Мілленіали не купують: чому і що робити?

5

Представники «покоління Y», вони ж мілленіали (народжені в період з 1977 по 1995 рік) складають більше 50% онлайн-ринку і є ласим шматочком для підприємців.

Щодня їх завалюють комерційними пропозиціями, що призводить до ігнорування левової частки реклами.

Ось три помилки, які роблять бізнесмени, які мріють зробити цих людей своїми клієнтами.

Спроба продати всім без розбору: мілленіали проти

До миллениалам прийнято відносити людей, яким зараз від 22 до 40 років. Само собою, уподобання та інтереси у них відрізняються. Зачепити всіх однією рекламною кампанією не вийде, потрібно зрозуміти, хто ваша мета.

Фінансовий експерт Аманда Абелла (Amanda Abella), автор цієї статті, шукала «своїх» клієнтів серед миллениалов, таргетируя оголошення в Фейсбуці на різну цільову аудиторію.

Виявилось, що найбільший інтерес до її продукту виявляють люди віком від 27 до 34 років, на яких вона згодом і зосередилася.

Спроба продати «в лоб»

Мілленіали недовірливі. Вони відчувають себе в інтернеті, як риба у воді, і не збираються купувати перший-ліпший товар. Ці клієнти хочуть познайомитися з вами ближче, перш ніж витягти з гаманця кредитну картку.

Секрет простий — створюйте контент, який цінний для представників цільової аудиторії, і діліться їм безкоштовно. Це вимагає часу, але гарантовано працює. Години, витрачені на створення тлумачних статей, обов’язково окупляться.

Аманда розповідає, що навіть рекламні оголошення в Фейсбуці використовує не для продажу, а для знайомства. Люди спочатку приходять на її сторінку, бачать цікавий контент, і тільки потім чують комерційну пропозицію і приймають його.

Проводячи аналогію з особистим життям, можна сказати, що мілленіали жадають залицянь, а не сексу на першому побаченні.

Небажання витрачати час

Зробити з читача клієнта — непросте завдання, особливо, якщо він — миллениал. Такі люди розумні, підозрілі і відчувають, коли їх намагаються розвести.

Крім того, і ваші конкуренти не дрімають, намагаючись першими дістатися до їхніх грошей. Чому вони повинні вибрати саме вас?

Потрібно готуватися до тривалого періоду залицяння і поступово, з допомогою грамотної контент-стратегії, вести миллениалов до моменту продажу.

Якщо ви зможете залишатися послідовними, давати їм цінність і проявляти турботу, то в результаті отримаєте гроші цих людей і їх лояльність.

Просто уявіть, що берете участь у марафоні, який нарівні з вами біжать тисячі інших спортсменів. Налаштуйтеся на те, що ви доберетеся до фінішу.Катерина Бакланова
Копірайтер. Підбираю цікавий і корисний контент для читачів Клубу Директорів.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
5 інструментів, щоб навести порядок у своїх продажах


Як мені консалтинг по збільшенню продажів продавали


28 ідей, як вбити заперечення «Я подумаю»


Я міг торгувати силіконовими пиписьками! Історія про пошук роботи


5 проблем вашого бізнесу, які необхідно терміново вирішувати. З лайкою від Олександра Гельмана


Які 3 найбільш важливих питання задати РОПу на співбесіді?Авторизуватися для коментування: