Ви — те, у що ви вірите

5

Американський оратор Джордан Белфорт (Jordan Belfort) опублікував у своєму блозі статтю про те, яку важливу роль у нашому житті відіграють переконання. Ділимося нею з вами!

Як народжуються переконання?

Цікавий процес появи у нас переконань. Маленька дитина — це чистий аркуш. Він може стати тим, ким захоче. По мірі дорослішання, під впливом оточення (родичів, друзів, вчителів), він обростає так званими обмежуючими переконаннями. Всі наші «я на це не здатний» і «у мене не вийде» родом з дитинства.

Обмежують переконання посилюються після того, як нам щось не вдається, або результат нас не цілком задовольняє. Причина в невірних висновках, які люди схильні робити зі своїх провалів. У них могло просто не бути потрібних знань, навичок або підтримки з боку близьких, але вони вирішують, що бездарні, ліниві і дурні. Це демотивує і позбавляє контролю над власним життям.

Переконання можуть допомогти вам добитися успіху або стати причиною постійних невдач. У ваших силах перетворити їх з ворога в союзника.

Як боротися з обмежуючими переконаннями?

Перший і найскладніший крок — зрозуміти, звідки вони взялися. Це дуже інтимний процес для кожного, так як ми всі мали різний досвід в дитинстві та юнацтві. Він вплинув на наші переконання і те, ким ми стали, коли подорослішали.

Згадавши момент і обставини, які супроводжували появу цих обмежень, ви можете перейти до наступного етапу — замінити негативні установки на позитивні, розширивши тим самим список своїх можливостей.

Уявіть, як ви разорвете це порочне коло і почнете новий процес, який дозволить повірити у свої сили, поліпшити самопочуття і знайти упевненість в тому, що ви зможете досягти поставленої мети.

Заглянути всередину. Озирнутися назад

Витратьте час на те, щоб попрацювати з власною пам’яттю. Запитайте себе: «Як ці переконання впливають на мене? Як мені стати тим, ким я хочу бути?». Це — важливий момент. Думайте не про поточний стан справ, а про те, яким ви себе бачите.

Незалежно від того, що вас стримує, ви здатні подолати це. Ви набагато могутніший, ніж здається. Пам’ятайте про це. Ви не висічені в камені. Ваша психіка податлива. Ви можете змінити себе. Ви можете стати краще, ніж сьогодні. Ви можете переписати свою долю, якщо хочете. Ви можете створити майбутнє, яке збігається з вашим баченням!

І, нарешті, змінившись, ви зможете впливати на людей навколо: своїх дітей, подружжя, друзів, колег. Дати їм можливість досягти бажаного рівня життя. Задумайтеся про це.Катерина Бакланова
Копірайтер. Підбираю цікавий і корисний контент для читачів Клубу Директорів.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
Як Михайло з Владивостока продав ікру друзів за допомогою Facebook?


5 головних питань, щоб отримати ступінь MBA, якщо ви не з Москви


5 питань, щоб правильно вибрати ВНЗ для отримання MBA


Яндекс.Дзен як якір для бізнесу. Може врятувати, а може створити проблеми


Як взяти інтерв’ю у самого Сергія Бадюка?


Міф про правило 72 годин Бодо Шефера: чиї інтереси він захищає?Авторизуватися для коментування: