Священний Грааль вигідною доставки

5

Бути чи не бути безкоштовній доставці? Ось в чому питання! Питання, яке задає собі кожен власник інтернет-магазину. Ми КД поміркували і знайшли для вас модну інфографіку, яка пропонує відповіді тільки «так» і «ні», але і кілька варіантів, які влаштують усіх.

Коли мова йде про конвертацію клієнтів на сайті, мало що працює краще, ніж пропозиція безкоштовної доставки. Зрештою, 80% покупців вважають вартість і швидкість доставки одним з найбільш важливих факторів при покупці від відомих брендів.

Зробивши безкоштовну доставку і запропонувавши доставити покупку за два дні, ви створите пропозицію, від якої важко відмовитися, і збільшення коефіцієнта конверсії.

Але збільшення продажів не призводить до збільшення доходів, якщо ви урезаете свою маржу. Навіть Amazon не отримує прибутку від пропозиції безкоштовної доставки, тому вони спеціально збільшують мінімальну суму замовлення, щоб надавати цю послугу.

Те, що ви пропонуєте з точки зору доставки, повинне відрізнятися в залежності від того, що ви продаєте, кому ви продаєте і куди доставляєте. Безкоштовна доставка — не святий Грааль, особливо якщо ви не отримуєте прибутку від неї.

Ось зручна інфографіка, яка проведе вас по стратегіям доставки. Вибирайте, яке рішення краще всього підходить для вашого бренду та продукту. Зображення кликабельно.


Саша Іванова
Пишу і перекладаю тексти про бізнес.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
Як приймати рішення у бізнесі на основі цифр в 2019


Як заощадити 8 годин на добу за допомогою нового сервісу Делегатор


17 висновків з планерки підприємця з обігом 300 мільйонів в рік


6 помилок при виборі забудовника


З лузерів в лідери: чому нас вчить історія British Airways


3 історії про каву: клієнтоорієнтованість, як запорука успіху бізнесуАвторизуватися для коментування: