Що вбиває наших близьких: остеопороз, лікарі і правда про кальцій

7

Часто бізнес настільки поглинає нас, що ми забуваємо — в житті є й інші важливі справи. Наприклад, турбота про рідних, дійсно важливих для нас людей.

Ця історія належить молодому хлопцю з Москви, який встиг розставити пріоритети і врятувати свою матір від одного з найпоширеніших жіночих захворювань.

«В той день я опинився між двох вогнів. Я сидів у приймальні людини, зустрічі з яким я домагався кілька місяців. Якщо він стане моїм партнером, мій новий проект зможе стартувати, і це буде вже другий бізнес. Але при цьому я чув у слухавці голос сестри, яка в сльозах розповідала, що мама лежить в гіпсі. Це був вже другий перелом. Зовсім недавно вона відновила зап’ясті — невдало приземлилася на нього. Тепер нога.

Переговори пройшли… Правильніше сказати, що вони просто пройшли. Якимось дивом ми уклали партнерську угоду. Все, про що я міг думати, — що не так з мамою?

Я їхав у лікарню і думав, що життя все-таки несправедлива. Мати з батьком завжди були зайняті в якихось справах. Вони ніколи не сиділи на місці. І після його похорону вона не опустила руки, залишилася такою ж активною. Вона завжди мені говорила: «Відпочинемо на тому світі». Як би не було важко, вона завжди зустрічала неприємності і проблеми з високо піднятою головою і особливою усмішкою: трохи холодною, трохи пихатий, але дуже впевненою, щоб не впоратися з труднощами.

Зараз їй було 63, але характер залишився незмінним: вона залишалася вірною всім принципам, що треба йти до кінця, незважаючи ні на що. Тому вона підтримувала мене у всіх справах, та й сама примудрялася провернути кілька вдалих угод у своєму агентстві нерухомості.

Як і належить дорослим дітям, ми жили окремо, хоча намагалися підтримувати сімейну традицію: щосуботи проводити в будинку батьків. Коли я згадував ці вечора, відразу мучило почуття провини — мій бізнес розвивався досить швидко, тому доводилося міняти суботній сімейний вечір на вечері з партнерами. Мама казала, що все розуміє, але з кожним разом в її голосі було все більше… ні, не образи — гіркоти.

Я дивився на дорогу і думав: вчора мама просила приїхати і допомогти зняти старий карниз з вікна в її спальні. Я навіть не дослухав до кінця її прохання — треба було мчати на чергову зустріч, тому я кинув чергове «мамо, не можу, найми людей» і відключився.

Сестра ридала в телефон і, ковтаючи слова, розповідала, що мама вирішила все зробити сама (я чомусь цього не здивувався). Вона полізла з табурета на стіл, потягнулася за карнизом, спробувала його зняти, а коли не вийшло, стала спускатися на підлогу, посковзнулася і впала. В результаті — новий перелом стегна.

Тому в голові пульсувало болюче питання: а що якби я приїхав? Все було б добре? Але на нього вже не було відповіді — треба було вирішувати з лікуванням.

У лікарні все пройшло нормально: мама ніколи не плакала при нас з сестрою, вважаючи, що дорослий повинен залишатися сильним. Навіть якщо діти вже стали на голову вище і обзавелися власними сім’ями.

Лікарі не могли пояснити причину чергового перелому. Поставили діагноз: перелом стегна, відновлювальний період триватиме 6 місяців. Для мами, яка звикла постійно бути на ногах, це була катастрофа. Для мене — загроза для нового проекту, тому що мамі потрібен постійний догляд і допомогу в реабілітації.

На мої питання, чому так вийшло, вони знизували плечима і говорили одне і те ж: витончення кісток, пийте кальцій. І додавали: перелом складний, важкий, можливо, мама тепер завжди буде кульгати.

Я відвіз маму додому і поїхав до себе, з твердим наміром спробувати розібратися в цій ситуації. У мене було кілька днів до запуску проекту з моїм партнером, тому я вирішив не гаяти ні секунди.

Всемогутній Google видав тонну інформації. За симптомами можна було гадати, як по картах Таро: підходило практично все, включаючи рак. Але з цим я ніяк не хотів змиритися.

Начитавшись медичних статей, я зрозумів, у мене два варіанти: впасти в депресію або поспілкуватися з людиною з медицини. Але кого вибрати? Клінік сотні, докторів, напевно, тисячі. Знову включив комп, відкрив Google, вбив запит «проблеми з кістками». Звернув увагу на посилання на форуми — дівчата і жінки обговорювали питання хвороби з дивною назвою остеопороз.

Чим далі я читав, то більше розумів, що переломи матері не випадкові. Посудіть самі:

  • у жінок у віці 50-75 років часто виявляється нестача естрогенів, які допомагають засвоювати кальцій і включати його в кісткову масу. Тому кістки стають пористими, як губка для миття посуду, що і призводить до переломів у моменти, коли людина просто піднявся б і пішов далі;
  • один з перших маркерів остеопорозу — кровоточивість ясен, яку зазвичай списують на нерви, погану щітку або неправильне харчування. Я відразу згадав, як вона хвалила новий комплект із зубної пасти і ополіскувач для порожнини рота, які повинні були позбавити її від кровоточивості ясен;
  • болі в нижній частині спини — мама часто купувала розігріваючі мазі для спини, вважаючи, що нездужання пов’язано з дуже активним способом життя;
  • як виявилося, тільки в США близько 18 мільйонів чоловік страждають від втрати кісткової маси, і практично у всіх з них у лікарняній картці стоїть діагноз «остеопороз»

Було ще багато іншого навороченою медичної інформації. Але читати — мало. Потрібно розібратися, чи дійсно у матері остеопороз.

Їй призначили аналізи, щоб визначити, хто «винен» у проблемах зі здоров’ям. Потім довелося проходити процедуру — діагностику для вимірювання мінеральної щільності кісток, провели аналізи крові на кальцій-фосфорний обмін і маркери формування кісткової тканини.

Денситометрія і аналізи показали, що нашу проблему дійсно «звали» остеопороз. Мене вразило, що при цьому вона вже кілька років пила препарати кальцію з вітаміном Д різних іноземних компаній. Виявилося, що у неї кальцифицированы судини, через що вона останнім часом часто скаржилася на головні болі і тиск. Кальцій був виявлений навіть у м’язах!

Але при цьому в кістках кальцію було мало. Все це викликало ще більше запитань: чому кальцій відклався де завгодно, тільки не там, де треба?

Вийшло, що Google дав вірну наводку. Мамі прописали ліки, скоригували дієту і сказали, щоб вона вела себе обережніше. На що вона, звичайно, усміхнулася і промовчала. Не в її стилі було вести себе обережніше. На моє запитання, чому не спрацювали дорогі ліки з кальцієм, мені відповіли — не та форма випуску та не та якість.

Маму не задовольнив цю відповідь, і вона зважилася на черговий експеримент — як доповнення до ліків, прописаних лікарем, пропити курс «Остеомеда», який їй порекомендувала Світлана Євгенівна — одна з вдячних клієнток. Вона особисто зіткнулася з аналогічною проблемою — через остеопорозу їй часто доводилося накладати гіпс і довго відновлюватися після переломів.

Її стривожило, коли черговий перелом руки довго не зростався. Вона перепробувала все, починаючи від народної медицини до дорогих препаратів. Останнім стала покупка «Остеомеда» на фармацевтичній виставці. Саме результат Світлани Євгенівни надихнув маму — рука відновилася на 2 тижні раніше, ніж очікували лікарі.

Я скептично поставився до цієї історії. Але ви знаєте, мами можуть бути переконливими. Особливо, коли це моя мама. Вона попросила мене купити препарат. На жаль, в знайомих мені аптеках я його не знайшов. Тут мені знову на допомогу прийшов Google, який спочатку видав цілий том інформації про «Остеомед»: результати досліджень за кілька років, відгуки вдячних клієнтів, патенти підтверджували, що це не пустушка і не черговий розлучення. Я вирішив підтримати мамин експеримент і замовив 2 упаковки “Остеомеда” в інтернет-аптеці.

Чим закінчилася ця історія? Ми здивували лікарів: перелом зрісся за 2 місяці (як мені сказали, зазвичай потрібно мінімум 6 місяців). І зараз мама навіть не шкутильгає! «Остеомед» заощадив всім нам час: не довелося постійно їздити на перевірки і процедури. — мама швидко повернулася до своїх справ. А ми з новим партнером успішно стартували.

Але більше я задоволений тим, що в родині нарешті-то все налагодилося. Бізнес — це бізнес, а здоров’я рідних дійсно не купиш»

Чому кальцій не допомагає і як захистити своїх близьких?

Напередодні березневих свят та дня матері ми вирішили розібратися, чому у «Остеомеда» така гарна репутація. Виявилося, що Дмитро Єлістратов, директор компанії Парафарм, входить в число читачів Клубу Директорів!

Тому нам вдалося поспілкуватися з ним особисто. Він поділився важливою інформацією, яку далі ми наведемо у вигляді розшифрованого інтерв’ю:

— Скажіть, це правда, що кальцій може бути шкідливим?

— Як би не звучало, але цей факт підтверджує одне дослідження, опубліковане в 2013 році. У ньому брали участь 61433 мешканки Швеції 1918-1948 років народження. Одні з них приймали кальцій в надлишку, а інші підтримували норму. За ними велося спостереження 19 років. І з’ясувалося, що смертність у групі з надлишком кальцію в 1,4 рази вище!

Ми довго розбиралися з цим питанням, і 50-річні дослідження професора Струкова Виллория Івановича привели до висновку: між насиченням організму кальцієм і насиченням кальцієм кістковою тканиною існує глибока прірва. Вітамін Д дозволяє організму увібрати в себе кальцій, але він не може зробити так, щоб цей кальцій пішов у кісткову тканину.

Щоб кальцій зміг засвоїтися кістковою тканиною, потрібно, щоб там був процес народження нових клітин кістки. Коли клітина кістки народжується, вона зростає протягом 2 тижнів, і в цей час вона активно споживає кальцій. Розмір клітини може збільшитися до 100 разів.
Тому, лише у випадку народження клітини кістки, кісткова тканина потребує кальції. Коли клітина зросла, то її обмін кальцієм з іншими органами незначний. Тому спроба всунути кальцій в кісткову тканину, де не народжуються клітини кістки, просто безглузда.

— Виходить, що остеопороз — це не втрата кальцію кісткою, а загибель клітин кістки?

— Так, саме так.

— Але як запустити процес народження нових клітин кістки, я думала, що кісткова тканина — це щось постійне?

— Це хибна думка. Кісткова тканина дуже рухлива. Клітка кістки живе не довго, близько півроку. Тому в кістковій тканині одні клітини вмирають, інші народжуються. Кальцій з мертвих клітин назад віддається в кров, а знову народилися клітини активно його споживають з крові.

Остеопороз виникає тоді, коли в кістковій тканині сповільнюються процеси народження нових клітин, а старі вмирають з колишньою швидкістю. Тому з’являється ефект «вимираючої села».

Все це означає одне: остеопороз безпосередньо не пов’язаний з недоліком споживанням кальцію, як думають багато людей. Він пов’язаний з малим народженням клітин кістки.

— Так як же зробити, щоб клітини народжувалися?

— Нам вдалося відкрити цей механізм. Він пов’язаний з рівнем тестостерону в організмі людини. Чим менше рівень тестостерону, тим слабкіше кістка. Тому жінки в п’ять разів частіше страждають кістковими захворюваннями, ніж чоловіки (власне, як ми побачили з історії молодого хлопця, яку я розповів).

Після довгого вивчення і ряду досліджень, ми відкрили речовина, прийом якої підвищує рівень тестостерону в організмі людини – це трутневий розплід (простіше кажучи, личинки чоловічих особин бджіл).

Це відкриття стало використовуватися в російському спорті, ми стали випускати препарат «Леветон Форте» для відновлення рівня тестостерону у спортсменів.

Наступним кроком було створення групи препаратів «Остеомед» на основі цитрату кальцію і трутневого розплоду, як потужного природного комплексу вітамінів, який підтримує нормальний гормональний фон. Таке поєднання сприяє збереженню власного кальцію в організмі і формування нових клітин кістки.

— Виходить, «Остеомед» значно відрізняється від того, що зараз є на фармакологічному ринку?

— Саме так. Проблема в тому, що кальцій випускається в різних формах, і тільки деякі з них, як цитрат кальцію, засвоюються максимально швидко і практично повністю.

«Остеомед» — це поєднання цитрату кальцію і трутнего розплоду, що робить його самим безпечним препаратом для боротьби з кістковими захворюваннями: артрит, артроз, пародонтоз, остеопорозом і переломами.

— Кому підходить препарат?

— Ми розробляли його для кількох категорій: всім, у кого почали кровоточити ясна; всім, хто лікувався антибіотиками, для відновлення кісткової тканини після лікування антибіотиками; всім , хто відчуває болі в кістках або суглобах, а також для осіб у віці старше 45 років для профілактики остеопорозу.

— Звучить добре, але приблизно такі ж обіцянки дають інші компанії. Ви проводили тестування препарату — які реальні результати він показує?

— Переломи середньої тяжкості зростаються на 2 тижні швидше. Більш важкі, як стегна або хребта, — на 2 місяці раніше. Тому Остеомед Форте зараз це єдиний препарат, який підходить і для лікування перелому, і для лікування остеопорозу одночасно.

З 2009р у більш ніж 10000 пацієнтів, які застосовували остеомед, немає жодного повторного перелому. Це феноменальний показник – недосяжний ні одним остеопротектором в Світі. Результати застосування остеомеда у різних хворих відображені в матеріалах рецензованих журналів «Лікар», «лікар», «Фармація», «Медична сестра», «Поліклініка» та інші, всього понад 30 публікацій з 2010 по 2016рр, а також матеріалами Всесвітніх конгресів з кістковим захворювань, де виступав автор відкриття професор д. м. н. Струков Виллорий Іванович: Мюнхен 2012р, Севілья 2014р, Мілан 2015р, СантоФе 2015р.

Емпірично дієвість препарату підтверджується денситометрическими вимірами до і після лікування. Після 6-9 місяців застосування препарату щільність кісткової тканини у пацієнтів ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ, зменшуються або закриваються порожнинні утворення кісткової тканини (ділянки розрідження кістки), за якими йшли переломи. Закриття порожнинних утворень йде в 5-10 разів швидше в порівнянні з традиційними препаратами.

— І є реальні відгуки?

— Один з останніх прикладів: до лікаря Струкову — автору «Остеомеда» — на прийом прийшла жінка, вік якої був 91 рік, щоб сказати спасибі за препарат «Остеомед». Жінка приймала препарат після перелому стегна. Найчастіше в такому віці подібні травми заживають дуже довго і болісно, і люди не можуть потім ходити самостійно. А у неї все було в порядку.

— До речі, про остеопороз. Це правда, що при його лікуванні можна заробити інфаркт, інсульт або навіть рак?

— Певною мірою, так. Традиційні методи лікування кісткових захворювань, відновлення в посттравматичний період з застосуванням кальцій вмісних препаратів можуть призвести до побічних ефектів, пов’язаних з кальцінованням молочних залоз, судин, утворенням каменів в нирках та ін Остеомед не має таких побічних ефектів за рахунок своєї формули.

— Розкажіть, як держава ставиться до вашої розробки. Ви ж знаєте, як у нас в країні ставляться до вітчизняних розробок фармакологічним

— У червні 2016 року експертний відділ Федерального Державної Бюджетної Установи «Федеральний інститут промислової власності» повторно вніс «Остеомед» до бази даних «Перспективні винаходи 2016 року» за інновацію в боротьбі з артритом і артрозами.

Вперше нас удостоїли цієї честі в 2013 році в якості перспективного винаходу для лікування остеопорозу. У 2015р міжнародні експерти Фонду ” Сколково побачили величезні перспективи застосування остеомеда в боротьбі з кістковими захворюваннями і ми стали Резидентом Фонду Сколково.

— Виходить, Остеомед — це лікування і профілактика в одній упаковці?

— Абсолютно вірно. Головне достоїнство Остеомеда в тому, що його застосування комплексно вирішує всі питання кісткової тканини: зупиняти розвиток артритів, артрозів, пародонтозу, остеопорозу, прискорювати зрощення переломів, — без ризику кальцифікації внутрішніх органів.

А відгуки застосовують даний препарат показують, що його застосування протягом 1-3 місяців з профілактичною метою в рік буде сприяти поліпшенню стану кісткових тканин, зміцнення волосся і нігтів.

Лікувати, не можна залишити: де ви поставите кому?

Сьогодні остеопороз включений в список ТОП-4 захворювань, які найчастіше уражають жителів Росії. Ми спеціально розмістили цю історію і інтерв’ю з директором Парафарм, щоб підприємці задумалися про благополуччя своїх близьких. Більшість факторів навколишнього середовища кожен день, як крапля за краплею, підточують фізичне здоров’я.

Тому варіант «лікувати, не можна залишити» більше підходить, ніж останні стадії, коли складно змінити ситуацію в кращу сторону. Для профілактики і лікування був створений «Остеомед». Загляньте на сайт і ознайомтесь з його властивостями, і результатами досліджень http://osteomed.su/

Бажаємо здоров’я вам і вашим рідним!Бутенко Інна

Контент-менеджер
В
Клуб директорів

Підбираю цікавий і корисний контент для читачів Клубу Директорів.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
ПДВ 5%. Чим ще для бізнесу Емірати краще Європи. Історія жінки-підприємця в ОАЕ


Як я відкрив своє кадрове агентство в одних трусах


Я міг торгувати силіконовими пиписьками! Історія про пошук роботи


Емоційне вигорання: 7 кроків для перезапуску власного життя


MBA в Росії — марна трата грошей чи реально потрібна річ?


Як купити прибуткову ферму на Балі за 1000$. Історія фермера Олега ЛадогиАвторизуватися для коментування: