Як отримати додатковий прибуток 27 000 000 рублів, використовуючи космічні технології

6

Кожне 1 січня протягом кількох років я давала собі певні обіцянки: почати вчити англійську, прокачати характер і обов’язково піти в тренажерний зал. І навіть робила перші кроки до їх виконання: знаходила репетитора, купувала розумні книги і оформляла абонемент.

Якщо з англійською і характером доводилося щось робити, завдяки роботі, то зі спортом відносини так і не склалися. Моя мета залишалася нереалізованою: заважала погана погода, початок активного робочого процесу, з’являлися інші фактори. Я знову обіцяла собі: ось настане понеділок, і обов’язково втягніть, просто потрібно ще трохи часу! Тижні змінювали один одного, а на абонементі з’являвся все більший шар пилу.

На думку мотиваційних спікерів, я неправильно сформулювала мету («піти в тренажерний зал»). І взагалі вона, швидше за все, була нав’язаної, тому нічого не виходило.

Зараз я займаюся спортом регулярно, але вирішила поцікавитися, для скількох людей актуальне питання приведення себе у форму. За даними сервісу Wordstat, з 1 січня вже 477 697 людей ввели в пошуковик запит «як схуднути». Це хороший знак для підприємців, які працюють у сфері фітнесу та здоров’я — пора готуватися до гарячого часу! Хоча, не варто забувати і про сумну статистику «початківців нове життя з понеділка».

Є взаємовигідне рішення для обох сторін? Цьому присвячена сьогоднішня стаття. Дозвольте розповісти вам про переваги і рентабельності фітнес-бізнесу, що використовує EMS-тренажери, а також показати плюси для самих спортсменів.

2017 рік — ідеальний час для розвитку бізнесу в сфері велнес та фітнесу

Згідно з дослідженням Global Medical Institute, обороти у сфері оздоровлення зросли на 10,6% і в останні роки досягли $3,72 трлн.

У доповіді Торгової палати США «Winning With Wellness» містяться результати дослідження, які показують: добре розроблені оздоровчі програми приносять від $1,50 до $3 за кожен долар, витрачений протягом 2-9-річного періоду.

Залишається одне питання: що нового запропонувати клієнтам? Фітнес-центри та тренажерні зали регулярно проводять незвичайні акції, тому привернути увагу знижками складно. На допомогу приходять EMS-тренування, які викликають все більший інтерес у жителів Росії та країн СНД.

Вважаєте, що новим технологіям не варто довіряти? Давайте розглянемо історію виникнення електростимуляції.

Космічні технології на службі здоров’я землян

Після перебування в невагомості космонавтів виносили з корабля — під час тривалих польотів вони стикалися з проблемою атрофії м’язів. Як ви розумієте, займатися з гантелями та іншими снарядами на борту неможливо. До того ж, в перший час будь-які зайві рухи погіршували самопочуття (з’являлися головні болі, нудота, запаморочення).

Тому в 1964 році для радянських космонавтів була винайдена особлива процедура — електроміостімуляция, яка підтримувала нормальну роботу м’язів, серця та опорно-рухового апарату під час польоту. Такі тренування продовжували використовувати і на Землі — вони в 2-3 рази прискорювали процес відновлення організму, завдяки чому космонавти набагато швидше приходили в предполетное стан.

Але чому всі дізналися про EMS тільки 10-20 років тому? Технологію засекретили через космічної гонки між США і СРСР. Коли пристрасті вщухли, электромиостимуляцию почали використовувати у відновній медицині, допомагаючи хворим, прикутим до ліжка, позбутися від атрофії м’язів. Паралельно EMS застосовують у професійному спорті для підтримки здорової форми в період відпочинку і прискорення процесу підготовки до змагань.

З минулого в сьогодення: EMS в стильній упаковці

Німецька компанія Miha Maschinen стала однією з перших, хто застосував EMS у фітнес-індустрії. У 1999 році топ-менеджер Райнер Бек і його команда, що включала інженерів і фахівців із спортивної та медичної сфери, придумали, як зробити електроди досить м’якими, щоб їх можна було надіти на жилет, руки, ноги.

Підсумком напруженої роботи, постійних досліджень і тестувань став перший EMS-тренажер, презентований у 2006 році. Команда Бека перетворилася на відому сьогодні компанію Miha Bodytec, яка має вагу у сфері фітнесу та здоров’я:

 • Сьогодні продукція компанії користується попитом у 46 країнах світу.
 • У Росії є офіційний представник — компанія Aleri Тесһпо.
 • На виставці FIBO в 2016 році був представлений один з найбільших і вражаючих стендів — 1 200 кв. м.
 • У цьому ж році під егідою Miha Bodytec був проведений перший симпозіум з питання використання електростимуляції в спорті і фітнесі, в якому брали участь фахівці з медицини, спорту, продажів, маркетингу та інших сфер.
 • Також завдяки Miha Bodytec регулярно створюються спеціальні коледжі, де тренерів навчають правильній та ефективній роботі з EMS.
 • Спільно з групою інститутів проводяться активні дослідження: фахівці Miha Bodytec продовжують вивчати вплив електростимуляції на серцево-судинну систему, опорно-руховий апарат і інші органи людини.

EMS-тренування: у чому вигода для вашого клієнта?

У розвитку тренда є зрозуміле і логічне пояснення:

 • Тренування займає 20-30 хвилин і, згідно з даними статистики, в середньому спалює 1 500 калорій. Для міських жителів це справжній порятунок, адже більше не потрібно ламати голову над тим, як виділити 1-2 години на заняття спортом.
 • Опрацьовується до 90% всіх м’язів. На відміну від класичних тренувань, коли підключається 3-4 групи, на EMS-тренуванні запускається метаболічний процес у всіх м’язах одночасно.
 • З’являється все більше наукових підтверджень ефективності цього методу. У журналі «Sports Science & Medicine» було опубліковано дослідження, що доводить, що після 3-6 тижнів EMS-тренувань спортсмени досягли значних успіхів у збільшенні сили, швидкості і потужності. Наприклад, вертикальна висота стрибка збільшилася на 25%, час спринту було скорочено майже на 5%. Інше тестування показало, що використання EMS в навчальній програмі підлітків кожні два дні протягом двох місяців також поліпшило показники стрибків у висоту.
 • Ефективність таких тренувань підтверджують зірки та відомі особистості. У списку шанувальників EMS-фітнесу: Усейн Болт (найшвидший чоловік у світі), Ігор Воєвуцький (група «Авіатор»), Роман Смирнов (рекордсмен Росії в спринті, член Олімпійської збірної), DJ Anastasia (Чемпіон світу WBPF(2012), чемпіон світу WABBA 2011).

Подивіться самі:

Погодьтеся, виглядає ефектно, сучасно і результативно.

Але в чому фінансова вигода для власника фітнес-бізнесу або інвестора?

Статистика показує, що, при наявності відповідного обладнання та кваліфікованого тренера, відновлюваність абонементів становить 82%. У Німеччині, наприклад, люди купують абонементи на 2 роки.

Одна з причин рентабельності EMS-фітнесу полягає в тому, що він практично не вимагає вкладень у рекламу. Клієнти настільки задоволені результатами, що перетворюються в лояльних адвокатів бренда. Включається активне сарафанне радіо.

Давайте висловимо ефективність EMS-тренувань у цифрах.

Попередньо врахуємо важливий фактор: EMS не замінює інші види тренувань — це послуга, яка дозволяє залучити нову аудиторію. За рахунок цього можливе збільшення кількості заявок на персональний тренінг на 30%.

Сконцентруємося на збільшенні кількості проведених тренувань і заглибимося в специфіку фітнес-клубу.

1 тренажер = 12 годин роботи = 24 тренування.

Уявімо, що у фітнес-клубі 2 000 постійних клієнтів.

Достатньо, щоб 1 клієнт відвідував 1 EMS-тренування/1 тиждень.

Протягом 1 року 1 один спортсмен пройде мінімум 30 тренувань.

Разом: 2 000 клієнтів * 30% = 600 нових клієнтів в зоні персональних тренувань.
600 нових клієнтів * 30 тренувань = додатково 18 000 тренувань в рік.

Що це означає для власника бізнесу?

18 000 додаткових тренувань * 1 500 рублів (середня вартість тренування) = 27 000 000 рублів. Це — додатковий прибуток клубу за 1 рік.

18 000 тренувань /365 днів = 49 тренувань на день.

При 12-годинному робочому дні для проведення такої кількості тренувань достатньо двох тренажерів.

Інвестиції складуть близько 2 000 000 рублів (в залежності від курсу євро на день покупки). При середній вартості тренування в 1 500 рублів обладнання окупиться за місяць.

Ще одна перевага додавання EMS полягає в тому, що власник бізнесу вже вкладає гроші в маркетинг, і в його клубі є база постійних клієнтів. Тому залишається запропонувати нову послугу і забезпечити чітку, злагоджену роботу підготовлених тренерів, тобто додаткові об’ємні інвестиції в рекламу не потрібні.

Давайте порівняємо ціни на EMS-тренажер та інші популярні тренажери.

* жилети і пояси поставляються в трьох популярних розмірах: XS (відповідає 40-46), S (46-54) і M (54-58).

Простий математичний підрахунок показує, що «груба» окупність (без обліку витрат компанії) тренажера при середній вартості тренування 1 500 рублів досягається після 540 тренувань.

Враховуємо той факт, що за рівний проміжок часу на EMS тренажері можна провести в три рази більше тренувань, ніж на звичайному. А це означає, що окупиться він також в три рази швидше.

Третій важливий нюанс: стандартний еліптичний тренажер або бігова доріжка вимагають повної заміни через 2 роки, а EMS тренажер працює без ремонту більше 10 років.

Вартість комплекту для EMS тренажера формується з урахуванням поставлених бізнес-цілей і особливостей вашого фітнес-центру. Наприклад, якщо ви знаєте, що серед клієнтів немає людей з розміром одягу вище 54, вам не знадобляться жилети та пояси в розмірі М, тому комплект буде скоректований.

Все, що я дізналася про EMS-фітнесі змусило мене замислитися, а що б було тоді, кілька років тому, коли я знаходила відмовки, щоб не йти в спортзал?

Коли я дописую цю статтю, на моєму столі лежить барвистий флаєр однієї зі студій EMS-фітнесу. Я посміхаюся і розумію, що точно знаю, як би тоді надійшла…

Спеціальна пропозиція для читачів Клубу Директорів

Ми знаємо, що серед читачів Клубу Директорів є безліч власників бізнесу та підприємців, в тому числі — з wellness індустрії. Заповніть форму нижче, і отримаєте від Aleri Techno опрацьовану бізнес-модель з планової рентабельністю не менше 30%!


Бутенко Інна

Контент-менеджер
В
Клуб директорів

Підбираю цікавий і корисний контент для читачів Клубу Директорів.

  This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
ПДВ 5%. Чим ще для бізнесу Емірати краще Європи. Історія жінки-підприємця в ОАЕ


Як я відкрив своє кадрове агентство в одних трусах


Я міг торгувати силіконовими пиписьками! Історія про пошук роботи


Емоційне вигорання: 7 кроків для перезапуску власного життя


MBA в Росії — марна трата грошей чи реально потрібна річ?


Як купити прибуткову ферму на Балі за 1000$. Історія фермера Олега ЛадогиАвторизуватися для коментування: