Як еволюціонували продажу

5

Інфографіка: сучасна продаж

Це вам не дідусів відділ збуту!

Розповім реальну історію, яка сталася зі мною недавно і справила сильне враження. Розмовляємо з бізнес-тренером.

Тренер: У мене новий клієнт! Видавничий бізнес!

Я: Круто, і що він видає?

Тренер: Ну, нічого не видає, але він купує у видавництва енциклопедії оптом, і потім його розповсюджувачі ходять по домівках і продають їх.

Я: е-Е-е… і як у нього йдуть справи?

Тренер: Та якось не дуже, раніше було краще. У нього чомусь велика плинність розповсюджувачів, ось він мене і найняв, щоб я їм допоміг.

Ось так. 2016 рік. Системи продажу? Не-а, не чули. Ми КД спеціально пошукали і знайшли інфографіку, яка наочно показує, як еволюціонували продажу, і перевели її для вас. Поділіться з усіма, кому, як ви гадаєте, це буде корисно.

…Рік від року продажу розвиваються і ускладнюються. З розквітом SaaS-платформ (програмне забезпечення як послуга) продажу перейшли від абстрактних показників до кількісних, де кожен крок у воронці може бути виміряний, протестований і поліпшений. Продаж більше не є ходінням від дверей до дверей або розповсюдженням продукції через мережу дистриб’юторів, продажі сьогодні — пошук болю на ринку та її рішення.

Для того щоб йти в ногу з часом, тим, хто займається продажами, необхідно впровадити технологію, заточену під їх потреби, і грати в команді.

Ми взяли ці дані у CEB, McKinsey, Джеффрі Гітомер, HBR, Salesforce (звіт про продажі 2015 року) і LinkedIn (звіт про продажі 2016 року) і зібрали всю інформацію в цю інфографіку, щоб простежити, як змінилися продажу і що ваша команда може зробити, щоб бути сучасною і продавати більше.

Зображення кликабельно.


Саша Іванова
Пишу і перекладаю тексти про бізнес.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
5 інструментів, щоб навести порядок у своїх продажах


Як мені консалтинг по збільшенню продажів продавали


28 ідей, як вбити заперечення «Я подумаю»


Я міг торгувати силіконовими пиписьками! Історія про пошук роботи


5 проблем вашого бізнесу, які необхідно терміново вирішувати. З лайкою від Олександра Гельмана


Які 3 найбільш важливих питання задати РОПу на співбесіді?Авторизуватися для коментування: