Як b2b-компанії залучати клієнтів з інтернету без реклами: 6 способів

5

Дорога до усвідомленого управління b2b всіяна безліччю спробували, але потерпіли невдачу. Не будьте одним з полеглих. Як виділитися серед конкурентів, як стати лідером індустрії? Чи ж не варто прагнути на передову, якщо суть вашої компанії полягає в тіньовій роботі?

Зрозуміло, немає! Ви можете досягти успіху і стати видатним лідером — неважливо, чим саме займається ваша компанія.

У цій статті ми поділимося способами зробити компанію популярною і помітною. Клієнти почнуть вам довіряти, чого ви по праву заслуговуєте.

1. Виберіть нішу, в якій є експертом

Найбільша помилка — намагатися бути експертом у всіх аспектах індустрії. Це просто неможливо. Це занадто велика мета, відразу її не досягти. Якщо ви хочете добитися успіху, виберіть нішу у своїй індустрії, а потім покажіть клас.

Не беріться за загальні теми. Чим вже ваша спеціалізація, тим більше уваги ви залучите, тим сильніше ви будете виділятися на тлі конкурентів. Наприклад, консультант з маркетингу не може охоплювати всі аспекти маркетингу. Це може закінчитися розмовою про все і ні про що. Замість цього варто сфокусуватися на автоматизації або вимірі маркетингу — так вам буде легше проявити всі свої якості і вміння. І зовсім вже відмінно буде, якщо вам вийде ще сильнішою звузити тему, зайнятися, наприклад, автоматизацією маркетингу для малого бізнесу або, навпаки, великих корпорацій.

Через якийсь час ви можете розширити компетенцію.

Усвідомлене лідерство — це більше, ніж стаття, книга, лекція або нагорода. Це управління простором думки.

2. Заведіть свій b2b-блог

У ньому ви зможете ділитися знаннями, в ньому ви обзаведетеся вірною аудиторією. Намагайтеся в кожному пості розповідати щось корисне і цікаве. Відповідайте на питання, діліться відкриттями, заводите бесіди — всі ці можливості вам надасть саме блозі!

Тримайте руку на пульсі, стежте за тим, що публікують ваші конкуренти, які їх пости стають найбільш популярними. Потім, якщо ви можете щось додати до їх статтями, поділіться своїм баченням питання.

Не пропустіть можливість безкоштовно і швидко прорекламувати свій блог в соціальних мережах. Також додавайте кнопки «Поділитися», щоб читачам було легше поширити ваш контент серед своєї аудиторії.

Як тільки ви обжилися в своєму блозі, настав час писати гостьові статті в інших блогах і ресурсах. Це розширить вашу аудиторію і продемонструє людям ваші знання (а під враженням вони прийдуть за новими статтями у ваш блог).

«Покажіть знання, якими не може похвалитися ніхто інший», — Майкл Бреннер, експерт в сфері b2b і PR.

3. Ніколи не забувайте про SEO

Ви створили блог і наповнили його якісним контентом. Не дозвольте йому залишитися непоміченим. Сталість і якість — ключі до гарних результатів і популярності у пошукових системах.

Ви попрацювали над контентом, тепер вам не можна упускати трафік і губитися з виду. Якщо людина одного разу знайшов ваш блог і йому сподобалося вміст, він обов’язково повернеться.

«Ми інвестуємо в якісний контент. Обов’язково подбайте про те, щоб його було легко знайти», — Чи Одден.

4. Будьте активніше на LinkedIn

LinkedIn відрізняється від інших соціальних мереж. 66% b2b-маркетологів назвали її найбільш ефективною соціальною платформою для розвитку бізнесу. Не нехтуйте цим потужним ресурсом на шляху до успіху.

Прямо зараз займіться своїм акаунтом на LinkedIn. Це перше, що люди побачать, коли зайдуть на вашу сторінку. Вона може не привернути абсолютно ніякої уваги, а може і загіпнотизувати увійшов. Покажіть свою самобутню особистість, але залишайтеся професіоналом.

[Замок] замок [id=8284] не існує або замок за замовчуванням був видалений.

Не втрачайте можливості публікувати на цій платформі свій контент. Якщо можливо, не публікуйте її у своєму блозі. Люди повинні спеціально приходити за інформацією, яку більше ніде не можуть знайти. Публікуйте унікальний контент, який доведе, що ви — справжній фахівець своєї справи. Цей контент буде автоматично відображатися на вашій головній сторінці, їм можна буде поділитися з усіма користувачами LinkedIn, так що він виразно коштує часу і зусиль.

Якщо ви публікуєте той самий контент, внизу додавайте посилання із зазначенням ресурсу, на якому стаття була опублікована вперше. Так Google зрозуміє, що ви не спамите, викладаючи всюди один і той же контент.

5. Приєднуйтесь до обговорень

Ви живете не на безлюдному острові, так що не замикайтеся в собі. Спілкуйтеся з іншими людьми на різних платформах. Шукайте обговорення, які зачіпають вашу сферу діяльності, не соромтеся вступати в бесіду. Так ви заробите ім’я і репутацію експерта.

Краще всього починати з таких спільнот, як Клуб Директорів і VC. Ви можете відповідати на запитання і, коли можливо, додавати посилання на свій сайт, на якому користувачі отримають більш розгорнуту інформацію.

Як тільки ви бачите форум чи обговорення, в якому вам є, що сказати, робіть це ненав’язливо і ввічливо — так вас почнуть сприймати як експерта, а не як всезнайку.

6. Співпрацюйте з медіа

B2b і PR-компанії теж можуть засвітитися в засобах масової інформації.

Ефективна (і недорога) тактика — зареєструватися на платформі типу Прессфид, де репортери зв’язуються з власниками компаній для інтерв’ю або написання статті. Зареєструйтесь і дочекайтеся теми, по якій ви зможете висловити свою експертну думку.

Ці техніки виведуть компанію з тіні анонімності в світ популярності. Ваша b2b-компанія легко зможе стати лідером індустрії.


Саша Іванова
Пишу і перекладаю тексти про бізнес.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
Нам не цікаві заявки — нам потрібні продажу


7 ознак відстійного маркетингу


5 вибухових технік для зростання вашого бізнесу


Метод двох питань: чому прийоми зі шкалою оцінки працюють краще?


Як перемогти конкурентів Instagram і почати отримувати замовлення?


Перезавантаження FMCG продажу: 4 ключових моменти, що заважають вашому бізнесуАвторизуватися для коментування: