Запасний аеродром. Що дає друге громадянство і як отримати його за 3 місяці.

6

Кожна наша зустріч останнім часом закінчувалася однаково: поскаржившись на улюблене держава, яка все тугіше закручує гайки, Денис міняв тему і починав розповідати, наскільки просунувся в пошуках.

Шукав мій товариш можливість отримати друге громадянство. Критерії прості: тепло, безпечно, населення розуміє англійську, а паспорт при цьому не варто всі гроші світу. Кожен місяць він відсіював одну-дві країни, в основному, із-за витратності і тривалих строків оформлення.

«Ти що, вирішив дауншифтери податися?», жартувала я, коли він тільки вплутався в цю авантюру. «Навіщо воно тобі потрібно?». Денис пояснював, що хоче мати безпечну гавань на випадок неприємностей, тому що «бізнес в Росії — прогулянка по мінному полю, тобі не знати?». А ще він був упевнений, що з паспортом «пристойної країни» іноземні партнери сприймуть його більш серйозно.

Сьогодні в голосі одного вперше чулося захоплення — знайшов! Приїжджай, каже, все розповім за чаркою чаю. Через годину я сиділа на кухні заміського будинку навпроти Дениса, який захлинаючись викладав новини.

— Можеш привітати майбутнього громадянина Домініки!


Домінікани, у сенсі? Та далася тобі ця бананова республіка…


Бананова, та не та. Співдружність Домініки, це не Домініканська республіка. Я теж спочатку їх плутав.


Гаразд, але чому? Варіантів ж були десятки!


Почну з головного — три місяці і я з паспортом. Швидше на сьогоднішній день не дають ніде.


Вражає. А варто-то скільки? Для тебе ціна вирішальним фактором була, наскільки я пам’ятаю.


214 000 доларів за два паспорти: для мене і Ані.


Ох, чимало. І що це тобі дасть?


Якщо коротко, то безвізовий в’їзд на територію Шенгену і в деякі інші країни (Британію, Ірландію, Кубу, Філіппіни) на 3-6 місяців, можливість у будь-який момент поїхати на інший кінець світу, а ще — конфіденційність. Батьківщина про зраду не дізнається.


А податки? Податки доведеться платити двічі?


Не доведеться. Дохід, отриманий у Росії і будь-якій іншій країні в Домініці податками не обкладається.


Тебе послухати — просто Рай на Землі. Занадто все солодко. Точно не кинуть? Юристи перевірені?


Ти ж мене знаєш, я їх ретельно вивчив. Компанія 20 років працює, головний офіс в Домініці, офіційні представники уряду країни. Все серйозно. Заявляють навіть, що за весь час не було жодної відмови. Сподіваюся не зіпсувати їм статистику.


Рада за тебе! А поділіться контактами, вивчу питання. Може, і мені треба.


Записуй:
www.goccp.com

Через три місяці після тієї розмови Денис і його дружина Аня дійсно стали володарями друге паспортів. А я за цей час встигла вникнути в деталі і ось що дізналася…

Домініка — коротке резюме

1

Це один із незайманих куточків природи в Карибському морі, де є гори, водоспади, тропічні ліси і пляжі з чорним вулканічним піском.

2

Ідеальне місце для любителів пішого туризму (185 кілометрів обладнаних стежок) і дайвінгу.

У рейтингу, складеному редакцією журналу SCUBA DIVING, Домініка регулярно займає перші місця в різних категоріях: найкращий напрямок для дайвінгу, оптимальне місце для підводної зйомки і т. п.
3

Офіційна мова — англійська, але частина населення говорить на креольському діалекті.

4

Паспорт Домініки дає право безвізового в’їзду або спрощеного оформлення візи в більш ніж 150 країн на строк від трьох до шести місяців, а також дозволяє жити на Багамські острови, Барбадос, Гаїті і в будь-якій іншій країні Карибського співтовариства (CARICOM).

5

Доходи, отримані за межами країни, не оподатковуються на території Домініки.

6
В Домініці діє одна з найбільш простих і швидких програм отримання громадянства на сьогоднішній день: процес займає до трьох місяців і не потребує особистої присутності. Жити потім в країні, також не обов’язково, можна користуватися всіма перевагами паспорта без якихось умов. У тій же Панамі, наприклад, доведеться прожити п’ять років безперервно після оформлення виду на проживання.

7

Є два шляхи отримання паспорта Домініки: безповоротний внесок у державний фонд (від 100 000 доларів) і інвестиція в нерухомість (від 230 000 доларів). Куплену нерухомість через кілька років можна продати і повернути вкладену суму.

8

У країні поступово розвивається туризм: йде будівництво люксових курортів Cabrits Resort Kempinski і Transquility Beach, у кожному з яких можна придбати частку.

9

Проблеми з країною основного громадянства не загрожують — уряд Домініки не розкриває інформацію про заявників.

10

Якщо згодом ви вирішите отримати вид на проживання, зайнятися інвестуванням або купити нерухомість за кордоном, у ряді країн це простіше буде зробити громадянину Домініки.

11

Можна відкрити в Домініці офшорну компанію (звільняється від сплати податків мінімум на 20 років) і з її допомогою оптимізувати оподаткування для свого бізнесу. Це одна з небагатьох офшорних зон, не замішаних в гучних скандалах, її репутація поки бездоганна.

Як відбувається отримання громадянства Доміникі

Якщо вам пощастило заручитися підтримкою досвідчених юристів, процес буде швидким і безпроблемним. Ось як схематично описує його компанія CCP у своїй презентації.

Спеціальна пропозиція для учасників Клубу Директорів!
Катерина Бакланова
Копірайтер. Підбираю цікавий і корисний контент для читачів Клубу Директорів.

    This author does not have any more posts.

З цією статтею читають
ПДВ 5%. Чим ще для бізнесу Емірати краще Європи. Історія жінки-підприємця в ОАЕ


Як я відкрив своє кадрове агентство в одних трусах


Я міг торгувати силіконовими пиписьками! Історія про пошук роботи


Емоційне вигорання: 7 кроків для перезапуску власного життя


MBA в Росії — марна трата грошей чи реально потрібна річ?


Як купити прибуткову ферму на Балі за 1000$. Історія фермера Олега ЛадогиАвторизуватися для коментування: