Як працювати з миллениалами? 4 ради від успішних підприємців

6

Світом технологій править молодь, і це очікувано, адже кожне нове покоління генерує сміливі ідеї. Але, якщо ми зробимо крок в сторону від технологічних компаній, виявиться, що середній вік фахівців — 40 років. На щастя, молоді підприємці роблять все, щоб ця статистика порушилася.

Ренцо Костарелла (Renzo Costarella) приводить в приклад компанію Novma, яка спеціалізується на виготовленні смузі з пробіотиками. Її засновниці, 23-річна Керолайн Бекмэн (Caroline Beckman) і Ніна Черч (Nina Church), набрали команду з 10 ровесників і однодумців. Вони стали настільки успішними, що привернули увагу ЗМІ та великих супермаркетів.

Як їм вдалося добитися таких результатів? Ось чотири головних секрету.

Перестаньте ставитися до миллениалам зневажливо

Таке відчуття, що кожному поколінню подобається очорняти наступне. Діти 2000-х пройшли особливо складний шлях у зв’язку з глобальними економічними змінами у світі, але вважається, що вони працюють не так старанно, як їх батьки.

Насправді, у США вони працюють 45 годин на тиждень, і 12% з них вважає, що краще померти на робочому місці, але доробити проект. Незважаючи на це, представники “покоління Y” часто піддаються нападкам з боку старших колег, особливо в сферах, не пов’язаних з технологіями. Це не додає їм бажання ділитися ідеями або починати свою справу.

Якщо ви хочете, щоб компанія розвивалася, варто позбутися цього стереотипу і почати ставитися до молодим працівникам шанобливо.

Заохочуйте здоровий спосіб життя

Ще до того, як заснувати компанію, Бекмэн і Черч виявили, що їх покоління приділяє велику увагу здоров’ю. Це зрозуміло, адже хворіти зараз дуже дорого.

Тому в компанії Nomva турбота про персонал закладена в основу корпоративної культури. На офісній кухні завжди є запечені овочі, співробітники щодня беруть участь у спільних фізкультхвилинках і періодично зустрічаються з партнерами за корисними обідами, які самі ж готують.

Погодьтеся, це сильно відрізняється від звичних кави і солодощів у більшості компаній. Але найцікавіше, що такий підхід значно скоротив витрати Nomva на медичне обслуговування працівників.

Комфорт перемагає дрес-код

Більшість офісних працівників звикли ходити на роботу в костюмах та іншої офіційної одязі. Проте численні дослідження показали, що комфорт збільшує продуктивність. Все, починаючи від температури в офісі, і закінчуючи одягом, яку можна носити, надає великий вплив на робочий процес. Молоді підприємці це засвоїли і стали застосовувати на практиці.

Наприклад, співробітники Novma можуть приходити на роботу в спортивному одязі. Інші компанії дотримуються ділового, але більш демократичного стилю.

Як би те ні було, якщо ви забезпечите молодим співробітникам комфорт, вони будуть працювати краще і з задоволенням. Зрозуміло, все має бути в розумних межах. Просто адаптуйте цю ідею під специфіку своєї компанії.

Підтримуйте командний дух

Нікому не хочеться бути просто робочою конячкою, яка повинна знати своє місце. Особливо співробітники ображаються, коли бачать, що ТОП-менеджмент не спромігся прийти на нараду рано вранці. Молоді підприємці зрозуміли це, тому в їхніх компаніях на наради збираються всі від СЕО до молодшого стажиста.

Можливо, таке порушення типової ієрархії здасться дивним, і це не означає, що всі повинні виконувати однакові завдання. Але якщо на ранкових нарадах будуть присутні співробітники всіх рівнів і департаментів, це тільки згуртує колектив.

Якщо ваші співробітники належать до “покоління Y”, і у вас на них великі плани, пора застосовувати нові тактики управління. Адже, по правді кажучи, всім хотілося б приходити на роботу в улюбленій футболці і джинсах, включаючи вас. Не дивно, що 23-річні засновниці компанії Novma теж прийшли до такого висновку.Ксенія Єрьоміна
Копірайтер. Підбираю цікавий і корисний контент для читачів Клубу Директорів.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
Як приймати рішення у бізнесі на основі цифр в 2019


Чому Black Star російські партизани музики?


Де ж я так нагрішила: вчимося правильно наймати співробітників


5 інструментів, щоб навести порядок у своїх продажах


Обійняти і пробачити: як знайти справжнього менеджера з продажу?


Як директор навів порядок у себе на складі?Авторизуватися для коментування: