ви, напевно, насторожилися. Така реальність — на іноземних пацієнтів часто наживаються непорядні посередники. На щастя, є й інші — ті, хто чесно заробляє свої комісійні.

Ми любимо писати про бізнес в різних країнах і сьогодні розповімо про сфері медичного туризму в Ізраїлі. Інсайдерською інформацією люб’язно поділилася наша читачка Діана Ринзберг — засновник незалежної соціальної платформи ИсраМедПортал, яка допомагає підібрати клініку і лікаря для обстеження або лікування.

Якщо ви замислювалися про подорож до Ізраїлю з медичною метою, не пропустіть цей матеріал! Він допоможе заощадити час і гроші, а також уникнути прикрих помилок.

Не всі посередники однаково корисні

Коли я працювала в компанії, яка допомагала пацієнтам з-за кордону пройти діагностику та лікування в Ізраїлі. Бачила процес зсередини. І знаю, що в житті все не так, як у рекламних проспектах.

Здавалося б, що тут складного? Плати гроші, і спеціально навчені люди вирішать всі твої проблеми. Підберуть клініку, домовляться з лікарем, зустрінуть в аеропорту, знайдуть житло, нададуть перекладача…В принципі, так і є. Але, якщо заглибитися в тему, з’ясується, що:

  • Компанії працюють з конкретної клінікою (максимум — з 2-3). Ви надсилаєте запит і отримуєте одне речення за своїм профілем. Вибір невеликий — або беззастережно довіритися співробітникові агентства, або продовжувати витрачати час і нерви на пошук інших клінік і спілкування з посередниками (найчастіше — дуже наполегливими).
  • Складно оцінити реальний рівень запропонованої клініки і працюючих там лікарів. Менеджер компанії, яка організовує вашу поїздку, звичайно ж, буде співати їм дифірамби. Ви, як людина розсудлива, вирішите перевірити і зверніться до незалежних джерел. Форуми, соціальні мережі — джерело інформації. Але по мірі їх вивчення ентузіазм стихне. То хвалебні оди, то потік негативу, хто ховається за ніками і аватарками — незрозуміло. Чи дійсно ці люди — пацієнти, а не співробітники клініки або підступні конкуренти? Майстерність копірайтерів зростає — найчастіше рекламні або анти-рекламні шедеври успішно маскуються під реальні відгуки.
  • Деякі компанії «накручують» ціни в рахунку від клініки в надії, що клієнту буде не до перевірки. На незалежних форумах можна відшукати історії про те, як посередник озвучував пацієнту цифри, в 2-3 рази перевищують реальні. Зустрічаються і відверті шахраї, які не гребують відбиранням грошей у людей, які плекають надію на чудо.

Я часто замислювалася про те, що не хотіла б опинитися на місці клієнта. І в звичайному-то стані все це викличе стрес, що говорити про тих, хто намагається врятувати тяжкохворого родича або стоїчно бореться з власною недугою?

Йдемо у вільне плавання. Чому я не відкрила ще одну компанію медтурізма?

У певний момент я вирішила піти і створити щось своє. Точно не ще одне агентство медичного туризму — їх, з усіма недоліками, вистачало на той момент і без мене.

Проаналізувала плюси і мінуси прийнятого стандарту роботи і зрозуміла, чого не вистачає ринку — майданчика, де потенційні і відбулися пацієнти ізраїльських клінік зможуть обмінюватися досвідом, залишати реальні відгуки та знаходити прийнятні для себе варіанти.

Так народився сайт ИсраМедПортал — перша соціальна інтернет-платформа медичного туризму в Ізраїлі. Його головні «фішки»:

  • безкоштовна допомога в пошуку лікаря / клініки потрібного профілю або компанії-організатора;
  • велика база ізраїльських лікарів і медичних установ з розбивкою за категоріями (хвороб, на лікування яких вони спеціалізуються);
  • правдива інформація від реальних пацієнтів і можливість обміну думками. Ми публікуємо всі без винятку відгуки — як позитивні, так і негативні. Якщо виникають сумніви, зв’язуємося з автором і прояснюємо спірні моменти.

Як це працює? Дуже просто! Отримавши заявку від пацієнта, ми пов’язуємо його з кращими лікарями, клініками, які спеціалізуються на лікуванні його захворювання.

Розповідаємо про варіанти: звернутися безпосередньо в медичний заклад або в компанію медтурізма, пояснюємо плюси і мінуси кожного з них. Замість ультимативного пропозиції, яка не факт, що відповідає запиту найкращим чином, людина отримує право вибору.

Як я можу бути впевнена в тому, що пропоную найкращі з можливих варіантів? Секрет в системі відгуків. Зареєструватися на сайті може будь-який лікар або представник клініки / компанії-посередника.

А ось відгуки підробити не вийде — пацієнти розкажуть, як йдуть справи насправді. До того ж, наша база клінік і лікарів добре структурована, в ній легко знайти тих, хто спеціалізується на лікуванні захворювань потрібного профілю.

У чому переваги роботи з нами, а не з конкретною компанією-організатором для клієнта?

Що лікувати будемо? Статистика: сумна і не дуже

Знаєте, що найстрашніше? Серед наших клієнтів як і раніше переважають онкохворі та малюки з різними важкими патологіями. Втім, є і хороші новини. Наприклад, відсоток виживаності пацієнтів, які страждають на рак передміхурової або молочної залози першій стадії і пройшли лікування в клініках Ізраїлю, досягає 99%.

Цьому сприяють точні методи діагностики, висока кваліфікація лікарів, індивідуальний підхід до складання плану лікування і застосування передових розробок.

Важливо своєчасно і точно діагностувати захворювання. Якщо у вас або вашого близької людини виявили рак, обов’язково перевірте діагноз. Вдумайтеся — ізраїльські лікарі стверджують, що до 30% онкологічних діагнозів, поставлених на території країн СНД, помилкові. У таких випадках призначається некоректне лікування, дорогоцінний час іде, а пацієнту стає лише гірше.

Скільки коштує впевненість? Обстеження в Ізраїлі (при підозрі на рак) обходиться в середньому від 3000 до 5000 USD. Так, чимало. Але адже правильно поставлений діагноз — запорука ефективного лікування.

В останні роки ми спостерігаємо зростання кількості заявок на діагностику. Клієнти з країн СНД приїжджають, щоб пройти обстеження та проконсультуватися з місцевими світилами, після чого повертаються на батьківщину виконувати призначення. Це теж хороший варіант, тому не варто падати духом, якщо на лікування в Ізраїлі немає коштів.

На щастя, привід для звернення до нас не завжди сумний. З кожним роком все більше жінок цікавиться пластичною хірургією і можливістю пологів в Ізраїлі, користуються популярністю серед наших співвітчизників і стоматологічні послуги.

Навіщо я це роблю?

Мене часто запитують, чи важко працювати у сфері медичного туризму. Так, важко. Ми постійно стикаємося з людьми, які вбиті горем, з тими, хто розглядає Ізраїль, як останню надію. Але скільки радості вся наша команда відчуває в той момент, коли стає відомо — вилікували, врятували, буде жити. Це безцінне!

Розуміючи всю важливість своєї роботи, ми робимо її з любов’ю. І, що важливо, — швидко. Про це свідчать ось такі відгуки клієнтів (наводжу витримки).

#1

У листопаді 2016 р. у моєї мами діагностували диссеминированную меланому. Почалися обстеження (Блохіна), які зайняли 1,5 місяця і підтвердили діагноз. Призначили Тафинлар+Мекинист. Після цього почалися поневіряння між центральним онкодиспансером Москви і заст. головного онколога. Передбачувано, безкоштовно отримати препарати шансів не було.

Наприкінці грудня ми звернулися практично у всі клініки Росії, Європи та Ізраїлю, де проходили клінічні дослідження цих препаратів. Буквально в той же день мені відповіла представник Isramedportal і пов’язала з Андрієм Єфімов з компанії Medinex (до слова сказати, ні одна з тих клінік, які я писав, так і не відповіла досі).

#2

Нашій донечці було 8 місяців, коли їй поставили страшний діагноз-НЕЙРОБЛАСТОМА. На жаль, в Україні цей діагноз стояв під питанням, а також не змогли точно визначити — що видалили? Пухлина або її метастаз? Перед нами став вибір закордонних клінік для додаткового обстеження. До клініки «ХАДАССА» ми потрапили через компанію медичного туризму «Health Plus» завдяки команді Isramedportal, яка не залишилася байдужою до нашої біди. СПАСИБІ величезне!

#3

Я спробував зв’язатися особисто з лікарем, а також попросив допомоги у співробітників клініки Рамбам, але нічого не вийшло. До доктора Бергера було не додзвонитися, не дописаться. Але тут бог послав мені одну людину, по-іншому я не можу сказати. Я познайомився з дівчиною Олесею з Isramedportal. Просто сама доля звела мене з цією чудовою людиною.

Я розповів їй про мою проблему, і вона допомогла мені, переслав мої документи двом організаціям, які займаються такими пацієнтами, як я. Через добу, мені передзвонили з обох організацій і запропонували свою допомогу у вирішенні питання. Я довго не міг вибрати, який з компаній віддати свою перевагу, але після того, як одна з організацій запропонувала мені спеціаліста в галузі офтальмології професора Ірит Бахар, я зробив свій вибір.

Протягом всього терміну погодження мого візиту в Ізраїль мені дуже допомогла представник Isramedportal. Вона уточнювала все, що зі мною відбувається, тримала зв’язок з компанією, якщо мені щось було незрозуміло, вона давала мені всю вичерпну інформацію, вона завжди мене підтримувала і словом і справою.

А ось відгук мами малюка Вані, вкрай рідкісне захворювання якого вдалося успішно подолати в Ізраїлі при нашій безпосередній участі.

Навіщо потрібні посередники, якщо можна все зробити самому?

Така ось проста думка час від часу проскакує в повідомленнях на форумах, звучить у телефонних розмовах і ховається між рядків у листах пацієнтів.

Інтернет величезний, і це породжує ілюзію того, що всі двері відкриті. Людині здається — ось зараз подзвоню / напишу в клініку безпосередньо, організовую поїздку на лікування і не буду переплачувати. Ви теж вважаєте, що все можна зробити самостійно? Добре, давайте перевіримо.

Чи знаєте ви, приміром, що ізраїльські медичні установи здебільшого не працюють безпосередньо з іноземними громадянами? Кожна лікарня співпрацює з тією чи іншою компанією медтурізма, яка її представляє і бере на себе вирішення організаційних питань.

Хоча практично в усіх клініках є власний відділ медтурізма, він зазвичай не зацікавлений у потоці пацієнтів і працює з 8 до 17 по буднях.

Що поганого у «кишенькової» компанії? Відсутність альтернатив. Ви ризикуєте бути «обробленими» відмінним менеджером по продажу і потрапити в установу, що не цілком відповідає запиту.

Звернувшись в лікарню безпосередньо, ви змушені будете чекати прийому в порядку загальної черги (іноді процес затягується на тижні) і можете в підсумку потрапити до того лікаря, який буде на зміні, а не до того, до кого хотіли б (це актуально для державних клінік).

Компанії медичного туризму обходять ці нюанси, даючи пацієнтам можливість уникнути витрати часу і вибрати фахівця (за запитом агента більшість з них проводить приватні консультації). Головне — визначитися з тим, кому довірити організацію поїздки.

У цьому вам допоможе незалежна платформа www.isramedportal.ru.Бутенко Інна

Контент-менеджер
В
Клуб директорів

Підбираю цікавий і корисний контент для читачів Клубу Директорів.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
Як дізнатися, що потрібно змінити у вашому бізнесі в 2019 році?


Тренди визначають розвиток бізнесу в 2019 році


Як зберегти і зміцнити позиції власника компанії?


Як перестати працювати на своїх підлеглих?


Як стати «вільним босом» при надійному директора?


Які помилки керівника можуть виявитися фатальними в кризу?Авторизуватися для коментування: