По стопах Ubera: огляд онлайн-сервісу для замовлення масажу в Москві

5

Серед учасників Клубу Директорів багато підприємців, які реалізували унікальні бізнес-ідеї замість того, щоб сліпо копіювати рішення конкурентів. Ми впевнені, що про них варто розповісти якомога більшій кількості людей, і відкриваємо для цих цілей нову рубрику!

Першим її учасником став Relaxy Club — сервіс, який спрощує пошук професійного масажиста, виїжджає на будинок або в офіс. Москвичі можуть скористатися їм вже сьогодні!

Як все починалося

Факт 1. Постійне нервове напруження негативно позначається на стані здоров’я. Безсоння, головні болі, дратівливість і навіть проблеми зі спиною — часті супутники людей, на яких лежить тягар відповідальності за успіх компанії.

Факт 2.
З тих, кому показаний курс розслабляючого і лікувального масажу, втілять цю рекомендацію життя одиниці. Причина проста — вічна нестача часу. Мінімум 10 сеансів, ви серйозно? Ще й регулярно? А працювати я коли буду?

Генеральний директор Relaxy Club Максим Васильченко — виходець з фітнес-сфери, якому добре відомі ці прописні істини. Ось і вирішив створити те, чого не вистачало, — сервіс для зайнятих людей, що дозволяє швидко і безпечно замовити сеанс виїзного масажу в Москві.

Рішучого підприємця не злякало навіть те, що в нашій країні прийнято шукати фахівців такого плану через знайомих, — є вагомі аргументи на користь його продукту.

Ми не просто так виділили слова «швидко» і «безпечно». Це і є ключові відмінності від приватних масажистів і салонів, яких в «нерезиновой» греблю гати. Розповімо про переваги нового сервісу докладніше.

Потрібен масаж на дому. ASAP

Давайте приймемо за аксіому — у бізнесменів і ТОП-менеджерів немає можливості записатися на сеанс навіть за кілька днів. Хто знає, який форс-мажор раптом трапиться, змусивши боса затриматися в офісі або повертатися туди в терміновому порядку?

Працівники сфери послуг та лікарі можуть поділитися своєю статистикою з приводу того, як часто статусні клієнти скасовують і переносять призначені візити.

З часом сеансу теж не все гладко. Уявіть, — порекомендував вам друг Вася відмінного масажиста Петю, який позбавив його від болю. Але ось невдача — Петя може приїхати тільки в 13:00, це єдине віконце в його щільному графіку. А у вас в 13:00 збори акціонерів. Не будемо уточнювати, що ви виберете, це очевидно.

Основна «фішка» Relaxy Club — можливість замовлення масажу «сьогодні на сьогодні» і вибору зручного часу в проміжку з 7:00 до 23:00 (для постійних клієнтів цей інтервал може бути розширений). Дізнався вранці, після обіду утворився вільний годину, оформив замовлення і чекаєш масажиста. Це до питання про швидкості.

А тепер про безпеку

Почнемо з клієнтської сторони. Запрошуючи додому масажиста з салону або за рекомендацією, ви ризикуєте ось чим:

1. Не можете перевірити його рівень, так як самі не є лікарем / фахівцем з масажу. Непрофесіонал з дипломом сумнівних курсів може не тільки виявитися марним в боротьбі з наявною проблемою, але і посилити її. Хто буде за це відповідати? Питання риторичне.

2. Не знаєте, що на думці у цієї людини і пускаєте його в квартиру або офіс на свій страх і ризик. Готові посперечатися — мало хто хоча б просить масажиста показати паспорт, не кажучи вже про більш ретельній перевірці.

Творці сервісу Relaxy Club мінімізувати ці ризики «одним махом» шляхом ретельного відбору співробітників.

Всіх кандидатів чекають три етапи:

1. Співбесіда з рекрутером, мета якого — оцінити загальну адекватність. Тих, хто веде себе дивно, виглядає неохайно або приходить на зустріч з тижневою щетиною, тютюновим шлейфом або перегаром, відсівають відразу.

2. Здача теоретичного і практичного іспиту. Продемонструвати сертифікати і дипломи мало, доведеться довести профпридатність на ділі старшому спеціалісту компанії.

3. Перевірка на наявність судимостей, сумнівних зв’язків та інших «слизьких» моментів біографії, яку проводить служба безпеки. Злісні порушники ПРАВИЛ дорожнього руху і громадського порядку, приміром, колектив не просочаться.

Тим, хто підійшов за всіма параметрами, належить навчання всередині компанії. Всі нові співробітники зобов’язані відвідати семінари, на яких покроково пояснюється процес взаємодії з клієнтом: як спілкуватися, вести себе в конфліктних ситуаціях і т. п.

Масажисти Relaxy Club мають не тільки сертифікати про проходження профільних курсів, але і медичну освіту. Це гарантія того, що клієнти не будуть ставити досліди з серії «а я ось так спробую і подивлюся, що вийде».

Ризик негативних наслідків для здоров’я мінімальний. Якщо щось пішло не так, відповідальність за заподіяну клієнту шкоду несе компанія, так як всі працівники оформлені офіційно і працюють під ліцензією роботодавця.

А що щодо безпеки масажистів?

На перший погляд тут теж все гладко. Клієнти, на щастя (чи на жаль, як подивитися) поки не проходять відбір (творці сервісу планують з часом запровадити процедуру обов’язкового верифікації), а поки з завданням відсіювання потенційно небезпечних осіб на ура справляється цінова політика компанії — послуга орієнтована на забезпечену аудиторію.

Співробітників в обов’язковому порядку навчають, як поводитися в нестандартній ситуації, наприклад, якщо клієнт п’яний і провокує конфлікт. До того ж, працює Call-центр, зв’язок з якими підтримується через додаток. Якщо час сеансу минув, а масажист не повідомив про те, що закінчив роботу, оператори спробують зв’язатися з ним, а в разі невдачі викличуть підмогу.

Деякі клієнти (як виявилося, не тільки чоловіки, але і жінки) вважають масаж послугою з «продовженням», але і тут позиція адміністрації сервісу однозначна — інтимний масаж у переліку пропозицій відсутня. Ніяких винятків, правила є правила.

Як функціонує Relaxy Club

Є сайт і два мобільних додатка:

 • check
  для клієнтів. З його допомогою можна швидко і просто оформити та оплатити замовлення;
 • check
  для масажистів. Дозволяє бачити замовлення та приймати відповідні.

Якщо ви — клієнт, для початку потрібно зареєструватися. При цьому система запросить персональні дані зразок номери телефону та адреси електронної пошти, але хвилюватися не про що — вони зберігаються в надійному CRM системи, стійкої до хакерських атак, використовуються лише за призначенням і не передаються третім особам.

Дані платіжних карт обробляються виключно банком і недоступні адміністрації сервісу.

Після реєстрації замовлення можна оформити за кілька хвилин через сайт або мобільний додаток (версії для IOS і Android буде запущено найближчим часом), вказавши тип і тривалість масажу, бажану дату і час сеансу, адресу.

Наступний крок —оплата, але сума в цей момент не знімається з рахунку, а тимчасово блокується (в отриманому смс операція буде фігурувати, як списання, але це — особливість роботи банків).

Далі відбувається наступне: масажисти, які підходять за всіма зазначеними параметрами, бачать нове замовлення і можуть його прийняти. Як тільки хтось це зробив, ви отримаєте повідомлення в особистому кабінеті і лист-підтвердження на е-мейл.

Якщо сеанс масажу вам сподобався, можна повторно запросити того ж фахівця — це передбачено функціоналом сайту, що зручно при замовленні курсу масажів (опт ще й знижка годиться).

Все, залишається чекати. Масажист приїжджає завчасно, зі складаним столом, простирадлами, маслами та іншими необхідними для повноцінного сеансу аксесуарами. Це важлива перевага перед іншими сервісами, фахівці яких пропонують клієнтам провести сеанс на підлозі або дивані, що може негативно позначитися на стані здоров’я.

Завершивши роботу, масажист повідомляє про це за допомогою свого додатку, і тільки тоді сума списується з карти. У разі відміни замовлення блокування коштів через якийсь час знімається, і гроші залишаються на рахунку.

Ціна залежить тільки від тривалості і однакова для всіх типів масажів:

від 3000 рублів (45 хвилин) до 4500 рублів (90 хвилин).

Система оплати: плюси і мінуси

Дві важливі особливості:

1. Заплатити за сеанс готівкою не можна.
2. Чайові в розмірі 10% від вартості масажу включені в рахунок за замовчуванням.

« + » бачимо наступні:

 • check
  не потрібно шукати дрібні купюри, щоб віддячити масажиста;
 • check
  масажиста не доводиться носити з собою пачку грошей, щоб мати можливість дати здачу;
 • check
  чайові — додаткова мотивація для масажиста виконати роботу на високому професійному рівні (якщо ви залишитеся незадоволені, сума чайових повернеться на карту).

Очевидний « — » один: теоретично може статися так, що сеанс вам не сподобався, а чайові вже списали. Але і це розробники врахували: ставите масажиста оцінку нижче «4» та сума чайових повертається на карту. Зручно.
Катерина Бакланова
Копірайтер. Підбираю цікавий і корисний контент для читачів Клубу Директорів.

  This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
70 мільйонів рублів на кикстартере або як заробити на страху?


Що подарувати директору: фітнес-браслет як у Путіна і ще 10 ідей для подарунка


5 причин задуматися про розробку мобільного додатка


Мільйон рублів на вітер. Що потрібно знати перш, ніж замовляти мобільний додаток для бізнесу


Як збільшити конверсію сайту на 38%Авторизуватися для коментування: