Нові звязки на все життя

5

Про те, де Максим Батырев збирає сильних керівників і найбільш яскравих представників менеджерського братства. Чи можна поєднати бізнес з відпочинком. Розповіли «Клубу директорів» організатори «Комбат-форуму».

Що таке “комбат-форум”? Чим відрізняється від бізнес тренінгів та форумів, які вже регулярно проходять у всіх країнах світу?

«Комбат-форум» — це бізнес-івент для сильних керівників.

Перша відмінність «Комбат-форуму» в тому, що він збирає пасіонаріїв, сильних лідерів, бізнесменів, які готові не тільки вчитися, але і обмінюватися досвідом, змінювати своє оточення на краще. Це люди, які поділяють цінності Максима Батирева – провідного спікера форуму.

Друге відмінність у тому, що форум не обмежується тільки майстер-класами. Наголос робиться на спілкування учасників, інтерактив, фізичні активності, які розганяють мозок, дають сили і енергію тіла. В такому режимі дуже комфортно заводити щільні знайомства, шукати клієнтів і партнерів по бізнесу.

Третя відмінність – це склад експертів. На форум приїздять виняткові практики, які зробили себе самі, «потом і кров’ю», шляхом проб і помилок прийшли до успіху і продовжують процвітати в бізнесі. Вони готові поділитися своїм досвідом і в неформальній атмосфері поспілкуватися з учасниками форуму.

Розкажіть небагато про графіку форуму.

На час форуму, з 10 по 15 липня, ми пропонуємо свій розклад життя, де є місце для спорту, навчання, спілкування, відпочинку. Щоранку ми робимо зарядку на березі моря і організуємо пробіжку з експертом, потім снідаємо і починаємо ділову програму – виступи спікерів, експертів.

Після обіду надаємо учасникам вільний час. Однак і тут ми пропонуємо взяти участь у заходах на узбережжі. І не просто так, а за якусь винагороду…

Вечори займаємо інтерактивом і неформальним спілкуванням. Для VIP-учасників організуємо яхту і ще деякі сюрпризи. Не будемо розкривати всі заздалегідь.

Хто буде виступати, крім Максима Батирева?

Разом з Максимом Батыревым виступлять ще 5 цікавих спікерів.

Андрій Пометун, маркетолог з 15-річним стажем, засновник і керівник консалтингового агентства Task & Solution Marketing, автор книг «Некомерційні пропозиції», «Принцип Тетриса», «Маркетинг по любові». Щоранку Андрій націлений пробігати разом з учасниками дистанцію 10 км

Артем Степанов – генеральний директор найбільшого бізнес-видавництва «Манн, Іванов і Фербер», який точно знає більше, ніж усі інші директори, адже навіть під час кризи видавничої галузі, «МІФ» набирає мільйонні обороти.

Павло Греків – виконавчий директор ГК «Аскона», виробника товарів для сну, який пройшов весь шлях від рядового співробітника до директора, знає не тільки як будувати велику компанію, але і якими принципами керуватися при цьому і бути по-справжньому щасливим.

Досягати мети в переговорах, у житті, у спорті допомагає керівникам Ігор Рызов – експерт по веденню переговорів, бізнес-тренер, автор книг «Жорсткі переговори» 2014 р., «Я завжди знаю, що сказати» 2015 р.

Станіслав Воробйов – це приклад російського підприємця, у якого в Єкатеринбурзі успішно працює своя меблева фабрика «Союз Меблі», велика родина, величезний досвід ведення бізнесу і книга «Самозапуск», покликана рятувати людей. Крім бізнесу, Станіслав веде тренінги і розкриває людей, будучи експертом в області самопізнання і самозапуску.

Отримати повну програму можна на сайті форуму www.kombat-forum.ru

Чи є сенс і можливість відвідати частина заходу?

Кожен день форуму – тематичний. Так складається пазл і цінність форуму, які передбачають участь у всіх днями і заряд персонального «акумулятора» на 100%.

А щоб збільшити рентабельність вкладених інвестицій в себе, радимо закріпити і відшліфувати участь у форумі прочитанням книг Максима Батирева «45 татуювань менеджера» і «45 татуювань продавана». До речі, останню з них учасники форуму отримують безкоштовно в електронному вигляді.

Багато в програмі інтерактивних елементів?

Кожен вечір на форумі – це інтерактив. Різні формати: вечірній знайомство, бізнес-гра, яка, обіцяємо, викличе бурю обговорень, дискусія, наскрізна тема, яка зв’яже усіх учасників, пісні під гітару і спекотне спілкування.

Чим був зумовлений вибір острова Кіпр, як місця проведення?

Ми прилетіли з «інспекцією» на Кіпр, перш ніж затвердити його в якості майданчика. Кіпр – це райський куточок і справжнє літо, до якого можна дістатися всього за 3-4 години на літаку з Росії, при цьому не потрібно оформляти Шенген.

Перше позитивне враження на нас справила приймаюча сторона, сьогодні вже наші партнери на Кіпрі – Orpheus Group. Космічна енергія і ентузіазм цих хлопців переконали нас у тому, що Кіпр це – комфортне місце не тільки для відпочинку та корисних знайомств, але і для бізнесу та інвестицій.

Який за рахунком даний бізнес форум для організаторів? Де проходили ранні формати заходи?

Це перший «Комбат-форум» у форматі одного готелю і кількох спікерів. Ми вже організовували «Комбат-тури в Індію і Китай з Максимом Батыревым. Після Кіпру полетимо на Байкал. Ми завжди міняємо напрямки турів, але сподіваємося, що «Комбат-форум» стане доброю традицією.

Є у кіпрського “комбат-форуму” якісь унікальні елементи, які регулярні відвідувачі заходів Максима Батирева ніде ще не бачили?

Так, звичайно. По-перше, формат п’яти днів, який розкриває учасників, на відміну від одноденного майстер-класу. У нас будуть приємні сюрпризи для учасників форуму і особливо для учасників категорії VIP.

“Комбат-форум”. Назва заходу звучить досить брутально. Це маркетинговий хід для того, щоб залучити сильна стать? Часто відвідують такі тренінги дами?

За статистикою, на всі заходи з приставкою «Комбат» приїжджають пані та панове в пропорції 50/50. Учасники їдуть, щоб особисто познайомитися і поспілкуватися з Максимом Комбатом Батыревым.

Часто люди відвідують “комбат-форум” з Максимом Батыревым повторно? Який відсоток людей входить у число регулярних клієнтів?

Так як форум проводиться вперше, то у нас такої статистики поки немає. Зате є учасники попередніх турів, які з радістю беруть участь у кіпрському Форумі. Причому деякі вже їдуть сім’ями. До речі, дітей від 4 до 12 років можна безкоштовно зайняти в дитячому клубі при готелі.

Чим обґрунтований псевдонім Максима “комбат”?

Максим завжди на це питання відповідає так: «Так мене прозвали співробітники. У мене досить строгий стиль управління і при цьому я люблю своїх співробітників. Спочатку вони мене називали «Батя, Батяня», а потім група «Любе» заспівала пісню про Батяню-Комбата і до мене назавжди прилипло прізвисько Комбат»

Що відрізняє Максима від колег у сфері бізнес-коучингу?

Те, що він спочатку зробив кар’єру як керівник. Управлінський стаж 13,5 років з них 8 років топовий. Він навіть виграв федеральні конкурси «Менеджер року Росії» і «Комерційний директор року Росії». І тільки після цього він став спікером.

Тобто у нього вийшло в бізнесі і він пішов далі, ділитися своїм досвідом. Більшість тренерів, на жаль, це ті люди, у яких не вийшло в бізнесі і вони вирішили почати тренувати інших…

Розкажіть трохи про кваліфікації Максима. Що робить його курс таким успішним?

Практика і тільки практика. Він взагалі не переказує чужих теорій і книг. Контент – це тільки особистий досвід. Або досвід його Клієнтів, з якими він зараз працює в якості консультанта.

Безумовно всі тренери заявляють, що їх тренінгах буде винятково практика. На цей рахунок згадується фраза: «В теорії немає різниці між практикою і теорією. А на практиці ця різниця є». Можна самим відчути цю різницю на майстер-класах Максима.

Максим – автор популярних книг «45 татуювань продавана» і «45 татуювань менеджера». Плануються продовження?

Зараз він працює над книгою про наших великих управлінців: дореволюційних підприємців, радянських спортивних тренерів, правителів і полководців. Але так як ця праця фундаментальний, а у нього є ще й інша діяльність, раніше ніж через 5 років, ми цю книгу не побачимо.

Тому паралельно він працює над новими книгами з серії татуювань. Нещодавно він почав «45 татуювань особистості». Хоче поділитися своїми правилами не тільки в продажах або менеджменті, але і ще за життя. Обов’язково в цій серії будуть книги «45 татуювань батька» і «45 татуювань менеджера. Частина 2».

Чому книг такі екзотичні назви? У чому метафора “татуювань”?

Татуювання – це принцип, видрукуваний на серці на все життя. Принцип, який виник завдяки якомусь життєвому уроку, складної ситуації з підлеглим чи клієнтом.

Метафора татуювання в першу чергу пов’язана з тим, що її неможливо вивести. Саме з таких принципів і складається особистість кожного управлінця.

Контент форуму можна порівняти з вмістом книг? Чи можна одержати частину навичок, прочитавши літературу?

Ні, на форумі ми будемо слухати різних спікерів, кожен з яких розповість про свої уроки та інсайти, і з книгою вони ніяк не пов’язані. Навички можна отримати тільки якщо робити щось руками, а формат форуму все-таки це більше обмін досвідом, нетворкінг та майстер-класи.

Які бізнес якості Максим вважає найголовнішими для сучасних керуючих?

● Уміння передбачати майбутнє. А точніше придумувати його і робити все для того, щоб команда до цього майбутнього прийшла. Бачення завтрашнього дня.

● Вміння підніматися після падіння. Дертися на вершину завжди непросто. І просто бути не повинно. Справжні лідери не опускають руки при складнощах і ударах. Вони продовжують дертися завжди.

● Вміння «бадьорити систему». Своєю енергією, особистим прикладом, новими ідеями і реформами.

Які з вітчизняних і закордонних гуру бізнес-коучингу є кумирами Максима?

Він прочитав більше 800 книг і постійно вчиться, тому образ наставника у нього збірний. Це і Том Пітерс, і Ентоні Робінс, і Річард Бренсон, і Лі Якокка, і Олег Тиньков, і Герман Греф, і Євген Чичваркін і багато інших.

Чи є статистика з результатами учасників попередніх форумів і тренінгів Максима? Були укладені великі угоди, або досягнуті конкретні фінансові цілі, після відвідування коучинг-турів з Максимом Батыревым?

У нас не стоїть такої мети. Це не виставка досягнень народного господарства, де можна подивитися продукцію і замовити її. На заходах Максима дивним чином збираються люди однаковою формації – люди різного масштабу і характеру, різних національностей і інтересів, але їх об’єднує прагнення до професійного розвитку і бажання поліпшити світ навколо себе.

Безумовно, ми потім дружимо, хтось знаходить собі партнерів або Клієнтів, хтось придумує у своєму бізнесі нові продукти або послуги, хтось просто збирає всіх у себе в гостях. На таких заходах утворюються нові зв’язки на все життя. І, на наш погляд, ці зв’язки дуже якісні і дуже справжні.

Які подальші заходи у Максима намічаються в 2017 році?

У Максима розписаний графік до 2109 року. Всі майстер-класи можна побачити на сайті batyrev.com
Ми, як організатори його форумів і турів, збираємося організувати у березні 2018 року неймовірний Комбат-Тур в Нову Зеландію.

Чи буде бізнес-форум на Кіпрі щорічним?

Відповідь на це питання ми будемо шукати після того, як зробимо нинішній форум. Але попередньо скажемо, що нам дуже хотілося б зробити це доброю традицією.


Бутенко Інна

Контент-менеджер
В
Клуб директорів

Підбираю цікавий і корисний контент для читачів Клубу Директорів.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
Микола Мохов: Не купуйте биткоин. Купуйте токени Котів


Як взяти інтерв’ю у самого Сергія Бадюка?


Як я перетворив 1 000 доларів і пікап в компанію, яка приносить 3 млн в рік


Крутий кейс просування крутого продукту


Вадим Дозорців: у топ-менеджерів не вийде умити руки


Ія Имшинецкая: сегментування — це грядкиАвторизуватися для коментування: