Як стримати обіцянки і не зійти з дистанції

5

Наприкінці грудня ми підводимо підсумки року, що минає, і складаємо список цілей на наступний. Неупереджена статистика стверджує, що велика частина цих планів ніколи не буде реалізована. Як зробити так, щоб задумане втілювалося в життя, а не залишалося нічого не значущими рядками на папері? Ідеями на цей рахунок поділяється американський оратор-мотиватор Джордан Белфорт.

Новорічна ніч — час, коли кожна друга людина на планеті вирішує змінити щось у своєму житті. На першому місці в списку поширених бажань варто схуднення. Якщо ви поспілкуєтеся з власниками спортивних клубів, то дізнаєтеся цікавий факт: половина з тих, хто купив абонемент на початку січня, перестає відвідувати заняття вже до кінця місяця.

Друга за популярністю мета — впорядкувати своє життя». В тій чи іншій мірі кожне обіцянку пов’язано з самовдосконаленням: фізичним, соціальним, духовним або фінансовим.

Третє місце займає бажання заробляти більше грошей.

Якщо людей, які хочуть змінити життя, так багато, то чому не всі досягають поставлених цілей? Як збільшити шанси на успіх тим, чиї спроби раніше вже закінчувалися провалом?

Ось кілька порад, які допоможуть не зійти з дистанції і добитися поставлених цілей в 2017 році.

Не прив’язуйтесь до дати. Частина 1

Чому саме 1 січня багато вирішують почати нове життя? Крім того, що це перший день року, грає роль принцип соціального доказу. Набагато легше діяти, коли ви розумієте, що інші люди роблять це. Всі планують і ставлять цілі, а ви чим гірше?

Є один неприємний нюанс. Коли святковий ажіотаж проходить, стає ясно, що виконувати обіцяне доведеться самостійно, а мотивація спочатку була низькою. У результаті список цілей залишається лежати в шухляді столу, забутий своїм автором до наступного Нового року. Не найкращий варіант розвитку подій.

Не прив’язуйтесь до дати. Частина 2

Призначати конкретну дату, коли ви почнете щось змінювати у своєму житті, — це як бігти до краю обриву з саморобними крилами за спиною. Половина енергії йде на те, щоб зважитися на стрибок, а друга половина — на надію, що крила виявляться досить міцними і утримають вас в повітрі. Це не працює.

Числа в календарі не грають ролі. Важливо лише те, чи готові ви змінитися.

Дійшовши до точки кипіння

Одного разу наступає момент, коли ми говоримо собі: «Досить!». Саме він означає готовність до змін. Люди, які приходять і купують той чи інший товар, дійшли до точки неповернення, і зрозуміли, що наявну проблему потрібно вирішувати. А ті, хто «просто дивиться» і прицінюється, поки цілком комфортно з нею співіснують. Якщо зайва вага не доставляє незручностей своєму власникові, значить, той не готовий почати худнути, що б там не говорили оточуючі.

Не озирайтеся назад. Частина 1

Багато людей розглядають момент, коли почали щось міняти, як точку відліку. Вони подумки повертаються до неї і говорять щось на кшталт: «Минуло два дні, я не можу зараз зупинитися. Минуло два тижні, я повинен продовжувати». Це може ускладнити вам життя. Якщо хочете домогтися успіху, дивіться тільки вперед — на мета, яку перед собою поставили.

Не озирайтеся назад. Частина 2

Якщо ви вже намагалися досягти цієї мети раніше і зазнали невдачі, то можете підсвідомо відмовлятися від нових спроб і переконувати себе, що знову нічого не вийде. Це буде гальмувати вас на шляху до мети, тому постарайтеся утриматися від думок про минулі невдачі.

Смакуйте результат

Замість того щоб постійно оцінювати, як далеко ви зайшли, або думати про те, як важкий ваш шлях, зосередьтеся на тому, що чекає в кінці. Якщо постійно дивитися в дзеркало заднього виду, а не вперед, є ризик потрапити в аварію, не діставшись до пункту призначення.

Візуалізуйте свою мрію

Подумки намалюйте чітку і детальну картину того, чого хочете досягти. Думайте про поставлених цілях, як про сходинки на шляху до великої мрії. Чим чіткіше ви уявляєте, чого хочете досягти, тим з більшою пристрастю візьметеся за справу. Це важливо, тому що саме пристрасть дасть вам сили подолати перешкоди, які обов’язково зустрінуться на шляху.

Зрозумійте, навіщо ви це робите

Усвідомте, для чого домагаєтеся поставлених цілей, і постійно тримаєте відповідь в голові. Це не дозволить вам відмовитися від руху вперед навіть на догоду близьким людям.

Будьте сміливими

Домогтися бажаного результату може бути дуже складно, але не бійтеся великих цілей. Часто ми задовольняємося малим і задаємося питанням: «Це — все, на що я здатний?». Ставте високу планку, вірте в свої сили — і в цьому році ви обов’язково виконайте всі обіцянки, які дали під бій курантів!Катерина Бакланова
Копірайтер. Підбираю цікавий і корисний контент для читачів Клубу Директорів.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
Як Михайло з Владивостока продав ікру друзів за допомогою Facebook?


5 головних питань, щоб отримати ступінь MBA, якщо ви не з Москви


5 питань, щоб правильно вибрати ВНЗ для отримання MBA


Яндекс.Дзен як якір для бізнесу. Може врятувати, а може створити проблеми


Як взяти інтерв’ю у самого Сергія Бадюка?


Міф про правило 72 годин Бодо Шефера: чиї інтереси він захищає?Авторизуватися для коментування: