Продайте мені цю ручку…і більше! «Вовк з Уолл-стріт» відповідає на питання підприємців

6

Американський оратор-мотиватор Джордан Белфорт (Jordan Belfort) у своєму блозі відповідає на запитання читачів. Сьогодні в його статті висвітлено три животрепетні теми, які, сподіваємося, будуть цікаві і вам!

«Класична ситуація: на співбесіді людину просять продати інтерв’юеру ручку. Є якась «правильна» фраза для таких випадків?».

Я вважаю, що це — прохання з підступом. Не існує універсального прийому, який змусить будь-кого купити певний товар. До тих пір, поки продавець не вникне в потреби клієнта, угода не відбудеться.

Використовуючи правильні питання, ви можете отримати несподіваний результат. Наприклад, виявиться, що ручка опонентові не потрібна. Зате життєво необхідний олівець, картридж для принтера або ноутбук.

Новачки продають свій товар всім підряд. Професіонали спочатку уточнюють, яку потрібно вирішити проблему клієнта, а потім пропонують оптимальний варіант.

«Як за 4 секунди показати потенційному клієнту рівень своєї експертності?»

Думаю, за такий короткий термін зробити це нереально. У своєму курсі я приділяю кілька годин тому, щоб охопити всі нюанси цього питання. Вчу студентів виражати себе за допомогою тональності голосу і мови тіла.

В результаті вони освоюють прийоми потужного впливу на співрозмовника по двох каналах одночасно: на психічному і фізичному рівні. Це змушує того зосередитися і звернути увагу на продавця. Якщо дотримуватися методику, результат буде отримано в 100% випадків.

«Привіт, Джордан! Я постійно стикаюся з внутрішніми перешкодами, коли хочу почати щось нове. Думаю про те, що повинен краще підготуватися і дочекатися «того самого моменту. А час іде. Як переступити через ці обмеження?»

Визначте межу між ідеальним і прийнятним. Якщо кожен підприємець буде доводити свій продукт до ідеального стану перш, ніж представити його споживачеві, то світова економіка звалиться. Не буде ні покупців, ні продавців, ні грошей, ні прогресу. Коли ідеальний товар нарешті потрапить на ринок, його просто не буде кому купувати.

Велика частина того, що сьогодні надходить у продаж, пройшов певний тестування та задовольняє потреби ринку. Виробники випускають мінімально життєздатний продукт, витрачають на нього трохи часу і зусиль. Надалі товар, звичайно, можна і потрібно тестувати, доповнювати та вдосконалювати.

Ніщо не є досконалим. У більшості випадків, продукт тестують покупці. Яскравим прикладом такого підходу можна назвати програмне забезпечення. Виходить перша версія, потім кілька оновлень, і на кожному етапі збирається інформація про помилки, які потрібно виправити.

Те, що неможливо знайти ідеальні продукти, підводить нас до наступного висновку — не існує ідеальних людей, які їх придумують, проектують і створюють. Але саме ці недосконалі бізнесмени роблять речі, які ми використовуємо щодня.

Серед далеких від ідеалу підприємців, з якими я знайомий, є власники великих підприємств, де працюють тисячі людей. Вони сприяють розвитку бізнес-середовища, жертвують великі суми на благодійність і вписали свої імена в історію.

Вони не чекали ідеальних умов або часу, щоб почати діяти. Вони побачили можливість і вхопилися за неї. Іноді вони були успішними, іноді — ні. Але завжди знаходили щось цінне відбувається і витягували урок на майбутнє.

Якщо ви залишите зону комфорту і почнете використовувати кожен отриманий шанс, то зрозумієте, що можете значно більше, ніж думали раніше.

Одне можна сказати точно: якщо ви спробуєте і зазнаєте невдачі, ніхто не буде вас в цьому звинувачувати. А якщо ви не зважитеся, то ніхто про вас не дізнається.Катерина Бакланова
Копірайтер. Підбираю цікавий і корисний контент для читачів Клубу Директорів.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
5 інструментів, щоб навести порядок у своїх продажах


Як мені консалтинг по збільшенню продажів продавали


28 ідей, як вбити заперечення «Я подумаю»


Я міг торгувати силіконовими пиписьками! Історія про пошук роботи


5 проблем вашого бізнесу, які необхідно терміново вирішувати. З лайкою від Олександра Гельмана


Які 3 найбільш важливих питання задати РОПу на співбесіді?Авторизуватися для коментування: