Що читають ті, кого ми читаємо? Самі корисні книги за версією авторів бізнес-бестселерів

7

Завжди цікаво зазирнути за лаштунки і дізнатися, що надихає тих, кого тисячі людей вважають авторитетами в бізнес-сфері. Ми вирішили з’ясувати, які книги числяться в списку «Must read» відомих підприємців, бізнес-тренерів і авторів. Багато назви на слуху, але про деяких книгах в російськомовних країнах мало хто чув. Є, над чим працювати!

__________

Максим «Комбат» Батырев

www.batyrev.com

Автор бестселерів «45 татуювань менеджера» і «45 татуювань продавана», відомий російський менеджер, володар премій «Комерційний директор року» і «Менеджер року», бізнес-спікер.

1. «Атлант розправив плечі», Айн Ренд.

«Це просто найкраща книга, яку я читав у своєму житті!».

2. «Принцип Абрамовича. Талант робити гроші», Владислав Дорофеєв, Тетяна Костильова.

«Прочитав вже 3 рази. І, чесне слово, вона була б першою в рейтингу, якби не «Атлант»».

3. «Від хорошого до великого. Чому одні компанії здійснюють прорив, а інші ні», Джим Коллінз.

«Жодної чарівної таблетки у цій книзі ви не знайдете. Зате тут є колосальна грунт для саморефлексії та менеджерських роздумів. Я перечитую її раз у році, щоб перезавантажити себе. Допомагає!».

4. «Клієнти на все життя», Карл Сьюелл і Пол Браун.

«Тут маса корисних ідей і практичних порад, як можна вирішувати проблеми клієнтів швидко і дешево».

5. «Доставляючи щастя. Від нуля до мільярда», Тоні Шей.

«Це одна із самих веселих і життєрадісних ділових книг — завдяки письменницькому таланту автора, і одна з найбільш вражаючих і корисних — завдяки його підприємницькому генію».

__________

Ігор Манн

www.igor-mann.ru

Видавець, автор бестселерів «Номер 1», «Маркетинг без бюджету», «Арифметика маркетингу для перших осіб» і «Точки контакту», маркетер, консультант, спікер.

1. «Клієнти на все життя», Карл Сьюелл і Пол Браун.

«Еталон ділової літератури. Корисна книга для підприємців та маркетологів, яка навчить правильно взаємодіяти з клієнтами. Якщо ви не прочитали ще цю книгу — ви багато втратили!».

2. «Доставляючи щастя. Від нуля до мільярда», Тоні Шей.

«Тоні Шей у своїй харизматичною манері розповідає про те, як він створив компанію Zappos, яку пізніше купила Amazon за 1,2 млрд доларів. Ший ділиться секретами управління компанією, розповідає про проблеми і мотивації».

3. «Рисовий штурм», Майкл Микалко.

«Книга навчить генерувати відмінні ідеї, мислити нестандартно, знаходити неординарні рішення проблем».

4. «Цілісна життя», Ліс Хьюітт, Джек Кенфілд і Марк Віктор Хансен.

«Книга вчить ставити амбітні цілі і досягати їх. Вона допоможе зосередитися на головному і відмовитися від другорядного. Ви дізнаєтеся, чому важливо обдумувати і письмово фіксувати свої плани і вивчіть рецепти швидкого досягнення поставлених цілей».

5. «Як плавати серед акул і не бути з’їденим заживо», Харві Маккей.

«Я став використовувати всі техніки, які описував автор, вибудовуючи роботу відділу продажів і ідеологію роботи з клієнтами. І в кінці року отримав такий бонус, що зміг купити собі трикімнатну квартиру в Москві».

__________

Олександр Левітас

www.levitas.ru

Автор бестселерів «Більше грошей від Вашого бізнесу», «Щоденник успішної людини» і «Експрес-маркетинг. Швидко, конкретно, прибутково», експерт №1 по партизанському маркетингу на російському ринку, бізнес-тренер, консультант.

1. «Я починаю свою справу», Пол Хокен.

«Думки творця декількох успішних компаній, побудованих їм практично з нуля, про те, як треба вести бізнес».

2. «Секрети укладання угод», Зіг Зиглар.

«Американський майстер продажів докладно описує безліч прийомів, що дозволяють переконати потенційного клієнта зробити покупку. Чудова книга для продавців та перемовників».

3. «Психологія впливу», Роберт Чалдіні.

«Формально ця книга ніякого відношення до бізнесу не має — університетський професор розповідає про дослідження на тему того, якими способами можна впливати на людей. Однак в якості прикладів він наводить безліч прийомів з арсеналу продавців і рекламістів, і докладно розбирає механізм роботи цих прийомів».

ЗАВАНТАЖИТИ КНИГУ >>

4. «Клієнти на все життя», Карл Сьюелл і Пол Браун.

«Власник бізнесу, підняв оборот своєї фірми до 250 мільйонів доларів в рік, розповідає про те, як налагодити роботу бізнесу, щоб задоволеність клієнтів була максимальною».

5. «Ваш сусід — мільйонер», Томас Стенлі і Вільям Данко.

«Автори книги — два американських учених — досліджували спосіб життя і звички тих людей, які самі зробили себе доларовими мільйонерами. Як з’ясувалося, однією з найважливіших стратегій на шляху до мільйона доларів є економія. Так що значна частина книги присвячена цій темі».

__________

Тоні Шей

www.zappos.com

Бізнесмен, творець інтернет-магазина Zappos, купленого компанією Amazon за 1,2 мільярда доларів, автор книги «Доставляючи щастя. Від нуля до мільярда».

1. «На вершині піраміди», Чіп Конлі.

«Робити клієнтів і співробітників щасливими — важливе завдання будь-якого бізнесмена. Автор цієї книги бере за основу піраміду Маслоу, скорочений до трьох рівнів, і пояснює, як ви можете застосувати її у своїй роботі».

2. «Племінне лідерство. Використання природних груп для побудови процвітаючих організацій», Дейв Логан, Джон Кінг і Хейлі Фішер-Райт.

«У цій книзі розшифровується багато чого з того, що ми робимо інтуїтивно. Вона допоможе вам вивести свою компанію на новий рівень».

3. «Шукай всередині себе», Чод-Менг Тан.

«Ця книга — ваш провідник у світ емоційного інтелекту. Вона здатна змінювати життя і робити людей щасливішими!».

4. «Гіпотеза щастя», Джонатан Хайдт.

«Ця книга, мабуть, справила на мене найбільший вплив за останні 5 років. Автор порівнює уявлення про щастя у різних культурах, релігіях і філософських вченнях і зіставляє їх з результатами наукових досліджень. Його висновки застосовні як до повсякденного життя, так і до бізнесу».

5. «Стартап за $100. Створи нове майбутнє, роблячи те, що ти любиш», Кріс Гильбо.

«Це цінне керівництво для початківців бізнесменів. Кріс показує, що перетворити ідею в процвітаючий бізнес простіше, ніж здається. Вибирайте, на що витрачати час, а книга допоможе прокидатися щоранку в передчутті наступного кроку та нових звершень».

__________

Річард Бренсон

www.virgin.com

Підприємець, засновник корпорації Virgin Group, що включає в себе близько 400 компаній різного профілю. Один з найбагатших жителів Великобританії. Автор бестселерів «Втрачаючи невинність», «До біса все! Берись і роби!» і «Оголений бізнес».

1. «Принцип «чорного ящика». Як знизити ризик невдач і непоправних помилок», Метью Сайед.

«Автор наполягає на тому, що потрібно змінити своє ставлення до невдач. Адже, щоб навчитися чомусь, доведеться спробувати відкоригувати поведінку з урахуванням отриманих результатів».

2. «Переможці», Алаштер Кемпбелл.

«Я періодично читаю кілька глав, щоб згадати, чого вже досяг, і зрозуміти, скільки ще є можливості для зростання».

3. «Якщо б я міг сказати вам всього одну річ», Річард Рід.

«Під цією обкладинкою зібрані поради багатьох видатних людей. Я відкриваю книгу в пошуках натхнення і завжди знаходжу його».

4. «Коротка історія часу», Стівен Хокінг.

«Я обов’язково прочитаю цю книгу онукам і почну як можна раніше!».

5. «Всередині і зовні бургера», Стейсі Перман.

«Нарешті хтось розповів історію розвитку малого бізнесу в Америці! Це надихаюча книга, яку варто читати у часи невизначеності. Вона нагадує підприємцям про те, як важливо слухати клієнтів, робити те, що любиш і отримувати від цього задоволення».Катерина Бакланова
Копірайтер. Підбираю цікавий і корисний контент для читачів Клубу Директорів.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
ТОП-10 книг максимально корисних для менеджерів з продажу


25 ділових книг, які читають круті бізнесмени


Топ-20 книг з маркетингу від вершків маркетингу по Рунету


Атлант розправив плечі: 10 улюблених цитат


Рецензія на книгу «тексти, що Продають: модель для складання»: як навчитися писати, якщо ви — не копірайтер


Рисовий штурм + 7 вподобаних цитатАвторизуватися для коментування: