Як зменшити плинність у відділі продажів? 10 працюючих інструментів

5

Ви ретельно добираєте кандидатів у команду, навчаєте, спостерігаєте за їх ростом і успіхами. Але одного разу вони приходять і заявляють про звільнення. У цей момент опускаються руки. Ви вклали в них час, енергію і гроші для того, щоб подарувати їх іншій компанії? Як так?

Кажуть, що люди приходять в компанію, а йдуть від керівника. Як утримати талановитих співробітників? Як стати менеджером, якому вірна його команда? Ось 10 перевірених способів цього добитися!

Ретельно вибирайте співробітників

Важливо, щоб моральні принципи і цілі нового співробітника, його майбутніх колег та керівника збігалися. Інакше проблем не уникнути.

Інвестуйте час у свою команду

Ви повинні стати менеджером, який час вкладає в розвиток своїх співробітників. Це може бути складніше, ніж здається, адже у вас є багато власних завдань. Важливу роль відіграють наявність плану, вміння його дотримуватися і розподіляти час між завданнями у відповідності з пріоритетами.

Зосередьтеся на найбільш талановитих співробітників

Як можна частіше контактуйте з кращими членами своєї команди. Переживаєте про інших? Хороші менеджери знають, що найбільше ресурсів потрібно вкладати у «зірок», тому що саме вони приносять згодом найвищу прибуток. Звичайно, не варто ігнорувати інших підлеглих. Але важливо утримувати фокус на провідних фахівців і постійно нагадувати їм про те, наскільки вони важливі для вас.

Будьте чуйним

Переконайтеся, що ви оперативно реагуєте на прохання підлеглих. Ви відразу відповідаєте на листи від співробітників або ставите їх у кінець списку завдань? Коли у когось з ваших людей проблеми, може він прийти і бути впевненим в тому, що ви знайдете час, вникнете і допоможете?

Вдосконалюйте свій стиль управління з урахуванням особистих особливостей підлеглих

Познайомтеся з кожним членом команди і дізнайтеся, чи подобається йому ваш стиль управління. У цьому допоможе регулярне анкетування.

Вибирайте правильні способи мотивації

Всі обожнюють корпоративні вечірки з конкурсами? Не обов’язково. Важливо знати, як кожен член вашої команди воліє відпочивати від роботи, і що його мотивує на нові звершення.

Хваліть і визнавайте заслуги

Але спочатку розберіться, як краще це зробити. Люди різні — деякі жадають публічного визнання, в той час, як інші воліють похвалу віч-на-віч. Одні цінують матеріальні варіанти заохочення (підвищення зарплати, премії), інші більше зрадіють пам’ятної грамоті, на яку зможуть милуватися кожен день.

Вивчіть особисті переваги співробітників

Витратьте час на те, щоб зрозуміти, які методи мотивації та визнання будуть ефективними для кожного члена команди. І переконайтеся в тому, що ви дієте у відповідності з отриманими знаннями.

Підтримуйте командний дух

Знайдіть спосіб згуртувати команду. Колективні обіди, зустрічі після роботи, сюрпризи від менеджера…Створити комфортне середовище непросто, але в підсумку люди не захочуть покидати її.

Забезпечте безперервний процес навчання

Переконайтеся, що ваші співробітники володіють необхідною для продуктивної роботи інформацією, даними про новітні технології та відкриття в своїй сфері. Кожен з них повинен йти на зустріч з клієнтом, знаючи, що у нього є відповіді на будь-які питання.

Пам’ятайте, що ви не будуєте бізнес. Ви ростіть фахівців, які потім створюють ваш бізнес. Успіхів!Катерина Бакланова
Копірайтер. Підбираю цікавий і корисний контент для читачів Клубу Директорів.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
5 інструментів, щоб навести порядок у своїх продажах


Як мені консалтинг по збільшенню продажів продавали


28 ідей, як вбити заперечення «Я подумаю»


Я міг торгувати силіконовими пиписьками! Історія про пошук роботи


5 проблем вашого бізнесу, які необхідно терміново вирішувати. З лайкою від Олександра Гельмана


Які 3 найбільш важливих питання задати РОПу на співбесіді?Авторизуватися для коментування: