TED російською: 12 корисних відео про бізнес

4

Що можна встигнути за 10 хвилин? Якщо мова йде про TED Talks, то багато — отримати заряд мотивації та цінні поради, які дадуть вашій справі друге дихання.

Впевнені, стільки часу є навіть у самих зайнятих!

TED російською: про управління персоналом

«Чому ви повинні знати, скільки отримують ваші колеги»

Девід Беркус (David Burkus)

quote-left

Коли люди не знають, як їх заробіток співвідноситься з заробітком колег, вони частіше вважають, що їм недоплачують або їх дискримінують. Ви хочете працювати там, де допускають, щоб ви так думали?

У багатьох компаніях співробітникам під страхом звільнення заборонено поширюватися про розмір заробітної плати. Девід же вважає, що ця інформація повинна бути відкритою, і наводить аргументи «за».

Він упевнений, що подібна політика принесе користь і працівникам, і власникам, і суспільству в цілому.

«Чому настав час відмовитися від службової ієрархії»

Маргарет Хэффернан (Margaret Heffernan)

quote-left

Готовність прийти на допомогу, хоч і звучить якось блідо, але є безумовним ядром успішних команд і за значенням набагато перевершує інтелект окремих особистостей. Взаємовиручка означає, що мені не потрібно знати все. Достатньо лише знаходитися серед людей, готових допомагати і приймати допомогу.

Маргарет розповідає про те, до яких наслідків призводить побудова компаній по моделі «суперкуриц» — з упором на кількох «зоряних» співробітників.

Якщо коротко: образ, пліток і спроб підсидіти один одного в цьому випадку не уникнути.

Спікер рекомендує створювати колективи однодумців, готових підставити один одному плече в будь-якій ситуації.

«Чому з хорошим лідером ви відчуваєте себе в безпеці»

Саймон Синьки (Simon Sinek)

quote-left

Хороші лідери хочуть дати своїм людям можливості, освіту, дисципліну, коли це потрібно, розвинути в них впевненість у собі, дати їм можливість пробувати, помилятися, так, щоб вони могли досягти більшого, ніж ми самі могли б мріяти.

Потрапивши в правильне оточення, кожен з нас здатний на подвиг. Потрапивши у деструктивне оточення, ми підсвідомо захищаємося і налаштовуємо кожен свій крок під прийняту тут модель поведінки.

Ось чому успіх команди визначає її лідер — його або бояться і таємно ненавидять, яких поважають і з усіх сил стараються не підвести.

Саймон Синьки, фахівець з лідерства, на прикладах з життя пояснює, як створити здорову атмосферу в колективі.

«Новий вид ринку праці»

Уингхэм Роуен (Wingham Rowan)

quote-left

Їх присутність на роботі можна описати так: «Сьогодні я зможу працювати кілька годин. Може бути, я зможу попрацювати завтра, але я ще не знаю, коли саме і чи зможу взагалі». Для таких людей неймовірно складно знайти роботу, в якій вони так часто і сильно потребують. Це справжня трагедія, оскільки існують роботодавці, які можуть використовувати дуже легко пристосовуються місцевих жителів, абсолютно випадково опинилися поруч, коли вони захочуть працювати.

Спікер пояснює, як одна проста технологія, успішно застосовується на фінансовому ринку, може допомогти роботодавцю та шукача роботи з гнучким графіком знайти один одного.

TED російською: про важливі для бізнесмена якостях

«Чого я навчився за 100 днів відмов»

Джіа Джіанг (Jia Jiang)

quote-left

Я багато чому навчився, відкрив так багато секретів. Наприклад, дізнався, що якщо не тікати, коли тобі відповідають «ні», можна перетворити «ні» на «так» з допомогою чарівного слова «чому».

Джіа, бізнесмен і блогер, розповідає про результати експерименту: протягом 100 днів він навмисно провокував ситуації, в яких ймовірність отримати відмова була велика.

Наприклад, пробував позичити 100 доларів у незнайомця або наполягав на безкоштовному додатковому бургері в закусочній.

Результати були несподіваними: виявилося, що багато чого можна отримати, просто попросивши.

«5 способів керування в епоху постійних змін»

Джим Хемерлинг (Jim Hemerling)

quote-left

В епоху безперервної оптимізації організації постійно переживають зміни. Однак цей процес не повинен бути виснажливим. Ми зобов’язані зробити це заради себе, заради наших організацій і заради широкої громадськості, заради сміливого зміни підходу до оптимізації.

Джим, експерт у питаннях оптимізації організацій, розповідає, як зробити глобальні зміни в компанії максимально безболісними для співробітників.

Він наводить приклади з практики LEGO Group, постачальника програмного забезпечення Chronos і баскетбольної команди Warriors, які ілюструють дієвість озвучених методів.

«Креативне рішення проблем в умовах крайніх обмежень»

Нави Раджу (Navi Radjou)

quote-left

В Індії ми називаємо це «джугаад». Джугаад — це слово на мові хінді, що означає розробку, зроблену з підручних матеріалів; розумне рішення, народжене тяжкої ситуації. Рішення джугаад не складні і не ідеальні, але вони створюють велику цінність при низьких витратах.

Як отримати більше з мінімальними витратами? На це питання відповідає у своїй промові Нави Раджу, експерт з економним інновацій.

Велика кількість прикладів з серії «голота на вигадки хитра» робить його виступ доступним і незабутнім.

«3 способи (дуже) довгострокового планування»

Ері Уоллах (Ari Wallach)

quote-left

Важливо, щоб ми пам’ятали, що не потрібно уявляти майбутнє, як іменник. Це дієслово. Воно вимагає дії. Воно вимагає, щоб ми дали поштовх.

Більшість з нас планує тільки найближчі кроки і ставить перед собою прості зрозумілі цілі.

рі впевнений, що такий підхід небезпечний, так як робить наше майбутнє туманним. Він розповідає про те, як навчитися дивитися в майбутнє і виходити за межі сьогоднішнього дня.

TED російською: про побудові успішного бізнесу

«Чотири способи побудувати людську компанію в століття машин»

Тім Либерехт (Tim Leberecht)

quote-left

Машини будуть робити нашу роботу навіть ефективніше нас, і незабаром єдине, що залишиться людям, — це та робота, до виконання якої головне — краса, а не ефективність.

Розмови про те, що роботи скоро витіснять людей з ринку праці, ведуться вже не перший рік. Тім, гуманіст із Силіконової долини, наполягає на важливості людських взаємин і розповідає, як створити компанію, в якій хочеться працювати.

«Як створити бізнес, який проіснує 100 років»

Мартін Рівз (Martin Reeves)

quote-left

Ми повинні думати про те, коли і яким чином ми можемо формувати, а не контролювати непередбачувані і складні ситуації. Це трохи схоже на різницю між кидком м’яча і випусканням птиці. М’яч полетить по прямій лінії, ймовірно, до наміченої мети, а птах, звичайно, так не зробить.

Що спільного між імунною системою людини і бізнесом? Мартін стверджує, що в основі їх функціонування лежать одні і ті ж 6 принципів і ділиться з нами результатами досліджень.

Дізнайтеся, як створити компанію, яку не потоплять вітри змін!

«Дві причини розорення компаній — і як цього уникнути»

Кнуд Ханаэс (Knut Haanaes)

quote-left

Існують дві причини розорення компаній: вони або займаються одним і тим же, або постійно вводять нововведення.

Кнуд стверджує, що запорука стабільного зростання бізнесу — вміння його власника балансувати між вдосконаленням наявних товарів або послуг і дослідженням нових можливостей. Тільки 2% компаній на це здатні!

Головним пасток, які стоять на шляху у інших, а також шляхів їх обходу присвячено цей виступ.

«Одна з головних причин успіху стартапів»

Білл Гросс (Bill Gross)

quote-left

Ніколи не думав, що буду цитувати Тайсона на сцені TED, але одного разу він сказав: «У кожного є план, поки він не отримує по обличчю». Я думаю, що це відноситься і до бізнесу. У командному виконання завдань дуже багато залежить від уміння пристосовуватися до ситуації, коли клієнт завдає такий удар. Це наштовхнуло мене на думку про те, що команда, ймовірно, важливіше всього.

Чому одні компанії досягають успіху, а інші закриваються в перший же рік?

Засновник стартап-інкубатора Idealab проаналізував досвід сотні компаній і оцінив кожну з них за п’ятьма параметрами, щоб у цьому розібратися. Він прийшов до несподіваного висновку.Катерина Бакланова
Копірайтер. Підбираю цікавий і корисний контент для читачів Клубу Директорів.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
Як дізнатися, що потрібно змінити у вашому бізнесі в 2019 році?


Тренди визначають розвиток бізнесу в 2019 році


Як зберегти і зміцнити позиції власника компанії?


Як перестати працювати на своїх підлеглих?


Як стати «вільним босом» при надійному директора?


Які помилки керівника можуть виявитися фатальними в кризу?Авторизуватися для коментування: