«Якщо лідер не віддає накази, то їх віддає хтось інший»: 23 інсайту для управлінця

5

1. Лідер повинен віддавати дуже чіткі вказівки. Якщо завдання не точний результат буде такий же. Результат повинен бути зрозумілим: що очікується, в які терміни і чому важливо виконати завдання.

2. Якщо лідер не віддає накази, то їх віддає хтось інший. В організації і компанії будь-якого рівня це призводить до руйнування.

3. Кожна хвилина простою команди множиться на кількість членів команди. З командою з 10 чоловік, зволікання з розпорядженням в один год — коштує 10 годин.

4. Про те, що завдання не виходить виконати, співробітники повинні повідомляти керівнику відразу ж — так як лідеру потрібно перерозподілити навантаження.

5. Підлеглих потрібно навчити давати звіт про виконання завдання відразу після виконання. Поки вони щось роблять, плани можуть змінитися.

6. У команді важливо довіру. Не виконана вчасно робота — втрачена довіра і репутація. Якщо один із принтерів в офісі дає осічку — всі воліють користуватися іншим. Та ж історія з людиною. Якщо хтось не виконує завдання, на нього стануть покладатися менше.

7. Важливо давати оцінку діям, а не людині. Критика особистості людини — руйнує. А лідеру потрібно коригувати результати і домагатися поліпшення показників.

8. Завдання виконуються стільки часу, скільки було заплановано. Якщо ми виділяємо на 2 години, навряд чи ми впораємося за 15 хвилин. Але всі бар’єри — в нашій голові.

9. Спочатку треба організувати роботу підлеглих, а потім приступати до своєї роботи. Основна обов’язок керівника — домагатися виконання поставлених завдань.

Якщо ви не організували діяльність співробітників першим ділом — ви платите витраченим часом, помноженим на кількість працівників за кожну хвилину простою.

10. Ніколи не робіть що-то, як любитель — завжди як професіонал. З відповідним підходом до справи. Виконуйте всі завдання на найвищому рівні.

11. Якщо лідер сказав що-то зробити, це потрібно зробити в першу чергу. Йому зверху видніше. Співробітникові, а іноді керівнику, не видно так добре як директору, власникові. Він не володіє всіма даними. Питання “чому це? чому зараз?” уповільнюють роботу і шкодять ефективності.

12. Якщо хтось не виконує роботу, а лідер це дозволяє — мотивація падає до всієї команди. Тому потрібно бути однаково вимогливими до всіх і не заводити “любимчиків”.

13. Лідеру важливо спілкуватися з співробітниками і бути для них прикладом. Всі впроваджується по вертикалі, співробітники часто підсвідомо намагаються бути схожими на керівника. Тому особистий приклад — це ваш спосіб впливати на людей.

14. Справжній лідер діє без чийого-небудь керівництва і пріоритетів. Він знаходить проблеми та вирішує їх, йому на них вказувати не потрібно.

15. Поставлені цілі і завдання повинні бути високими, але реальними. Від постановки нереальних завдань страждає вся компанія.

16. Лідер приймає остаточне рішення з планування. Його вирішальне слово в розбіжностях.

17. Група з окремих індивідуумів не може розширюватися. Хочете розвиватися — створюйте команду.

18. Командна робота ґрунтується на повній поінформованості про обов’язки кожного члена команди. Тоді з’являється злагодженість дій — зрозумілі очікування і передбачувані результати кожного.

19. Кожен співробітник повинен виконувати свою роботу на 100% і вимагати того ж від колег. Якщо невиконання завдань однієї людини спускається на гальма — страждає вся компанія.

20. Лідер бере відповідальність і наводить порядок.

21. Будь-який результат роботи повинен бути кінцевим (не вимагати доопрацювання) і в очікувані терміни. “Краще один раз вчасно, ніж два рази правильно”.

22. Лідер повинен дбати про свою команду.

23. Будьте компетентні і виконуйте свою роботу, виробляєте той продукт, який від вас очікується.Анастасія Мельникова

CEO
В
Visotsky Consulting

Директор керуючої компанії “Visotsky Consulting” в СНД.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
Як приймати рішення у бізнесі на основі цифр в 2019


Чому Black Star російські партизани музики?


Де ж я так нагрішила: вчимося правильно наймати співробітників


5 інструментів, щоб навести порядок у своїх продажах


Обійняти і пробачити: як знайти справжнього менеджера з продажу?


Як директор навів порядок у себе на складі?Авторизуватися для коментування: