Топ-10 кращих статей Клубу

5

Сайту Клубу Директорів виповнилося півроку, і ми вирішили відзначити дату підбіркою «найсмачніших» статей, опублікованих у нас.
Ловіть топ-10 статей Клубу.

1. 24 правильних відповіді на заперечення «Дорого»

(385 000 переглядів, 38 600 репостов)

Робота з ціновим шоком — один з найбільш складних аспектів роботи менеджера з продажу, так само як і один з найпоширеніших. Переконати покупців розлучитися з грошима — практично подвиг. Більшість продавців згодні з тим, що обробити цінове заперечення — це вміти довести цінність. Якщо клієнта лякає ціна — значить продавець не представив правильно користь свого продукту або послуги. Багато експертів рекомендують відкотити назад, тимчасово залишивши обговорення ціни, і повернутися до розмови про цінності.

Це хороший рада. Але саме в момент, коли продавець почув заперечення, як він повинен реагувати? Ось 24 однорядкових відповіді, отримані від продавців — польових практиків, поряд з поясненням, чому вони дійсно працюють.

Отже, 24 блискавичні реакції на заперечення «Це занадто дорого».

2. 10 найкращих відео про переговори

(55 000 переглядів, 8 650 репостов)

Кажуть, найважливіший навик продавця — вміння проводити переговори. У цій статті ми пропонуємо вам підбірку ” десяти кращих фільмів про переговори.

Дивіться 10 найкращих відео про переговори.

3. 7 причин, по яких звільняються кращі співробітники

(41 350 переглядів, 7 880 репостов)

Не секрет, що бізнес — це люди. Щоб досягти успіху, вам потрібно зібрати навколо себе кращих фахівців. Але час від часу вони покидають команду.

Звільнення. Це слово лякає будь-якого керівника. Воно означає, що знову доведеться проводити співбесіду кандидатів і шукати серед них гідного, потім його навчати і вводити в курс справи, а завдання в цей час має виконувати хтось інший. При цьому немає гарантії, що новачок буде так само гарний, як його попередник.

Іноді причини звільнення очевидні. Наприклад, чоловік не зміг влитися в команду і знайти спільну мову з колегами або з часом зрозумів, що знаходиться не на своєму місці. У такому випадку, навіть якщо деякий час колективу доведеться туго, це стратегічно важливе рішення. Але що рухає іншими?

7 основних причин, які можуть стати причиною звільнення працівника з команди. Проаналізуйте їх і уважніше придивіться до підлеглих — вчасно помітивши проблему, її можна вирішити спільно і не доводити до звільнення.

Читайте статтю 7 причин, по яких звільняються кращі співробітники

4. 18 звичок тих, хто став мільйонером

(30 500 переглядів, 5 470 репостов)

Джеймс Алтучер кілька разів втрачав капітали. Тому він добре знає, що потрібно зробити, щоб стати мільйонером: крім зміни картини світу, необхідно розвинути в собі кілька важливих звичок.

Звичка — сумне слово, але в ній великий сенс. Адже що таке звичка? Лише спонтанність — те, що не витрачає енергію, відбувається на рівні підсвідомості. Розвійте в собі ці звички (досить повторити кілька разів), і успіх вам забезпечений.

Читайте статтю 18 звичок тих, хто став мільйонером.

5. Артур Шомахов: Тим, хто тільки починає бізнес. Мій досвід

(29 600 переглядів, 5 560 репостов)

Артур Шомахов — творець японської косметичної компанії Shiawasedo, яка виробляє 3D-маску для обличчя. Він живе в Японії і дає поради щодо бізнесу у своєму Facebook-акаунті.

Поради щодо бізнесу Артур Шомахов: Тим, хто тільки починає бізнес. Мій досвід

6. Резюме, які ніхто не читає

(23 050 переглядів, 2 890 репостов)

Те, що в усьому світі називають контент-маркетингом, подекуди досі називають «розголошенням комерційної інформації». Але контент-маркетинг все ж працює. Пам’ятайте епохальний шедевр про особливості e-commerce в регіонах? Той самий автор Іван Крапівін в результаті публікації отримав ряд пропозицій і розповів КД про взаємини з HR.

Читайте статтю Резюме, які ніхто не читає

7. 24 корисних блогу для бізнесу

(19 270 переглядів, 2 270 репостов)

Всім відома банальна істина: «Вчитися потрібно у кращих». Але як зрозуміти, хто дійсно є експертом в тій чи іншій області? Адже зараз кожен другий називає себе «гуру» і «експертом».

Ми вирішили допомогти вам в цій нелегкій справі і зробили підбірку блогів практикуючих бізнесменів і підприємців, а також фахівців в області продажів і саморозвитку. Основний критерій вибірки — автори блогів повинні бути вихідцями з «реального» бізнесу.

Читайте 24 корисних блогу для бізнесу

8. 4 брудних клієнтських трюку в переговорах

(18 970 переглядів, 1 110 репостов)

Ідеальний сферичний клієнт у вакуумі говорить коротко, купує багато, платить швидко і готівкою, не просить знижок і особливих умов. Такого можна було б помістити в Паризьку палату мір і ваг, якщо б він існував у природі. На жаль підприємців, в реальному житті клієнт, як правило, прагне виторгувати собі якомога більше бонусів, привілеїв і особливого ставлення. Для цього клієнти іноді використовують найхитромудріші способи. Джеффрі Джеймс знає, як поводитися з такими клієнтами, йому слово.

…Навіть якщо ви розраховуєте укласти взаємовигідну угоду з клієнтом, завжди є ймовірність того, що клієнт буде намагатися витягнути собі бонус. Ось чотири поширених трюку в переговорах і прийоми, як протистояти їм.

Читайте статтю 4 брудних клієнтських трюку в переговорах

9. 10 лекцій TED, які зроблять вас шалено продуктивними

(17 650 переглядів, 2 550 репостов)

Подивіться ці відео, не відкладаючи, і заощадьте масу часу в майбутньому!

Щоб отримати гроші, треба вкласти гроші. Те ж можна сказати про час. На перегляд кожного з цих лекцій піде від п’яти до двадцяти хвилин, протягом яких ви дізнаєтеся, як встигати більше і стати ще ефективніше. Ми впевнені — ці знання варті того, щоб зробити невелику перерву прямо зараз!

Дивіться відео 10 лекцій TED, які зроблять вас шалено продуктивними

10. 12 типів клієнтів, з якими я не працюю

(13 600 переглядів, 2 070 репостов)

У кожного проблемного потенційного клієнта є ряд ознак, які його видають ще до початку співпраці. Якісь з них очевидні, якісь-ні.
Данило Шардаков підготував добірку з 12 збірних образів замовників, яким відмовляє, незалежно від суми гонорару.

Читайте статтю 12 типів клієнтів, з якими я не працюю


Бутенко Інна

Контент-менеджер
В
Клуб директорів

Підбираю цікавий і корисний контент для читачів Клубу Директорів.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
Як приймати рішення у бізнесі на основі цифр в 2019


Нам не цікаві заявки — нам потрібні продажу


7 ознак відстійного маркетингу


Чому Black Star російські партизани музики?


5 вибухових технік для зростання вашого бізнесу


Де ж я так нагрішила: вчимося правильно наймати співробітниківАвторизуватися для коментування: