Як заощадити 8 годин на добу за допомогою нового сервісу Делегатор

4

Роман Швецов написав статтю про делегування і з його дозволу публікуємо.

Я вирішую в три рази більше завдань, ніж раніше. Як? — Я делегую. Більшу частину своїх рутинних завдань я передаю на аутсорсинг, звільняючи свій час для більш важливих справ. Використовую для цього наш проект «Делегатор» . Ось приклади завдань, які вдається віддавати виконавцям:

Делегуємо завдання «Підбір персоналу»

Я вирішив підсилити команду хорошим керівником, але щоб самостійно підбирати резюме і не вивчати відгуки на вакансію, делегував цю справу нашим HR. Відправив своєму асистентові, по суті особистого менеджера, характеристики, яким повинен відповідати директор. На наступний день отримав список підходящих кандидатів з резюме. Вибрав вподобаних, зазначив зручний для мене час для бесіди з кандидатами і передав менеджеру. Менеджер провів попередню співбесіду з кандидатами, виявив тих, хто готовий працювати не перебуваючи щодня в офісі. І вже відібрані кандидати були запрошені на співбесіду. У призначений день всім записавшимся кандидатам асистент відправив СМС з нагадуванням і адресою, а інший фахівець зустрів їх у фойє. Мені залишилося тільки провести співбесіду.

Делегуємо завдання Ввести код ОКВЕД і ЕГРІП»

Клієнт ставить завдання

Робота по завданню

Делегуємо завдання «Пошук коворкінгу»

Я дуже люблю подорожувати і часто буваю в різних містах, де у мене не тільки розважальна програма, але і ділові зустрічі. Зустрічатися в кафе не дуже зручно, тому я використовую коворкинги. Один дзвінок або СМС менеджеру і через пару годин у мене список коворкінг з цінами, адресою, контактами та графіком роботи. Я вибираю підходящий та асистенти бронюють його на зручний час.

Делегуємо завдання «Купівля футболки»

У мене є дуже класна футболка, найулюбленіша, але поизносившаяся з часом. Дуже хотів таку ж нову, але бігати і шукати по магазинах бажання не було. Я поставив в нашій системі завдання з пошуку і доклав фотографію, так щоб можна було розібрати назву виробника з ярлика. Вже через день асистент мені знайшов кілька варіантів з цінами і термінами доставки, я вибрав підходящий, і асистент замовив точно таку ж футболку, тільки нову. Оплату зробили замість мене з депозитного рахунку. Це дуже зручно закидаєш один раз на місяць суму і не витрачати час на оплати в інтернеті — це роблять асистенти.

По суті, все що мені потрібно — поставити завдання. Це можна зробити в нашій IT системи або через месенджер особистого менеджера. Після цього вона йде в роботу асистентам, в залежності від терміновості та масштабності завдання я отримую перший звіт в інтервалі від 30 хв до 3 годин, після якого при необхідності можу внести корективи і команда продовжить працювати над дорученням. Далі через узгоджений час мені приходить звіт з кінцевим результатом.

А як же якість виконання завдання запитаєте ви? Я за це спокійний, тому що кожен результат перед тим як віддати клієнтові, тобто мені, проходить через триступеневий контроль якості: перевіряється фахівцем, керівником напрямку до якого ставилася задача і клієнтським менеджером.

Делегуємо завдання «Знайти курси етикету для мами»

Клієнт ставить завдання

Робота по завданню

Дуже зручно, що асистентів багато, тому я можу вирішувати кілька завдань паралельно, але при цьому я спілкуюся тільки зі своїм менеджером, а не з усією командою.

Які завдання я зазвичай ставлю?

  • Гарячі завдання — тобто ті справи, які потрібно зробити в максимально короткий термін.
  • Неприємні завдання — це ті завдання, які мені начебто і треба робити, але з якихось причин я цього не хочу.
  • Рутинні завдання — повторювані завдання, які потрібно робити щодня, або з частою періодичністю.
  • Особисті доручення — завдання особистого характеру, на які не потрібно об’ємне ТЗ, але на них шкода витрачати час. Наприклад, знайти якусь книгу або забронювати ресторан на конкретний час.
  • Цікаві творчі завдання — іноді я ставлю складні верхнеуровневые завдання команді. Це розвиває і мотивує людей, вони відчувають свою причетність до розвитку компанії. Я не розраховую, що подібні завдання будуть вирішені повністю і ідеально без мене. Але часто я отримую несподівані результати, свіжі ідеї.

З цього списку я виключив завдання, які повинен зробити сам і щодня можу приділити максимальну час своїм важливим завданням або просто провести час з моєю улюбленою родиною. А ви так можете?

Як враховуються завдання у програмі «Планфикс»

Перевірте, як це працює і звільніть свій час. Залиште заявку на сайті «Делегатор24» і я гарантую, що через 2 тижні ви не дізнаєтеся свій розпорядок дня!Роман Швецов

Керівник
В
Делегатор24

Фахівець з управлінського делегування і просто хороша людина.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
Як приймати рішення у бізнесі на основі цифр в 2019


Як дізнатися, що потрібно змінити у вашому бізнесі в 2019 році?


Тренди визначають розвиток бізнесу в 2019 році


Як зберегти і зміцнити позиції власника компанії?


Як перестати працювати на своїх підлеглих?


Як стати «вільним босом» при надійному директора?Авторизуватися для коментування: